Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

No ale pamiętaj o jednym niedzielny gracz (musiałby miec uber farta) raczej na laddera nie ma co liczyć (jak już coś to raczej na dół drabinki;)

Ja na HC teraz może na dół drabiny bym się załapał (DH 35), mając 380 Paragon nie mam zamiaru się szarpać i gram 4 fun.

Jednak ostatnio na publicu z jakimś RUS grałem co miał 600PL, niby to samo ale lepszy sprzęt. I ta mała różnica powodowała że koleś szedł jak przecinak;)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W publicznych często jest tak, że jak rifty idą sprawnie i ludzie są ogarnięci, to ekipa przerzuca się na grifty. Ale raczej nie trwa to długo, bo w końcu ktoś się wyłamuje. Tak czy inaczej da się pograć, ale w ladderze nie powojujesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio u mnie pojawiły się częste mikroprzycięcia podczas gry (i to nie tylko w D3 ale i innych grach). Co ciekawe są one pod Windows 7 i XP i z różnymi wersjami sterowników. Ktoś ma jakiś pomysł / rozwiązanie jak się tego pozbyć? Mój sprzęt to MSI radeon r7 260, DDR3 4GB 1600 Kingston HyperX, Gigabyte 870A-UD3 AMD 870, Phenom II x4 955 BE.

PS Na początku gry jest wszystko ok tylko z czasem jakby gra zaczęła się zapychać/zwalniać.

Edytowane przez Snake73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ptr poprawili sporo. Bawiłem się w grupie 4 graczy, szybki run na tam GR35, to nie mogłem zejść poniżej 60fps vsync.

Na live to samo bez problemu regularne spadki do 30-40fps, bez znaczenia jaki sprzęt, jakie ustawienia graficzne, nawet zmniejszenie rozdzielczości nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już rozwiązałem problem - zasyfiony wiatraczek na procku mimo że niedawno czyszczony.

Phenom może i stary dziad ale to nie przeszkadza mu robić średnio 60-80 fps w fhd i max detale.

Edytowane przez Snake73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się bawi w solo GR, jest niezły trick na pylony.. sporo ułatwia.

 

Pylony spawnują w zależności od progressu rifta. Nie ma ich na mapie wcześniej. Zrobili chyba tak, żeby nie było ich widać z turbohudem.

Jest jeszcze jedna reguła - nie mogą się pojawić na mapie jak już odkryłeś dany teren.

Efekt jest taki: biegniesz przez level 1, nic nie zabijasz. Odkrywasz całą mapę. Pylonów nie będzie jak nic nie zabiłeś. Wtedy zaczynasz zabijać. Pasek się wypełnia, pylonów nie ma. I tak na 90% progressu, wchodzisz na level 2. Na wejściu dostaniesz 2-4 pylony zaraz obok siebie. Czasem są perfidnie na 1 ekranie.. :D Nie trzeba wchodzić nawet na level 2, można użyć w tym celu częsci mapy level1 której wcześniej nie odkryłeś. Ale z zejściem na drugi poziom jest łatwiej, bo nigdy nie wiesz jak duży jest ten nieodkryty kawałek mapy jaki byś sobie zostawił na pylony. Jakby był za mały to klapa.

grając w ten sposób 10x łatwiej dostać dobre combo, conduit+power

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerkjij u mnie. Dla żniwiarza w sezonie jest pastoral natanka rzuca co sekundę rój  szarańczy


Na mojego szamana w sezonie nie patrz jeszcze nie skończony i kiepski ale robiony pod pety.

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Artuditu78-1988/hero/38341462


Pod kła nie rób bo jest słaby.

 

Post Edytowany bo wcześniej pisany z tel  na szybko :)

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac, ze koniec sezonu 2 niespodziewany ale mile widziany - trace ochote na gre w okolicach p600 (p575). Poza tym, jak grac kiedy rownoczesnie jest prowadzone PTR gdzie pokazuja zmiany na S3... Musze miec barba asap.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko ten sezon.

Co do barba po ostatnim nerfie ik setu, z 500% do 100%, raekor znowu jest najlepszy. Jest też lepszy niż ww set. Trzeba czekać na finalne zmiany, może trochę podbiją obrażenia jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko poszło, jakoś dużo nie grałem, ale przyjemnie się mnichem i DH biegało. Muszę tylko posprzątać skrzynię n/s, bo zapchałem całą sezonowym złomem, a w S2 też się już nazbierało...

 

edit: Wam też tak wolno aktualizuje się armory? Chciałem sobie coś sprawdzić i mam dane sprzed kilku dni.

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...