Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby w takim tempie te sezony wychodziły to fajnie. Ale czuję że to tylko dlatego że akurat mają tego patcha. Następnym razem patcha dużego nie będzie, i sezon może potrwać tyle co pierwszy.. oby nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raekor moze byc najlepszy ale gra nim jest imo idiotyczna i nigdy tego nie rusze. Wystarczy ze bedzie alternatywa w postaci ww + perma zerk. Mysle ze zwieksza obrazenia, sprawdzili max (500%) sprawdza min (100%) i wyladujemy gdzies w srodku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat raekor pasuje jeżeli chodzi o gameplay. 

Jedyny minus to bossy, jakby była kombinacja przedmiotów która pozwala jest dodatkowo szybko zabić bossa, to by było idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy, że chcesz z druzyna grac gr 35. Robicie trial i akurat trafiliscie klucz 35. Normalnie to pozwoli wam otworzyc 1 gr 35, ale jesli macie wyzsze klucze to wystarczy na 4x35 - 1 osoba zostawia ten 35 a inne przerzucaja na inna postac. W przypadku braku klucza na dany poziom gr gra pozwala wykorzystac wyzszy klucz, dlatego przerzuca sie klucze na inna postac i wtedy staja sie niedostepne dla postaci ktora grasz. Żaden bug, raczej trick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grypa mnie dopadła, grać się nie chce.

Z doskoku zaglądam na Twitch'a i S3 Wizzem chyba pogram. 

Jedyna postać z tak dużymi zmianami w 2.2.

Edytowane przez xavier78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Rok temu grałem na starterze D3. Wczoraj zakupiłem pełna wersje gry i zainstalowałem na swoim koncie battle.net na którym miałem startera, Po uruchomieniu gry mam postać którą grałem w starterze. Chciałem zacząć jednak grę od samego początku (od zera). Czy wykasowanie postaci wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wcześniej grałeś tylko starter, to stwórz postać sezonową. Tam postęp liczy się od początku, ale pamiętaj że 5 kwietnia kończy się sezon i kilka dni potem zaczyna kolejny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pawelek69 

wystarczy wykasowac. Kupiles z dodatkiem? Jak nie masz dodatku to... kup dodatek xD 

Dokupiłem dodatek od razu :) Ale postać ze startera pokazała się po zainstalowaniu podstawki i dodatku. W tym momencie nie mam za bardzo czasu na grę, ale z tego co czytałem pomimo usunięcia postaci pozostają już zdobyte przedmioty, doświadczenie itp. i jest to przypisane na stałe do konta. Tak samo np. kowal będzie już ponoć odblokowany.. Szkoda że nie można całkowicie wyzerować konta..

Edytowane przez Pawelek69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to nie widzę problemu ;) w przypadku startera nic jeszcze nie jest odblokowane i w sumie to "nic nie widziałeś".

Ja bym na Twoim miejscu coś pograł sobie teraz, a po starcie nowego sezonu zaczął od zrobienia tam postaci, ze względu na masę ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już wcześniej. Po prostu stwórz postać sezonową. Z każdym nowym sezonem można zacząć grę "na czysto".

A co się dzieje z postacią sezonową po zakończeniu sezonu? Czy przepada?

P.S Początkujący jestem w D3 ;)

Edytowane przez Pawelek69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

kolejny raz , z uwagi na to że zrobiliśmy czystki w klanie i zostało na już tylko 100 , otwieramy rekrutacje do klanu ,, Stara Gwardia ,,

wymagania to jak zawsze +18 i grać , pomagamy , gramy , bawimy się . Mile widziany TS .

pisac w grze do SAVAon#1463 ARCHITEKT#2399 z dopiskiem do klanu lub wchodzić na ts 178.217.185.169 i pisac do oficerów

mamy zawodników solo top 100 , oraz na cztery osoby 58 rift zrobiony ,obecnie gramy dla zabawy ,ale podlewelowac gemy na 50 to dla nas żaden problem by pomóc



pozdrawiam i zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że np pod barba i nie tylko, nie ma itemów season exclusive (jak jest to crap) i do piątku można pewnie już zrobić na nonseason i po co grać sezon? Super exclusvie content jak zwykle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko na barba czekalem a tu zonk. Najgorsze ze ani tego nie zapowiedzieli ani nawet nie poinformowali po patchu tylko wyszlo jak nikt nie dostal na PC od Kadali a na konsolach mieli ;f  meh, w ogole nie jestem zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...