Jump to content
Sign in to follow this  
cavarr

Diablo 3

Recommended Posts

Mi zeszło 15 godzin na normalu solo (no niecałe bo jakieś przerwy na żarcie etc), czyli dość długo w porównaniu do wielu osób. Skończone na 31lvl.

JA JEBE PARANOJA !:P Wróciłem z wyprawy, w Gliwicach nic nie zostało zadzwoniłem do MM w Zabrzu mówią że jest sporo, pojechałem i [gluteus maximus] nic nie ma, odwiedziłem 2 Empiki też nie, poleciałem do Reala i dopiero kupiłem bo koleś tajniacko na informacji sprzedaje Diablo za 199zł wyciąga z pudła tym co chcą kupić, nigdzie na półkach nie ma...

To juz bym z [gluteus maximus] strzelil...

Objezdzilismy z Lancem MM w Chorzowie i Media Expert... brak...a jak dzwonilem to niby byly.

Fuck it...

Skoro normalnej pudełkowej nie ma, to nie wiem jak czullo EK załatwiłeś:D

20min temu kupiliśmy z kumplem po sztuce w Media Markt w Markach. Sprzedawca wydaje po jednej kopii na osobę, więc nie powinno być problemów z dostępnością. Jak ktoś chce guest passa proszę na PW.

Edit: literówka.

Edited by BartosH

Działa ten Auction House za prawdziwą kasę? bo tak się zastanawiam czy są jakieś realne szanse zarobienia na barankach Dołączona grafika

Gra znowu działa, ale osiągnęła limit użytkowników, logowanie za 5 razem, około minuty plus 30 sekund na pobranie charakterów (których nie było widać) a następnie załadowanie gry w kolejną minutę. Mam nadzieję, że mapa nie będzie mi się urywać w połowie jak to miało miejsce w becie.

A ja tak z innej beczki - powiedzą w jakimkolwiek serwisie informacyjnym o premierze D3? Bo tak czytając o tym, co się działo w nocy i przez dzień to ten szał przypomniał mi premierę ostatniego tomu Harry'ego Pottera :D

Przy okazji - jeśli by komuś zbywał Guest Pass to z chęcią przyjmę :)

Jeśli ktoś jeszcze miałby guest passa na zbyciu to poproszę :) szybciej minie oczekiwanie na przesyłkę

Również prosiłbym o guest passa, zawsze to lepiej zacząć wcześniej :)

Czy tylko ja mam caly czas error 75?

Poza tym jakby ktos chcial to w Katowicach w Komputroniku w SCC i w Euro RTV AGD na Dabrowce mam zamowione po jednej kopii ktore moge komus przekazac - jak ktos chce to pisac na PW.

Nie, ludzie wrócili z pracy/szkoły i serwery znowu umarły.

Wyszedłem z gry do lobby, żeby wystawić coś na AH i teraz próbuję "resume game" od 15 minut uskutecznić - bez powodzenia. A tak mało do 30lvl brakuje.

Edit: LOL - gorzkie żale pomogły, jedziemy dalej.

Edited by Pan_Borowik

Error 37 od godziny morduje się żeby zalogować.

Bez jaj kupuję grę i nie mogę grać? To chore? Po co robili singla przez neta ?

Paranoja!!!

• Upvote 1

Męski narząd płciowy mnie trafi... pół godziny logowania na marne, zero szans na wejście... Na szczęście na serwery US można wejść i grać...

W Białymstoku gra praktycznie nie do zdobycia - W MM, Empikach, Realu, Auchan, Carrefour, Realu, RTV Euro AGD wszystko wykupione nawet nie widziałem żadnej wersji kolekcjonerskiej.

tyle czasu i nerwów zmarnowanych na kupienie gry a i tak się nie mogę zalogować...! :mur:

W wawie polecam MM w Markach. Na stoisku juz nie ma gry, ale wyjmują spod lady (jak byłem godzinę temu to jeszcze mi się udało kupić). W Saturnach dostawa dopiero za tydzień i to też po 200sztuk. Empik w Złotych tarasach ma dostać sporą ilość egz ale w nieokreślonym terminie.

W Media Markt btw. diabeł po 169PLN i można kupić tylko jedną sztukę na osobę.

Działa ten Auction House za prawdziwą kasę? bo tak się zastanawiam czy są jakieś realne szanse zarobienia na barankach Dołączona grafika

AH za prawdziwą kasę ma ruszyć 25.05

Tydzien, dwa blizz rzuci na polske kolejną serie, to celowa zagrywka... z tą ograniczoną dostępnoscią, wracajac do gry, granie na lcd w nie natywnej rozdzielczosci wkaaarwia, chyba musze kipic pezprzewodowa klawe i podlaczyl lapa po hdmi do plazmy.

@kałdroid

Miałem dzisiaj pojeździć za grą, ale auto nadal stoi w warsztacie, więc juto dopiero coś podziałam, ale może i lepiej czytając o problemach z przeciążonymi serwerami, przynajmniej jest sprawiedliwie, ja nie gram i inni też :lol2:

Hmm, a ja mam takie pytanie. Co to jest ten Guest Pass?

Sekretny kod dający możliwość pogrania do czasu osiągnięcia 13 lvl bądź zabicia Skeleton Kinga, czyli to samo co było w becie, bez limitu czasowego.

Logujcie się na serwer US, wprawdzie postać nie będzie dostępna później na EU, ale można wykorzystać czas żeby wypróbować klasy którymi nie będzie się później grać na EU...

No to fajnie ze u Was w MM jest cena 169, a w Gorzowie 189zl bo przed chwila dzwonilem i rzekomo jeszcze są na stanie. W Empikach nie ma, w MediaExpet kilkadziesiat sztuk rozeszlo się między 9 a 9:05 :P. Tesco nie wiem. Zaraz wyruszam na podboj miasta i zobaczymy chociaz kiepsko to widze ;/

błąd 37 :lol:

panowie co sobie podkręcić by troszkę wydajność w grze podnieść :> procesor czy grafikę ? ic2d t8100, gf8600gs m