Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

No bez przesady samym Barbem D3 nie żyje? Czy może jednak...

 

Ja twardo będę męczył WD jak zwykle.

OMG. Właśnie barbem od czasów zabrania perma berka nikt nie grał tylko masochiści jeździli na lodzie raekor-em.  Więc to reszta klas jest raczej ograna do bólu zwłascza DH... WD to <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span> jakich mało, ta klasa ma fundamentalnie spieprzoną mechanikę 'summoner-a', gdzie pety są wolne i przede wszystkim nie zdają AoE (prócz lamerskiego dagger of darts ale nie o takim AoE mówię). Tym się nie da grać, nawet mając duży sentyment do summoner-a. Spróbuj każdą inną klasę i zobacz jak WD jest (_)(_), pety musza podbiec do każdego moba i łupać bez żadnego AoE. Ta klasa potrzebuje 'meta' zmiany. Można popatrzeć na inne gry jak znienawidzony przez niektórych PoE i zobaczyć jak tam summoner działa. Generalnie każdą inną klasą rzygam, chciałem w końcu po (2?3?) latach zagrać perma berkiem no i mogłem pograć na PTR to czekałem na patch-a i taki jeden wielki c.uj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej ma patch niż 10gb, to ta konwersja plików na nowy system, nie ściąga się tyle, tylko kilkaset gb

 

Co do barba, dalej jest silniejszy niż był, więc płacz jest trochę przesadzony :) No i jest kilka buildów a nie 1, które mogą robić 50+ solo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez S3 chyba jeszcze nie ma.

Źle się wyraziłem. Chodzi mi o kwestię kim zagrać.

 

Wszyscy piszą, że cru jest op z rolandem i tymi bracerami.

 

Zastanawiam się jak ten set na slow time u wizarda wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG. Właśnie barbem od czasów zabrania perma berka nikt nie grał tylko masochiści jeździli na lodzie raekor-em.  Więc to reszta klas jest raczej ograna do bólu zwłascza DH... WD to [ciach!] jakich mało, ta klasa ma fundamentalnie spieprzoną mechanikę 'summoner-a', gdzie pety są wolne i przede wszystkim nie zdają AoE (prócz lamerskiego dagger of darts ale nie o takim AoE mówię). Tym się nie da grać, nawet mając duży sentyment do summoner-a. Spróbuj każdą inną klasę i zobacz jak WD jest (_)(_), pety musza podbiec do każdego moba i łupać bez żadnego AoE. Ta klasa potrzebuje 'meta' zmiany. Można popatrzeć na inne gry jak znienawidzony przez niektórych PoE i zobaczyć jak tam summoner działa. Generalnie każdą inną klasą rzygam, chciałem w końcu po (2?3?) latach zagrać perma berkiem no i mogłem pograć na PTR to czekałem na patch-a i taki jeden wielki c.uj.

 

Właśnie chyba zabiłeś mi ostatnią chęć aktualizowania tej gry...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu macie buildy dla wd jakie teraz są możliwe.

Jade podobnie jak poprzednio, zmienili że obrażenia są z 40s trwania dot, nie z 30, czyli buff, do tego 2 piece daje że haunt zadaje 10s obrażeń natychmiast jeżeli cel już miał na sobie haunt.

Ale.. znerfili spirit walk, tak że cooldown zaczyna się liczyć od momentu jak się skończy spirit walk. Więc nie da się mieć cały czas aktywnej nieśmiertelności, nie da się mieć ciągu, np. po zabiciu x potworów, z cdr. To praktycznie zabija build, ciężko robić wysokie gr, bo ciężko przeżyć

 

Pozostałe, carnevil:

 

https://www.youtube.com/watch?v=DiavCMvNWpk

 

tiki / sacrifice

https://www.youtube.com/watch?v=wU40gV5tPb0

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja odpalam launcher i nic .. nie pokazuje sie .. widze go w trayu i jak klikne prawym to mam tylko exit

 

edit: ok .. ruszylo po 20 minutach i sciaga patcha :o ... lol

 

edit2: i tak nie da rady grac :/

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że patch dał sporego kopa wd pod pety. Zrobiłem nim solo gr 40 za pierwszym razem co w porównaniu z sytuacją z przed patcha jest sporym skokiem. Pas transcendencji spisuje się rewelacyjnie, przywołuje za każdym razem fetysza gdy atakujemy umiejętnościami wykorzystującymi mane, zdecydowanie lepiej niż pasywka mali pochlebcy. Nowa zuni daje też spora przeżywalność 2% za każdego fetysza a możemy ich mieć 23.Niestety na takim gr zaczyna pojawiac się problem z dpsem. Ubijanie idzie już troche wolno. Mam jeszcze do zmiany troche gratów na starożytne więc napewno będzie lepiej. Zakłądam że 43 jest w zasięgu mojego szamana.

 

Zrobiłem też barba z setem pustkowi. Zwykłe rifty można robić w 2 minuty. Nawet nie zauważamy że jest elita. T6 to obecnie żadne wyzwanie. Powinni pomyśleć o zwiększeniu poziomów trudności. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d3 bez exploitów by nie było tą samą grą :)

 

8SxHx1N.jpg

 

Jakby ktoś się zastanawiał skąd niektórzy gracze z leaderboardów mieli na koncie np. 500k shardów, w kilka dni (kiedy przez cały sezon normalnie np. ktoś miał 100-150k).

Exploit polega na tym, że blood goblin wyrzuca shardy dla wszystkich zawodników, niezależnie gdzie są na mapie, czy w jakim akcie. Inne gobliny, jak nie jesteś na mapie nie dropną nic, ale blood dropnie, można się po fakcie teleportować na niego.

I teraz jeżeli ktoś jest w greater rifcie, i ktoś inny zabije goblina poza riftem (np. robiąc bounty). Gracz który był w GR, ma dodatkowy mnożnik na drop blood shardów. Na t6 goblin tam wyrzuca coś 300. A jak się było w GR, to może wyrzucić kilka tysięcy, zależnie od wysokości rifta w którym aktualnie byłeś. Podobno po 6-7 tysięcy nawet.. :)

Tym sposobem "czołówka" ma kosmiczny gear, wszystko ancient mega rolle itp. 

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, musisz być w rifcie, w czasie jak ktoś inny zabije goblina poza riftem

i wtedy wychodzisz z gr, i idziesz po drop

 

już bany lecą :)

 

http://embed.gyazo.com/79a3f70c635548ae062b1f87a70b4ecd.png

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...