Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wczoraj próbowałem dojść do czyjejś gry. Czekałem kilka minut i mi się znudziło, a że przycisku cancel brak, to wyszedłem przez alt ctrl del. Teraz mam błąd 3006... jakieś pomysły? :/

Error 3006 bug discovered in Diablo 3, possibly game breaking , Error 3006 , a może jakieś wyjaśnienia? - Fora - Diablo III

 

Najwyraźniej tyle lat prac nad grą nie wystarczyło, aby była bezbłędna. Blizzard rozkłada ręce i prosi o cierpliwość.

 

Błąd o numerze kodowym 3006 pojawia się w sytuacji, kiedy gracie Łowcą Demonów i próbujecie dać swojemu towarzyszowi, templariuszowi, tarczę. W efekcie, gra Was wylogowuje, a następnie nie pozwoli się z powrotem zalogować.

 

Tak, dobrze przeczytaliście: daj templariuszowi tarczę, a nie będziesz mógł dalej zagrać.

 

Blizzard póki co nie rozwiązał błędu, prosi aby po prostu tej tarczy templariuszowi nie dawać. Najlepiej, aby żadnego ekwipunku mu nie dawać. Podobno problemy wywołuje sytuacja, gdy próbujemy wręczyć tarczę templariuszowi, zanim zaakceptujemy go jako naszego towarzysza. Najwyraźniej jest nieco nieśmiały.

 

Problemy z serwerami na początku to normalka w tego typu premierach. Ale coś takiego? Czuję, jakby na naszych oczach umierała legenda o "jakości Blizzarda".

 

Uwaga! W Diablo 3 jest b

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moze gdzie w warszawie dostane jeszcze diabelka? W zlotych tarasach w empiku i w saturnie juz nie ma. Empik ma jeszcze miec dostawe 1000-2000 sztuk ale nie wiedza kiedy.

Jakies sugestie? Moze promenada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie na Targówku na Głębockiej oraz w Media Markt w M1 w Markach powinien jeszcze być. Sam będę tam próbował za jakąs godzinę.

 

Super, dzieki za odp. Ale to potwierdzone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W blue city w saturnie i empiku jakoś nikt o grę o 10 rano nie zabijał więc może jeszcze są(a w obu było trochę wystawione). Do Reduty nawet nie poszedłem zobaczyć.

Edytowane przez oliwer21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy w standardowej wersji posiadacie tylko 1 zapro do diablo 3 ? Czy więcej bo ja u siebie znalazłem jeszcze zapro do World of Warcraft

 

Są 2 zaproszenia do Diabołka i jedno do WoW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo pociupałem ze 2,5h wylevelowałem barba na 9 poziom, gra wciąga jak cholera oderwać się nie można, wciach!ia mnie tylko ta rozmazana grafika jakaś taka mgła czy coś, rozumiem, że jedyna opcja by się tego pozbyć to dark3d ? tylko nie chciałbym zaliczyć bana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Bydgoszcz to MediaMarkt i Saturn są zasypane kopiami, cena 169 zł.

 

Wlasnie w MM kolega mi kupuje za 199!! bo zostaly ostatnie sztuki i w Saturnie brak. Great <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma monitor 16:10 to polecam ustawienie wyświetlania na 16:9... inaczej gramy na zoomie :blink:

 

Tzn?

 

@kałdroid

 

Jakby co to ja używam darkd3 i narazie bana nie ma :P pytałem na czacie i wiele osób używa.

 

Kurde kusisz :-)

 

@kałdroid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem solo barbem, z 10h zajęło przejście bez specjalnego rusha, level 31 na normalu.

Wrażenia raczej pozytywne.

Jedyne co zabija grę, to auction house, ludzie w teamach rusciach!ą, sprzedają swój "stary" gear za bezcen, i można kupić zbyt silne przedmioty za pare k złota. W zasadzie nie opłaca się nawet zbliżać do artisana, bo za cenę jednego upgradeu można kupić na ah bardzo dobry gear na a4 normal np.

Jak ktoś chce grać bardziej "realnie", to nie radzę ruszać na początku ah, bo dostaniecie za dobre przedmioty za śmieszne pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA JEBE PARANOJA !:P Wróciłem z wyprawy, w Gliwicach nic nie zostało zadzwoniłem do MM w Zabrzu mówią że jest sporo, pojechałem i [gluteus maximus] nic nie ma, odwiedziłem 2 Empiki też nie, poleciałem do Reala i dopiero kupiłem bo koleś tajniacko na informacji sprzedaje Diablo za 199zł wyciąga z pudła tym co chcą kupić, nigdzie na półkach nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moze gdzie w warszawie dostane jeszcze diabelka? W zlotych tarasach w empiku i w saturnie juz nie ma. Empik ma jeszcze miec dostawe 1000-2000 sztuk ale nie wiedza kiedy.

Jakies sugestie? Moze promenada?

 

Przed chwilą kupiłem 2 sztuki w empiku przy marszałkowskiej (domy towarowe centrum). Mieli tego sporo więc nie powinno być problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby BN padł bo nie mogę się zalogować :/ A chciałem sobie pograć.

 

Co do skilli to klikacie wszystkie po kolei jak się odkrywają czy np pomijacie skilla i zamiast tego na 8 klikacie ten na 13??

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wbic sie teray do gry to cudem chyba. Na przemian wyskakują trzy błędy: "Minał czas oczekiwanie, sprobuj ponownie", "serwery gry sa przeciazone", "Przekroczono limit czasu polaczenia", "Podczas wczytywania zawartosci gry wystapil blad".

Tez tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na metacritic D3 ma ocenę 3.7/10 :lol2:

 

Pod żadnym pozorem nie dawajcie tarczy Templarowi grając Demon Hunterem, bo można wywalić grę permanentnie.

Edytowane przez Kikas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...