Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie nic bo nie było jeszcze żadnych patchy itp, chyba ,że zmienisz język z polskie na angielski lub odwrotnie to będzie ci dociągać paczkę językową coś koło 2.3 GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile megabajtów gra ściąga podczas grania samemu w single playera? Gra cały czas doczytuje coś z serwera czy tylko sprawdza połączenie?

 

Doczytuje ale nie jest to duży transfer.

http-~~-//img195.imageshack.us/img195/5172/d3betaran20mins2.jpg

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat coś mi dodatkowa robota wpadała i przez miesiąć 7 dni w tygodniu więc sobie spokojnie mogę poczekać.

 

Mam jednak pytanie, gdzieś rzuciło mi się w oczy, że na zwykłym pudełkowym wydaniu od CDP można grać tylko z PL językiem, za to w kolekcjonerce także w oryginale, to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość egzemplarzy nie zależy od CDP, zależy od Blizzarda. Było oświadczenie, że "Zamieć" nie spodziewała się takiej popularności Diablo III i dlatego nakład był taki a nie inny, co w efekcie doprowadziło do wyczerpania zapasów. Zresztą co miałby z tego CDP? To nie CDP narzuca taką marżę, że na allegro ceny są powyżej 150% pierwotnej kwoty, tylko własnie sprzedawcy, którzy wyczuli interes w ludziskach, którzy są wstanie zapłacić za grę odpowiednio więcej by móc zagrać już a nie np po drugim rzucie egzemplarzy, który odbędzie się 20-któregoś maja.

 

Myslisz się ta gra w hurcie kosztowała na początku 155, później 163, później 179, później 185 a pod sam koniec jak już nie było nakładu to hurcie ceny dochodziły do 199zł, Ci co mieli w hurcie po 155zł i pozostawało im do teraz to mogą sobie marże popodnosić, ale i tak w większości ta gra wysprzedawała się w pierwszy dzień wtedy były po 170-180zł, następna seria zamówień i ceny zakupu już były wyższe i rosły z godziny na godzinę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwa pytanka co do internetu i gry single player. Czy duże pingi i mała przepustowość mają duży wpływ na grę w single player? i rozumiem, że jeżeli padnie mi net nawet na 15 sekund to dostaję DC w single playerze?

 

Też przygarnąłbym guest passa, ale chyba zbyt złą opinię mam tutaj ;) ale jakby co, to byłbym bardzo wdzięczny :)

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Wybacz kochanie, wszystkiemu winien diabeł, następnym razem na pewno dam mu radę... Nucąc utwór Deriglasoff wrzuciłem płytę z Diablo III do czytnika swojego wysłużonego peceta, napawając uszy upiornym szumem rozkręcającego do granic możliwości poliwęglanowego krążka, niecierpliwie spoglądając na postęp instalacji najnowszej produkcji Blizzarda. Prawie dwanaście lat oczekiwania właśnie dobiegło końca, bowiem światu objawił się nareszcie następca najpopularniejszego i chyba najlepszego hack'n'slash w historii tegoż gatunku. Panie i panowie - oficjalna premiera Diablo III stała się faktem! Blizzard z niezłym skutkiem wskrzesił już StarCrafta, kurczowo trzymając dawnej mechaniki, jednak w przypadku Diabełka sprawy wyglądają nieco inaczej. Twórcy postanowili wprowadzić sporo istotnych zmian do rozgrywki, które niekoniecznie muszą przypaść do gustu wyjadaczom silnie związanym z poprzednikami, jakich sam poniekąd reprezentuję. Czy Diablo III okaże się satysfakcjonującą oraz godną kontynuacją legendy?

Mega recenzja Diablo III - Diabeł mówi dzień dobry po 12 latach!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO sens jak najbardziej jest - ogólne wrażenia z rozgrywki, zasady rozwoju postaci itp. pozostają jednak w takie same. Tekst jak zwykle 1 klasa - dzięki Caleb :)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta polska wersja az taka zla nie jest da rade wytrzymac te podlozone glosy chociaz ja osobiscie jesli mam sie przyczepic to Zostawilbym nazwy przedmiotow i Mobow w jezyku angielskim a przetlumaczyl jedynie opis tych itemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 30 lvl barbem i zaraz dorwę Diablo. Poniżej w spojlerze przeczytacie na szybko, co sądzę o grze:

 

 

Ogólnie na początku barbem się grało b. fajnie, później było ciężko - aż do 20 poziomu, gdzie dostałem nowe umiejętności i dobrze je dobrałem - i tak teraz do 30 lvl gra się bardzo przyjemnie - wciąga niemiłosiernie.

 

Na szybko plusy:

+ grywalność grywalność grywalność !!!

+ klimat

+ oprawa wizualna i dźwiękowa, latające demony w tle 3 i 4 akcie po prostu komos!

+ mnogość postaci i rozgrywki

 

Minusy:

- za krótko w trybie single, zwłaszcza 4 akt + brak wprowadzenie dobrego do 4 aktu

- brak fajnych questów i wynagrodzeń - jak nadanie przedmiotu własnym imieniem albo wprawienie gniazda w przedmiot

 

Możliwe, jak przejdę grę na koszmarze zmienię trochę zdanie w niektórych kwestiach ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

III akt na Koszmarze i potwory Arcane Enchanted = zgon na miejscu :)

 

 

 

Ja spotkałem takich z dodatkowym Shield (tworzą wokół siebie bańkę tarczy i są nietykalne przez kilka sec) i to było dopiero ciężkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inaczej, CDP to monopolista na rynku.

A jak masz monopol to masz władzę.

A każdy kto kupuje w CDP jest ich klientem.

Specjalnie nie wypuszczają dużej ilości kopii żeby cena produktu nie spadała.

Jeżeli nie pracowałeś nigdy w handlu to tego nie zrozumiesz.

 

Edit: nie zdziwiłbym się gdyby podnieśli nieznacznie cenę przy drugim rzucie. Przynajmniej ja będąc na ich miejscu tak bym zrobił :)

 

Zastanów się jeszcze raz nad tym, bo brednie wypisujesz. Popyt i podaż dotyczą sprzedawców na Allegro, to ich "widzimisie", że gra kosztuje 269zł a nie 169zł!

 

Rozpisze Ci to bo widzę, że nie czaisz. Oto przykład:

 

Blizzard produkuje 50 000 egzemplarzy na rynek polski > lecą one do CDP > Ci dystrybuują je do sklepów stacjonarnych, sklepów internetowych, sprzedawców allegro. 70% rozchodzi się w preorderach, pozostałe 30% zostaje do kupienia w sklepach. Z tych 30% w ciągu paru godzin rozchodzi się 80%... zostaje garstka egzemplarzy, pojawiają się newsy, że Blizz nie spodziewał się takiego popytu i następny rzut będzie za +/- 2 tygodnie. Sprzedawcy wyczuwają kasę, bo na pewno znajdą się tacy, którzy zapłacą duuużo więcej za Diablo III, bo chcą grać teraz, a nie za 2 tygodnie kiedy przyjdzie drugi rzut, więc Ci handlowcy dowalają marżę 50%. Prościej się już nie da. Gdzie tutaj widzisz winę CDP? IMO albo sobie ubzdurałeś coś, czegoś nie rozumiesz, albo po prostu nie lubisz ich i hejtujesz.

 

Myslisz się ta gra w hurcie kosztowała na początku 155, później 163, później 179, później 185 a pod sam koniec jak już nie było nakładu to hurcie ceny dochodziły do 199zł, Ci co mieli w hurcie po 155zł i pozostawało im do teraz to mogą sobie marże popodnosić, ale i tak w większości ta gra wysprzedawała się w pierwszy dzień wtedy były po 170-180zł, następna seria zamówień i ceny zakupu już były wyższe i rosły z godziny na godzinę ;)

 

 

W hurcie? Po pierwsze skąd masz te informacje? A po drugie to troszeczkę by się kupy nie trzymało, bo ceny do 260zł wzrosły jeszcze we wtorek(gdy w sklepach zostawały ostatnie egzemplarze), a już wczoraj pojawiły się aukcje proponujące wysyłkę w momencie dostarczenia drugiego rzutu. Gdyby to było na etapie kilku dni, to może byłby tym jakiś sens, bo wtedy sprzedawcy mogliby wysłać zapytanie do CDP o dostawę i ewentualną cenę, za 2 dni (dokonanie transakcji, wysyłka) np mieliby tą dostawę za cenę np 185 za sztukę w hurcie i wystawić ją na sprzedaż za 260zł.

 

Zresztą ceny nie ustala wydawca regionalny, tylko producent, w tym przypadku Blizzard.

Edytowane przez Spisaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalezliscie juz jakies legendarne itemki? Mi dzisiaj wpadł tasak rzeźnika Dołączona grafika wciąga jak diabli, ale nie wiem jak długo się to utrzyma => 2 dni grania i 47 level...

 

btw jest od cholery błędów w tłumaczeniu... spróbujcie sobie w opcjach ustawić zaawansowane opisy umiejętności. Wyjdzie np na to, że tornado, które niby przywraca punkty życia za każdego trafionego wroga w rzeczywistości generuje 1 pkt furii Dołączona grafika

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GP pójdzie do Carson'a (był pierwszy) niestety więcej już nie posiadam - choć musze się zapytać kumpla czy już rozdał jak nie i będą mu zbędne postaram się jeszcze je komuś podarować

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalezliscie juz jakies legendarne itemki? Mi dzisiaj wpadł tasak rzeźnika Dołączona grafika wciąga jak diabli, ale nie wiem jak długo się to utrzyma => 2 dni grania i 47 level...

 

2 dni grania ale ile godzin :) Wiekszosc gier ktore normalnie sie kupuje jest do przejscia w 6-8 godzin.

Btw. jak dla mnie to na tym etapie gry - II akt nie ma sensu craftowac przedmiotow. Moze pozniej cos lepszego bedzie. W tym momencie to naklepiej kupowac zolte przedmioty na AH. Ja obecnie gram WD i na 23lvl mam 350 INT. Postac robi niezla sieczke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w II akcie znalazłem pierwszy legendarny przedmiot (rozumiem, że legendarny to to samo co unikatowy w dwójce?) - dwuręczna laska dla monka a akurat nim gram, nazwy nie pamiętam. Ale radość nieopisana;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...