Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie.

 

Skończyłem grać na sezonie trzecim, trzy postacie (paragon 300). Teraz jest sezon szósty tak? Nie chcę mi się zaczynać od nowa, znowu przechodzić kolejnych 60 poziomów itd. Co stracę jeśli zacznę grać postacią niesezonową? W sensie dostanę jakiś i inne rzeczy, które były we wcześniejszych sezonach?

Edytowane przez shaker_0101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będziesz grał na sezonie to stracisz tylko tyle że nie zdobędziesz dodatkowej zakładki do skrzyni bo reszta zalet sezonu to kosmetyczne <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>ły typu ramki do portretów. Dla mnie osobiście sezon zwykle trwa około tygodnia do momentu zdobycia osiągnięcia sezonowego Zdobywca za którego jest owa zakładka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KGHM Zagłębie Lubin

Podobno w diablo 3 ma byc zaimplementowane diablo 1.

 

 

ALE UWAGA

 

dostepne tylko przez 1 miesiac w roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zupełnie. Z d1 są tylko dźwięki. Został nałożony filtr na d3 który postarza grafikę ale lokacje są z d3. Ogólnie gry na jakieś 30 minut.

W przyszłym roku będzie nekromanta ale oczywiście nie wiadomo jeszcze kiedy. Jak będzie gotowy.

Kilka usprawnień w styczniu w nowym patchu.

No i najważniejsze. Nowa postać będzie płatna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KGHM Zagłębie Lubin

Z technicznych spraw nastepny patch (2.4.3) dodaje nowe opcje graficzne, obsluge dx11 i x64.

 

hehe szkoda ze oryginalne diablo nie ma takich rarytasow. pamietam ze ostatni patch to 1.09 sprzed 1000 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KGHM Zagłębie Lubin

NIe zrozumielismy sie :) Zalozylem ze piszac diablo, dam informacje ze chodzilo mi o diablo 1.

Patch 1.14D jest do DIABLO 2 : )

 

NIemniej i tak dzisiaj odpalam 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizzard nie patchuje 20 letniej gry, skandal.  :biggrin:

Btw. jesli ktos jeszcze rzeczywiscie gra w 1, to jest nieoficjalny patch - https://www.reddit.com/r/Diablo/comments/4kdh3u/diablo_1_deserves_some_love_introducing/

 

 

Download and usage

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sobie chwalę Diablo 3 i nowego Nekromantę, przy czym to chyba normalne iż nowo dodane postacie są bardziej wyboostowane. Pewnie po to, by przyciągnąć graczy czymś przyjemnym. Czasami sprzedaję (sell) a czasami kupuje (buy) Diablo 3 legendaries i Power leveling https://odealo.com/games/diablo-3/europe-softcore

Edytowane przez sejf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...