Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

I akt na Piekle w czterech - porażka :D śmierć co 10 sekund.

 

screenSHU - The fastest screen capture ever.

 

no to dobrze, liczę że hell mnie zatrzyma na trochę dłużej a inferno to będzie hardcore achive :D

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest achievement za przejście normal/koszmar/hell BEZ pancerza - szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak można to osiągnąć :D

 

Grając bez pancerza właśnie :> A tak poważnie, to może wystarczy zdjąć go przed finalnym bossem czy gra to rejestruje w jakiś sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może dziś polował na Boxa w Warszawie ? jeśli tak [i znalazł :P ] prosze o info na PM z lokalizacja i cena :P

 

z góry dzięki :P

 

 

 

Ja wczoraj na Starterze pograłem trochę Monkiem i całkiem fajnie się nim gra :D next będzie Wizard pewnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może dziś polował na Boxa w Warszawie ? jeśli tak [i znalazł :P ] prosze o info na PM z lokalizacja i cena :P

 

z góry dzięki :P

 

Kumpel kupił wczoraj w Saturnie w Arkadii za 199 zł, ale chyba ostatnią sztukę, bo gość po nas pytał "czy jest" i usłyszał "będzie 15 czerwca". Sprzedawca wyjął pudełko spod lady, na półkach już dawno nic nie leżało... jakiś kosmos.

 

Dziś miała być ponoć dostawa w Saturnie w Bluecity, tu z kolei po 189 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędy w tłumaczeniu skilli, gry językowe na poziomie jakiś demotywatorów....kogo to śmieszy?

Jednak dobrze że wybrałem EN język

 

Tez mnie takie "smaczki" denwrwują... kojarzy mi sie to z glupkowatymi gimbusami...

 

@kałdroid

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem drugą postacią, wlazłem do Tristram, a tu w ruinach warsztatu Griswolda stoi Anvil Of Fury, a na nim leży magiczny miecz Griswold's Worn Edge :) Jeszcze w piwnicy jednego z domów był Treasure Goblin, więc po pierwszym queście mam 4k kasy i trzy magiczne itemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mogłaby się wypowiedzieć osoba która doszła na poziom hell/inferno jak wygląda z poziomem trudności ?

Tylko w dobrej ekipie czy jednak idzie bez problemu zrobić to w pojedynke ?

 

1 akt piekła - średnio przyjemnie się gra :D Wizz, 2000DPS, 12000HP. Gra idzie ok dopuki nie trafi się na unikalnego lub grupkę trzech niebieskich. Wtedy 10 minut z glowy bo ganiasz się z nimi próbując nie zginąć. Wracam na koszmar znaleść lepszy sprzęt bo inaczej nie ma sensu. Najlepiej grać wg mnie we 2 (jeden w pierwszej linii - barb, mnich, drugi w drugiej - wizz, DH). Ciężko to widzę jak na razie. Z ciekawości cofnąłem się do 3 aktu na koszmarze i potwory padają jak muchy, ale exp nie leci wcale (mam 51 lvl). Najlepsza chyba będzie końcówka 4 aktu do grania na razie. Jak będę miał 4000DPS to wrócę :D Edytowane przez crux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę przesadzacie, bo o ile mięsny jeż to może faktycznie przesada(chociaż mnie rozśmieszyło) to pastorał Nathanka nie jest taki zły:)

 

Co do samej gry to naprawdę wciąga, mam już DH, Barbarzyńcę i Wizarda na 11lvll, monka na 9 lvl, jeszcze mi szaman został do przegrania a miałem w sumie od niego zacząć, a gram na guestpass'ie, już się pełnej wersji nie mogę doczekać.

 

Mam nadzieję, że w okolicach 10 czerwca dam rady zakupić normalnie w sklepie.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Athene i ten jego world first... szkoda gadac

 

Na piekle jest ciezko, tez mam 2.2k (6k @SSJ +buffs) dps ale jak to mowia w kupie sile i da sie grac, moze jeszcze dzis skonczymy 1 akt. Farmienie na koszmarze jest imo bez sensu bo latwiej jest zebrac zloto na poczatku piekla i kupic itemy na na AH. No i level tez leci w gore -> lepsze itemy do zalozenia.

 

Wczoraj w warszawie widziałe sporo sztuk diablo w Saturnie w blue city , na oko 10. Zabawne bo w autobusach ludzie rozmawiaja o diablo i o tym co znalezli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W teamie gra się sporo łatwiej.

Mój barb środek a3 hell solo, level 58. Z buffami wszystkimi vs bosspacki crity mają po 30k dmg :), a i tak ciężko.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na hellu faktycznie niewesoło. Imho premiuje postacie walczące na dystans. Z bliska jest biednie, przy kilku potworkach można paść w ułamku sekundy ^^

 

@ZłyDzień coś nas chyba poblokowało, pokazywało mi, że wysłałeś zaproszenie będąc niedostępnym =]

 

btw może byśmy zebrali jakąś ogarniętą ekipę na hell, bo z przypadkowymi ludźmi to ciężko idzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,a ja miałem taki przypadek w D3 - śmigałem po Polach Niedoli i znalazłem gdzieś wejście do Zapomnianej Kopalni wbiłem tam zrobiłem jakiegoś Questa i w nagrode od NPC z tej kopalni mogłem kupić broń dla siebie. Pózniej chciałem jeszcze troche pozwiedzać tą kopalnie była taka możliwość i nagle wywaliło mi gre. Po ponownym wbiciu do gry oczywiście cofnęło mnie do ostatniego Chackpointu na tych Polach i przeleciałem całe pole i już nie ma nigdzie tego wejścia do tej kopalni. Czy to jest jakiś bug czy to było tylko ukryte zadanie i jednorazowe ?

 

PS. To było podczas Questu - Zepsuty Miecz

Edytowane przez Kicha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,a ja miałem taki przypadek w D3 - śmigałem po Polach Niedoli i znalazłem gdzieś wejście do Zapomnianej Kopalni wbiłem tam zrobiłem jakiegoś Questa i w nagrode od NPC z tej kopalni mogłem kupić broń dla siebie. Pózniej chciałem jeszcze troche pozwiedzać tą kopalnie była taka możliwość i nagle wywaliło mi gre. Po ponownym wbiciu do gry oczywiście cofnęło mnie do ostatniego Chackpointu na tych Polach i przeleciałem całe pole i już nie ma nigdzie tego wejścia do tej kopalni. Czy to jest jakiś bug czy to było tylko ukryte zadanie i jednorazowe ?

 

PS. To było podczas Questu - Zepsuty Miecz

 

Tak, to było losowe zadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co powystawiali EK za 999zł chyba się z ciach!ami na łby powymieniali...

Diablo 3 III ed kolekcjonerska OD RĘKI Wwa wys 0zł (2357074473) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

:blink:

 

ale się uśmieje jak blizz za kilka tyg rzuci kolejną pule EK na półki :lol:

Edytowane przez slavOK
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to pewnie handlarze wykupuja co zostalo i wrzucaja na allegro. A na keyach cena juz 250 za gre i 15 za guest passa (wtf? )

 

Jeszcze w południe było za 229zł i 8,99zł za starter. Mam nadzieje, że CDP zamówi tyle sztuk by już nie zabrakło, bo jak słyszę głosy ze sklepów o zapisywaniu się na drugą dostawę to aż się pocę myśląc jakich czasów dożyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci z keye.pl to CHU** jakich mało, ja sam mam grę ale i tak już od nich nic nigdy nie kupię za takie akcje z cenami i nie piszcie mi, że to zwykłe prawa rynku bo dla mnie to zwykłe skur******** śmiech na sali

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w południe było za 229zł i 8,99zł za starter. Mam nadzieje, że CDP zamówi tyle sztuk by już nie zabrakło, bo jak słyszę głosy ze sklepów o zapisywaniu się na drugą dostawę to aż się pocę myśląc jakich czasów dożyłem.

 

W przypadku keyów to średnio jest się na co zapisywać, wygenerować można dowolną ilość. No chyba, że Blizzard z niezrozumiałych dla mnie przyczyn leci w pręta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...