Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Haha... no komedią z tą grą, tak czytam te wszystkie zmiany i myślałem, że już niczym mnie blizzard nie zaskoczy. Pozostaje zacytować posta:

 

"Pograłem na ptr może ze 2 godziny po czym odinstalowałem grę..To nie jest Diablo jakie pamiętam.Dziękuję wam casuale za płacze na forum,co poskutkowało tym,czym ta gra dziś jest.Teraz możecie mnie minusować"

 

Niedługo to frytki i colę Wam dadzą, za to że w ogóle odpalicie grę! Od razu postać będzie 70 lvl mialą i na start 200 paragonów, żebyście nie marudzili że wysiłku za dużo wymaga! W skrzynce już będzie czekał na Was set, broń ancient i amulet hellfire trifecta z socketem! FTW!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycje o 70lvl w każdym nowym sezonie już są :) po co zaczynać od początku i tak dalej....

Mnie najbardziej irytuje to że Blizzz ma w zadzie (albo nie ma pomysłu) graczy którzy biegają jakąś postacią ubierają ją i dopieszczają a tu nagle nowy pacz z nowym setem który okazuje się być jedynym właściwym i najlepszym. I tak wiele godzin spędzonych na grze idzie do kosza. Rozumiem potrzebę nowych setów ale niech one będą na tym samym poziomie co poprzedni a nie  kilka klas lepszy. Taki DH. Maruderem już nikt nie gra. 

 

I tak jest z każdym paczem niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego wlasnie odinstalowalem gre na kompie (zostala na lapku ale predkosc gry na nim skutecznie zniecheca).. wlaczylem ptr ... pogralem troche z ta kostka i stwierdzilem ze ile mozna robic to samo.

olallem D3 i zaczelem nadrabiac zaleglosci w innych grach .... nie tesknie za diablo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wyższych griftach każdy laguje nie tylko WD. To normalnie jest kpina z graczy. Ciekawe jak sobie radzą na HC.

 

Nie wiem jak inni, ale ja po zgodnie od lagów najczęściej 1) klnę na czym świat stoi, 2) szlocham chwilę w rękaw, 3) zaczynam nową postać. I tak czwarty sezon.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znów mamy bug jakich mało :)

Można dodać wszystkie pasywki poprzez amulet piekielnego ognia. Nie wiem jak bo i sie nie zagłębiałem i właściwie mam to w zadzie ale patrze na rankingi i zastanawiam się jak to jest możliwe żeby grać na takim gr a tu proszę sprawa sie wyjaśniła. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siedzimy, gramy, gadamy i nagle "przydała by się mapka "pajęcza"" a tu nagle taka sytuacja... oczywiście freezy nonstop, żałosny jest ten sezon coraz bardziej... co tylko więcej mobów to od razu lagują serwery...

 

https://www.dropbox.com/s/o0jebpk7wfhwhg6/Screenshot023.jpg?dl=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio mialem party 4 hell wd.... Zwykla jedna paczka elit freezowala gre co 2-3 sek.

Nawet raz typek niechcial robic rifta 50 ja wd, dh, barb i wiz bo powiedzial ze moj wd bedzie ddosowal:P

Jak ktos ma chec to moze przetestowac pasyw z nathanka na wyzszych riftach:P

by Lumia 925

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio mialem party 4 hell wd.... Zwykla jedna paczka elit freezowala gre co 2-3 sek.

Nawet raz typek niechcial robic rifta 50 ja wd, dh, barb i wiz bo powiedzial ze moj wd bedzie ddosowal:P

Jak ktos ma chec to moze przetestowac pasyw z nathanka na wyzszych riftach:P

by Lumia 925

 

Nie wiem ile w tym winy ostatnich sensacji z serwerami, ale set HT laguje kokretnie. Jeszcze jak porozrzucam naokoło słoiki z pająkami, to miejscami robi się nieciekawie. Ale za to jak pięknie pada wszystko naokoło :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch zapowiedziany. Najprawdopodobniej będzie na święta.

http://eu.battle.net/d3/pl/blog/19941044/zapowiedź-aktualizacji-240-na-pst-07-11-2015

 

Może mnie to przyciągnie do gry. Cieszy nowy żniwiarz i sety dla dh. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio diablo 3 na ps3 żeby pograć z kobietą i mam kilka zastrzeżeń.

Po pierwsze gra ściągnęła tylko jednego patcha bodajże 1.2 czy coś podobnego i nie wyszukuje żadnej innej aktualizacji, rozumiem że to stara wersja i coś się z* ?

Sama gra... Jakimś wielkim fanem diablo nie byłem i do zakupu skłonił mnie tylko coop na jednym ekranie ale uważam, że gra jest strasznie nudna, mechanika powtarzalna, rozwój postaci niesamowicie wręcz uproszczony, fabuła płytka, polski dubbling tragiczny wręcz tragikomiczny i po kilku godzinach gry jakoś nie chce nam się do diablo wracać. O wiele lepsze wrażeniem zrobił na mnie torchlight 2 którego przeszedłem ze znajomym 2 razy. Na plus sterowanie, w życiu bym nie powiedział że w tego typu grę tak fajnie może grać się na padzie.

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...