Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Pooglądałem dzisiaj sporo live streama z hella i inferno i powiem że gra na hell jest b. trudna a na inferno to masakra jakaś. Bez dobrego składu i TS to nic się nie da zdziałać. To że nie ma drzewka rozwoju to jednak super sprawa. Nie ma biegania na pałę z jednym bulidem przez całą grę jak miało to miejsce w d2. Cały czas trzeba kombinować. Ci co przeszli na normalu i mówią że gra jest prosta i krótka i ogólnie be to tak jakby polizali cukierka przez papierek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zrobiłem I akt, chyba troszkę za mało utłukłem potworków bo barb na 16 poziomie co jest troszkę za nisko jak na II akt, się mi tak wydaje przynajmniej :razz: chyba będę się musiał cofnąć do I aktu i poubijać jeszcze trochę tych potworków co by się do 18 poziomu doczołgać chociaż.

BTW czy u kowala można jakoś ulepszać broń itd ? czy tylko wykuwać nową ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem dzisiaj sporo live streama z hella i inferno i powiem że gra na hell jest b. trudna a na inferno to masakra jakaś. Bez dobrego składu i TS to nic się nie da zdziałać. To że nie ma drzewka rozwoju to jednak super sprawa. Nie ma biegania na pałę z jednym bulidem przez całą grę jak miało to miejsce w d2. Cały czas trzeba kombinować. Ci co przeszli na normalu i mówią że gra jest prosta i krótka i ogólnie be to tak jakby polizali cukierka przez papierek.

 

Czyli bedzie jak zwykle, ze kunszt blizzarda wyjdzie na jaw dopiero po jakims czasie od premiery (pomijajac graficzne mydlo oczywiscie)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zrobiłem I akt, chyba troszkę za mało utłukłem potworków bo barb na 16 poziomie co jest troszkę za nisko jak na II akt, się mi tak wydaje przynajmniej :razz: chyba będę się musiał cofnąć do I aktu i poubijać jeszcze trochę tych potworków co by się do 18 poziomu doczołgać chociaż.

BTW czy u kowala można jakoś ulepszać broń itd ? czy tylko wykuwać nową ?

 

Ja miałem chyba 17, a odkryłem 100% terenu <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jesli dolacze do druzyny pietscienia i ktos bedzie miec w plecaku item dla mojej postaci to jesli wyrzuci go to bede go mogl podniesc i uzywac czy nie ma takiej mozliwosci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poczytałem o czymś takim jak Guest Pass - To prawda że można pograć do pierwszego bossa i ma się mniej rzeczy na start? Jeżeli tak, to jak ktoś ma zbędny to chętnie przygarnę. Michal.Powierza@gmail.com Chciałbym tylko zobaczyć czy warto mi odbierać tą grę za 5 dych czy nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poczytałem o czymś takim jak Guest Pass - To prawda że można pograć do pierwszego bossa i ma się mniej rzeczy na start? Jeżeli tak, to jak ktoś ma zbędny to chętnie przygarnę. Michal.Powierza@gmail.com Chciałbym tylko zobaczyć czy warto mi odbierać tą grę za 5 dych czy nie :D

 

Nie warto. Ale za 5 dych ja chętnie od Ciebie wezmę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jesli dolacze do druzyny pietscienia i ktos bedzie miec w plecaku item dla mojej postaci to jesli wyrzuci go to bede go mogl podniesc i uzywac czy nie ma takiej mozliwosci ?

 

Drop jak wiadomo jest indywidualny. Jeśli jednak ktoś wyrzuci jakiś item na ziemię to widzą go wszyscy i każdy może go podnieść. Dlatego jeśli zależy Ci bardzo na czymś, lepiej przerzucić go przez handel (można handlować między sobą w dowolnym miejscu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drop jak wiadomo jest indywidualny. Jeśli jednak ktoś wyrzuci jakiś item na ziemię to widzą go wszyscy i każdy może go podnieść. Dlatego jeśli zależy Ci bardzo na czymś, lepiej przerzucić go przez handel (można handlować między sobą w dowolnym miejscu).

 

Chcesz mi powiedziec ze teraz kazdy przedmiot ktory wypada podczas gry w grupie widze ja i tylko ja? To sie tyczy tylko bossow czy kazdego dropa? To ja od dwoch dni odrzucam wszystkie zaproszenia do party bo mam dojsc bicia sie o loot a tu taka niespodziewajka :) tak sie wlasnie konczy myslenie "a nie bede czytal o Diablo 3 bo nie chce spoilerow"

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trochę pograłem;)

Tak btw jakby coś to mój BT

 

 

Qazellot#2274 <- to sem ja HeatheN:P

 

slavOK#2941

tymmej#2290

 

 

Do zobaczenia w piekle ]:>

 

#down ok ok poprawiłem;P

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mi powiedziec ze teraz kazdy przedmiot ktory wypada podczas gry w grupie widze ja i tylko ja? To sie tyczy tylko bossow czy kazdego dropa? To ja od dwoch dni odrzucam wszystkie zaproszenia do party bo mam dojsc bicia sie o loot a tu taka niespodziewajka :) tak sie wlasnie konczy myslenie "a nie bede czytal o Diablo 3 bo nie chce spoilerow"

 

/facepalm

Tak, wszystko co możesz kliknąć na ziemi - kasa, gemy, itemy - jest indywidualne dla każdego gracza. Item dla innych członków drużyny pojawi się dopiero jak wyrzucisz go z plecaka.

W tym właśnie jest cały sens grania w drużynie - dużo więcej dropów, którymi można się wymieniać.

Inna sprawa, że wczoraj skończyłem akt II nightmare i do tej pory żadnego lepszego niż żółty item nie uświadczyłem :/ ale 1k damage pękło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie odnośnie tego dropu to świetne rozwiązanie blizzarda, nie będzie walki o itemy. Chociaż mi akurat w graniu zespołowym przeszkadza ten owczy pęd większości graczy - zap... do przodu byle szybciej. Ja wolę bardziej się podelektować grą, zwiedzić każdy zakamarek itp.

 

Na marginesie - nie przypominam sobie aby wcześniej w przypadku jakiejś gry był tak duży problem z dostępnoscią - zainteresowanie olbrzymie którego wydawca się nie spodziewał chyba. A z ciekawości wie ktoś z Was jak z grą w Łodzi?

Edytowane przez cezar1125
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,przypominam ,że podczas grania spotykamy sie na własnym ts3 ,tak więc zapraszam i was do wspólnej zabawy z nami-jest nas juz koło 20 ludzi ,niektórzy początkujący a, niektórzy kolo levelu 30 ,więc i ty znajdziesz kogoś do wspólnego grania :)

 

adres ts to 188.165.201.64 bez hasła i całkowicie darmowo dla graczy purePC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaję swój BT.

Póki co gram na normalu magiem. Jak przejdę to z chęcią zagram na wyższych poziomach trudności z wami.

Nie preferuję biegania na łeb i na szyję jak kogoś to interesuje.

 

 

 

 

 

MelampusT3#2777 <- To ja :wink:

 

Qazellot#2274

slavOK#2941

tymmej#2290

 

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz kilka słów ode mnie. Normal skończony na 31 lvl, gram barbarzyńcą i przyznam, że solo pod koniec 4 aktu (dwóch ostatnich bossów) miałem mały problem. Troche krwi ubyło z mego barbarzyńcy i teraz taki blady chodzi... problemy moje wynikały ze słabego sprzętu, który nie ukrywam że nie był najwyższych lotów. Szczęścia do dropu nie mam, większość itemów co wypada to dla DH, a z craftu to mi itemy z int i dex wychodzą kiedy ja chce strenght i vitality !! ehh :D

Koszmaru jeszcze nie ruszałem także jeżeli jest ktoś po skończeniu gry na poziomie normal to zapraszam do gry [battletag w spoilerze].

Podsumowując, gra jest epicka i warta każdej złotówki! Jakby kosztowała 300zł z normalną wersje, i tak bym kupił.

 

 

 

Bielski#1276

MelampusT3#2777

Qazellot#2274

slavOK#2941

tymmej#2290

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też gram barbarzyńcą (najprzyjemniej mi się nim grało podczas bety) i dobiłem do 30 lvlu będąc chyba w okolicach końca aktu 3. Zwiedzam wszystko jak leci, dropy są bardzo przyzwoite, po ukończeniu Nightmare z kumplami w teamie. Generalnie jestem zadowolony, chociaż Barbarian nudny jak diabli, powoli zaczynam levelowanie Czarodziejki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry, poranna wycieczka po realach udała się w 100%. ile chciałem, tyle zakupiłem.. i tylko tyle było :) także zniszczyłem marzenia conajmniej sporej grupie ludzi.

 

dziś rozpoczynam rozgrywke ;) w końcu.. troche nerwów się dziś najadłem, bo w pierwszym realu w którym byłem, to gościu uskutecznił kolesiostwo - z zaplecza dał swojemu znajomemu 5 sztuk z karteczką rezerwacja - WTF ?! na regale była tylko jedna sztuka więc zanim tam dotarłem, straciłem nadzieję ;) no ale pojechałem do drugiego reala gdzie było 9 kopii na kartonowym małym stoisku z czego trzy już znikły. Zgarnąłem całą resztę :)

 

jakby co mam 2 dostępne sztuki, bo kilka juz poszłoooo. więcej info PW.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...