Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Buuu, a chciałem ubić Diablo na piekle i sprawdzić inferno :(

 

Btw, takie pytanko o laske do sekretnego poziomu. Czy ten przedmiot jest nałożony ograniczeniami poziomowymi (normal, koszmar, piekło, inferno) jak noga Wirta, kamień duszy Mefisto i innego tego typu rzeczy w d2? Pytam, ponieważ 100k na sam dzwonek to trochę jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ty widac jakie masz pojecie

Nie przyznam się, że oglądałem ich stream, bo przyznałbym się w ten sposób że się w robocie (trochę) obijałem, ale barb dawał sobie nieźle radę... wot technika! Jak to było z Yogim? "Mathematically impossible"? Wiesz, znam sporo hardcore raiderów, wielu z top 100 gildii i NIGDY nie spotkałem się u nich z nastawieniem "nie da się", "ta gra jest głupia, bo jest za trudna", więc mój guru, mastahu którego nie godzien jestem, jesteś pierwszy... Edytowane przez KHOT
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buuu, a chciałem ubić Diablo na piekle i sprawdzić inferno :(

 

Btw, takie pytanko o laske do sekretnego poziomu. Czy ten przedmiot jest nałożony ograniczeniami poziomowymi (normal, koszmar, piekło, inferno) jak noga Wirta, kamień duszy Mefisto i innego tego typu rzeczy w d2? Pytam, ponieważ 100k na sam dzwonek to trochę jest.

 

Dołączam się do pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przyznam się, że oglądałem ich stream, bo przyznałbym się w ten sposób że się w robocie (trochę) obijałem, ale barb dawał sobie nieźle radę... wot technika! Jak to było z Yogim? "Mathematically impossible"? Wiesz, znam sporo hardcore raiderów, wielu z top 100 gildii i NIGDY nie spotkałem się u nich z nastawieniem "nie da się", "ta gra jest głupia, bo jest za trudna", więc mój guru, mastahu którego nie godzien jestem, jesteś pierwszy...

 

Jego barb to dawal sobie rade w supporcie i bieganiu w okolo. Zreszta owld sam przyznaje ze monka i barba dziela lata swietlne... Owld zreszta jest z PL.

Streama kazdy moze obejrzec, na act1 jeszcze jest ok, na drugim akcie+ NORMALNE MOBY 2-3 hituja barba z 60k hp 80-95% dmg protection wiec o czy my mowimy.

 

Roznica jest taka, ze monk bazuje na dodge czyli RNG, ale mimo wszystko unikaniu kompletnie damage'a, barb bazuje na HP regenie stad ta roznica, bo HP regen nic Ci nie pomoze jak jestes na 1-2 hity. Czekamy na patcha.

 

PS. Nie ma to takze jak niesmiertelny wiz na inferno, z maksymalnie niskim HP, bez vitality, HP regen itemami i Energy Armor z Force Armor.

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś objaśnić ten bug z nieśmiertelnym wizem, chest runem w a2 i coś, co mnie ominęło przez te kilka dni po premierze? Nie jestem za bardzo w temacie, ponieważ każdy wolny czas spędziłem w grze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czego mi brakuje - oficjalnej informacji od Blizza co się dzieje i dla czego. W Azji, gdzie populacja jest o wiele większa, takie problemy nie występują. Serwery US również nie zauważyłem żeby tak się sypały jak Europejski ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na drugą dostawę i czekam a tu takiego kwiatka na allegro znalazłem.

Diablo 3 III Najtaniej !!! PL [PC] (2361831735) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

"Cena dotyczy zdjęcia przedstawionego w linku pod tekstem." :mur:

Dwie osoby już się nabrały.

Edytowane przez M@TI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos mowil ze barb nie daje rady na wyzszych poziomach trudnosci?

Wlasnie dotarlem do Hella, zabilem po drodze wszystkie rare/elity (wliczajac w to shielded/arcane enchanted itd..) i skonczylem zabijajac SK, przypominam sobie 1 zgona. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie skąd brać te instrukcje dla jubilera i kowala potrzebne do levelowania, z dropu, czy trzeba je gdzieś zakupić, ewentualnie otrzymać?

 

Idź do kowala i przeczytaj wszystkie możliwe zakładki które widzisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie skąd brać te instrukcje dla jubilera i kowala potrzebne do levelowania, z dropu, czy trzeba je gdzieś zakupić, ewentualnie otrzymać?

 

Karty kowala/złotnika wypadają na koszmarze. Księgi kowala/złotnika wypadają na piekle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do barba. Wczoraj widziałem streama gościa który przeszedł solo act 2 barbem na inferno. Nie omijał prawie niczego, czasem trash, ale 90% boss i champion packów zabijał.

Sekret jest w itemach oczywiście, stack około 700 resów, do tego legendary z affixami w stylu 20% damage reduction from melee. Czysty tank, bardzo mało dps (z 7k). Ogólnie szło to wolno, ale mógł tankować większość champion packów (stun, revenge, charge z leczeniem), niektóre packi schodziły z 5-10 minut żeby je zabić, ale gość praktycznie nie ginął.

Brak balansu polega tutaj na tym, że inne klasy do tego samego potrzebują dużo słabszy gear, szczególnie ranged jak demon hunter, który przez 90% jest nieśmiertelny ze smoke screen.

 

http://www.youtube.com/watch?v=sedx6PmmLS8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak jest, że melee klasy muszą przyjąć na klatę dużo więcej - szczególnie zabawne jest spotkanie unikatowego typa z "invulnerable minions" + "arcane enchanted" + "molten" - przebić się do jednego podatnego na ciosy i nie zginąć w takim gąszczu obrażeń to istna gimnastyka. Najbardziej zabawne oczywiście takie combo jest w wąskiej jaskinii, albo korytarzu.

Spodziewam się też nerfa do runy Quickening dla monka w najbliższym paczu - damage ma raczej czerstwy, ale ze sweeping wind generuje takie ilości spirytu, że ciężko je wydać.

Edytowane przez Pan_Borowik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko: Gram sobie na GP Szamanem a.k.a. Witch Doctor i generalnie bardzo mi pasuje ta postać, jednakże mam pytanie - jak się sprawdza w dalszej grze? :) Ciapie nim ktoś ? Tak obserwując do nim ugrałem do 13 lvl wydaje mi się całkiem mocną postką, która ma chyba najbardziej pokręcone skille ze wszystkich. Jednakże solo to chyba niebardzo, co? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...