Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie odpaliłem Diablo 3 na macu PO POLSKU. Gra dociąga teraz dodatkowe 2,56GB polskich głosów. Mam nadzieję że będzie działało wszystko ok.

 

http://img11.imageshack.us/img11/994/zrzutekranu20120514o185.jpg

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety gamecodes.pl wciąż zamula z wysyłką klucza... Czy może ktoś już od nich dostał key?

 

Właśnie rozmawiam z przedstawicielem sklepu, twierdzi on że za dodawanie kluczy przed premierą czyli przed 24:00 blizz będzie banował, takie info rzekomo dostał od swojego dystrybutora, dla tego kody będą wysyłane po godz. 24:00. Do tego zależy jeszcze kiedy kupiłeś kod, info na ich www mówi że kody mogą wysyłać jeszcze w środę...
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiam z przedstawicielem sklepu, twierdzi on że za dodawanie kluczy przed premierą czyli przed 24:00 blizz będzie banował

 

Zabiłeś go śmiechem, czy dałeś radę się powstrzymać?
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiam z przedstawicielem sklepu, twierdzi on że za dodawanie kluczy przed premierą czyli przed 24:00 blizz będzie banował, takie info rzekomo dostał od swojego dystrybutora, dla tego kody będą wysyłane po godz. 24:00. Do tego zależy jeszcze kiedy kupiłeś kod, info na ich www mówi że kody mogą wysyłać jeszcze w środę...

 

Kupowałem zanim pojawiła się ta informacja o wysyłce w środę, jakoś 5 dni przed tym. No cóż, mnie to wygląda na wałek i niezaradność pracowników, informacja z pewnością nie jest prawdziwa, bo rzesze ludzi wyłapałoby bany... Dzięki za informację. U mnie za taką akcję ten sklep ląduje na czarnej liście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabiłeś go śmiechem, czy dałeś radę się powstrzymać?

 

Ja tak zgłupiałem że już nie wiedziałem co odpowiedzieć ...

Kupowałem zanim pojawiła się ta informacja o wysyłce w środę, jakoś 5 dni przed tym. No cóż, mnie to wygląda na wałek i niezaradność pracowników, informacja z pewnością nie jest prawdziwa, bo rzesze ludzi wyłapałoby bany... Dzięki za informację. U mnie za taką akcję ten sklep ląduje na czarnej liście.

 

Ja też kupiłem przed tym info i podobno jestem w pierwszej fali i kodu mam się spodziewać kilkadziesiąt minut po północy.

Z innej beczki: jest opcja zmiany języka w grze czy trzeba pobierać nowego klienta i instalować od nowa?

 

Jest taka opcja, ale pewnie będzie Ci musiał ściągnąć dodatkowy język, o ile w ogóle po zmianie języka gra się nie wykrzaczy tak jak w becie.

 

Podbijam bo staty na itemach zostały ujawnione !

Helms - Game Guide - Diablo III

Edytowane przez stalowy sracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego już nie oglądam. Dotrwałem do ubicia SK, teraz czekam na start streama IncGamers i po nim będę czekał na boxa jutro. Cholera, tak blisko ale jednak jeszcze jedna noc do przespania ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już leci ten stream - czy dużo się zmieniło odnośnie bety? I pytanie noobowskie: czy grając "ledwo" 2h dziennie przegrałem życie bo inni już przejdą grę na normalu? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej, te przedmioty sa troche ponizej oczekiwan imo, duzo brakuje. Wychodiz na to ze w kazdej kategorii dla jednej postaci jest tylko 1 najlepszy wybor wiec prawie kazdy skonczy z takim samym sprzetem w ~70% (sa te losowe affixy) biorac pod uwage same legendarne. Zbroje maja ponizej 500def a tarcze 1000, glupio nie brac :lol2: Najlepiej to prezentuje sie bizuteria jak dla mnie. i kilka duzych broni. Azurewrath zamiata szybkoscia i obrazeniami.

 

Sytuacja jest baaardzo podobna do Diablo 2 w podstawowej edycji, no i wreszcie jest legaly Oculus Ring :lol2:

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizz coś wspominał że itemy rare ("żółte") mogą być lepsze od uników (coś w ten deseń) i mają stanowić główny arsenał w grze. Więc nie jest tak źle, patrząc na te unikatu. Mimo, że też myślałem że będą mocniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również guesta przyjmę. Niestety nie udało mi się jak na razie kupić gry więc muszę czekaćdo jutra. A chętnie bym dzisiaj w nocy jeszcze pograł :)

Dzięki z góry.

 

btw. gra zainstalowana bez problemu

 

Pytanko jedno, czy ustawienia gry zostaną na stałe zapisane jak tylko się zaloguję na swoje konto i zostanie utworzony profil? Aktualnie mam tak, że po wyjściu z gry i uruchomieniu ponownie, ustawienia wracają do defaultowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...