Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny spędziłem jeżdżąc od sklepu do sklepu w Szczecinie.. objechałem MediaMarkt, 2x MediaExpert, Auchan, 5x Empik, 3x Real, 2x Carrefour, 3x RTV Euro AGD.. i kompletna klapa. NIC. NIGDZIE. ale widze, że wiele nie straciłem bo i tak problemy były.. myślę, że z zakupem uda mi się do weekendu gdziekolwiek, a w przyszłym tygodniu urlop także będzie wielkie granie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako ze jestem na nocce w robocie to 1 osoba ktora wysle mi PW o 7 rano dostanie kod zaproszeniowy. PS. Czy ktos ma pewne info jaki jest stosunek Blizzarda do tego moda na grafe ? Bo nie chcialbym dostac bana na konto i stracic te 170 zl Edytowane przez Kicha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy przechodząc singal postacią, mogę ją potem w multi wykorzystywać?

 

U mnie w Zabrzu w MM dzwonilem, mają za 169zł dużo sztuk, EK brak....myślę czy po pracy brać czy nie brać..

 

Normal przeszedłem w ~13,5h, grając we dwóch (z @złydzien;poza Diablo, 4 nas już było) zabijając 4900 mobków i osiągając 31 lvl. Gra jest świetna i dopiero teraz zacznie się zabawa :)

Wizardka 326dmg.

Edytowane przez pawelekmal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normal przeszedłem w ~13,5h, grając we dwóch (z @złydzien;poza Diablo, 4 nas już było) zabijając 4900 mobków i osiągając 31 lvl. Gra jest świetna i dopiero teraz zacznie się zabawa :)

Wizardka 326dmg.

 

Jak gierka się sprawuje na Twoim sprzęcie? (oczywiście, jeśli sygnatura aktualna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie beta na 8800GT (bez oc) i i3 4Ghz + 2x2GB ramu działała idealnie na full detalach. No chyba, że w pełnej wersji detale te można jeszcze wyżej podnieść, ale tak to jest jak najbardziej grywalne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz.Sz

U mnie beta na 8800GT (bez oc) i i3 4Ghz + 2x2GB ramu działała idealnie na full detalach. No chyba, że w pełnej wersji detale te można jeszcze wyżej podnieść, ale tak to jest jak najbardziej grywalne ;)

 

Mam podobny sprzęt. Jednak sprecyzuj. Mówisz o mało zamonsterowanych lokacjach czy sytuacji gdzie jest duzo stworów i akcji? Jakie sa spadki FPS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie beta na 8800GT (bez oc) i i3 4Ghz + 2x2GB ramu działała idealnie na full detalach. No chyba, że w pełnej wersji detale te można jeszcze wyżej podnieść, ale tak to jest jak najbardziej grywalne ;)

 

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karwaaaa napierdzielałem 2h przed chwilą, zabiłem tego całego króla kościotrupów czy jak mu tam uwolniłem gościa co spadł z nieba pogadałem z keinem kazał iść szukać części miecza ok wylazłem z gry, wchodzę znów a tam nie zapisał mi się ten quest jako wykonany i od początku muszę ubijać teog kościanego króla... noż ciach!a !? dlaczego to się nei zapisuje ? w ubiciu króla pomagał mi gość z wyższym lvelem może temu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ją .... :D

 

post-2619-0-26292800-1337123809_thumb.jpg

 

Coś achievementy nie działają tak jak powinny. Dwa razy ubiłem Leorica i [gluteus maximus] - achievementa nie ma :(

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaskakujaco duzo postow jak na dzien po premierze, i jakies dziwne bledy wypisujecie

 

pomijacac sytuacje zaraz po polnocy wczoraj to nie mialem zadnych rozlaczen i bledow. Rozwiazanie? loguje sie raz i gram caly dzien ^^

 

dla mnie bajka, moze jutro zlozymy jakis wiekszy team >2osoby i bedzie jeszcze lepiej. Wjednej z krypt zamiast zombiakow byla cala ekipa blizzarda razem z Jayem Wilsonem w roli Championa :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobiłem 20 lvl grając od 19:00 do ok. 01:00, cały czas w 4 osobowym składzie. Na początku były spore problemy z logowaniem + rozłączyło nas kilka razy w trakcie gry. Gierka póki co prezentuje się zacnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie teraz pykałem i pomijając lekkie lagi w okolicach 1 godziny(co pewnie było bardziej moją winą niż serwów) to żadnych problemów nie uświadczyłem.

 

Grałem sobie teraz barbem i jest moc:)

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny spędziłem jeżdżąc od sklepu do sklepu w Szczecinie.. objechałem MediaMarkt, 2x MediaExpert, Auchan, 5x Empik, 3x Real, 2x Carrefour, 3x RTV Euro AGD.. i kompletna klapa. NIC. NIGDZIE. ale widze, że wiele nie straciłem bo i tak problemy były.. myślę, że z zakupem uda mi się do weekendu gdziekolwiek, a w przyszłym tygodniu urlop także będzie wielkie granie ;)

 

Nie wiem jak u ciebie, ale u mnie w takich sieciówkach na pytanie:

-A kiedy kolejna dostawa

były 2 rodzaje odpowiedzi:

NIE WIEMY / ZA 2 TYGODNIE

:o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u ciebie, ale u mnie w takich sieciówkach na pytanie:

-A kiedy kolejna dostawa

były 2 rodzaje odpowiedzi:

NIE WIEMY / ZA 2 TYGODNIE

:o

 

u mnie to samo, aczkolwiek w jednym z Carrefour'ów facet powiedział, ze rano bedzie 5 sztuk dziś.. no ale co mi po tym jak jestem w pracy a nie mam nawet kogo wysłać, bo tylko ja moge kartą kredytową operować ;) poza tym powiedział, ze nie jestem pierwszy z ta informacją, więc może być ciężko h3_h3 :F jest szansa jeszcze w sieci Real, bo Diablo pojawia sie dopiero jutro 17.05 wraz z nową gazetką, nawet nie wiadomo jakie mają zapasy.. tam będę szukał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie teraz pykałem i pomijając lekkie lagi w okolicach 1 godziny(co pewnie było bardziej moją winą niż serwów) to żadnych problemów nie uświadczyłem.

 

Grałem sobie teraz barbem i jest moc:)

 

Barb jest chyba najlepszy na początek. Żadko kiedy można zginąć i na spokojnie można poznać mechanikę gry. Ja wczoraj dobiłem do 12 lvl. Jak już się uda zalogować to nie można przestać grać. Po tym co obecnie widziałem czuję, że spędzę przy niej baaaardzo dużo czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się przyjemnie, ale mimo wszystko sporo jeszcze jest błędów. U mnie był problem z zaproszeniem kogokolwiek do party, po pewnym czasie od wysłania invite'a wywalało błąd timeout, poza tym na liście znajomych nie zawsze wyświetla aktualne info (przez co w ogóle nie wiedziałem czy znajomy jest online czy offline), lagi w grze oraz nawet na czacie (wpisując wiadomość w chata wyświetlała się po paru lub kilkunastu sekundach, wiec rozmowa była uciążliwa; dodam że z netem ja osobiście problemów nie mam więc to nie wina mojego łącza)

Poza tym wszystko ok, tylko raz mnie wylogowało automatycznie i to tyle.

 

Nie wiem czy to tylko moje odczucie, ale z tego co pamiętam to niektóre lokalizacje w becie były okrojone. Pierwszy otwarty teren chyba jest sporo większy od tego co w becie nam zaserwowali, oraz dodatkowe dungeony są dostępne .... ale mogę się mylić :)

 

Gra jest ogólnie miodna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie był problem z zaproszeniem kogokolwiek do party, po pewnym czasie od wysłania invite'a wywalało błąd timeout, poza tym na liście znajomych nie zawsze wyświetla aktualne info (przez co w ogóle nie wiedziałem czy znajomy jest online czy offline), lagi w grze oraz nawet na czacie (wpisując wiadomość w chata wyświetlała się po paru lub kilkunastu sekundach, wiec rozmowa była uciążliwa; dodam że z netem ja osobiście problemów nie mam więc to nie wina mojego łącza)

 

To nie błędy, tylko zdychający od obciążenia serwer (chat i friendlisty obsługuje oddzielny serwer niż gry, tak samo jak login serwer, więc to że jeden działa wcale nie znaczy, że drugi nie jest zarżnięty). Ale błędy są - u mnie po wypadnięciu żółtego itema często było tak, że po podniesieniu był to dalej żółty, ale zupełnie inny item. Do tego raz mi żółtek wypadł ze skrzynki w taki zakamar, że się nijak nie dało go podnieść :(

A ogólnie gra jest super, tylko akt IV znowu krótki. Ja grałem mnichem w stylu glass-cannon (dmg/dex na itemach), ~500damage na koniec normala i w 3-4 akcie trzeba było uważać, bo mając 1300 życia czasami było ciężko. Trash ogólnie w grupach bije mocniej niż bossowie, bo ci na normalu to żart.

Dzisiaj po robocie nightmare, już liczę godziny :)

Edytowane przez Pan_Borowik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dotłukłem 23 lvl witch doctorem, belial był całkiem ciekawy :) Początek 3 aktu. Gra wciąga okrutnie, zacieram łapy na end game. Ale chyba wystartuję równolegle barbem, będzie fun ze zdobywania przedmiotów dla drugiej postaci, bo szczerze mówiąc obecna formuła handlu (dom aukcyjny) jednak do mnie nie przemawia :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...