Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu dużo gadać, Blizzard ch***wo przygotował się do releasu, pozapychane serwery, wyłączane serwery, lagi, disconnecty, mało kopii, a teraz FAIL z zabezpieczeniami. I to firma, która finansowo ma tak ogromne możliwości, że jednak mogliby się bardziej postarać.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytanko. Jakby coś się działo z kontem Diablo 3 (jak wyżej widać jakieś włamy na konto, blokada), to do weryfikacji mojej tożsamości potrzeba klucz produktu i skan dowodu? Czy także wymagany jest skan paragonu? Bo zamawiałem sam klucz i jak wiadomo takiego paragonu nie mam, a wolałbym być spokojny o przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać, Blizzard ch***wo przygotował się do releasu, pozapychane serwery, wyłączane serwery, lagi, disconnecty, mało kopii, a teraz FAIL z zabezpieczeniami. I to firma, która finansowo ma tak ogromne możliwości, że jednak mogliby się bardziej postarać.

 

Zaryzykuje stwierdzenie, ze duza wine ponosi za to wepchanie "singla" do sieci (przynajmniej za czesc problemow)

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytanko. Jakby coś się działo z kontem Diablo 3 (jak wyżej widać jakieś włamy na konto, blokada), to do weryfikacji mojej tożsamości potrzeba klucz produktu i skan dowodu? Czy także wymagany jest skan paragonu? Bo zamawiałem sam klucz i jak wiadomo takiego paragonu nie mam, a wolałbym być spokojny o przyszłość.

 

Paragon nie bedzie potrzebny.

 

 

No to żarty się skończyły, aż tokena z androida pobrałem i dodałem alerty komórkowe :lol2:

 

No jak ktos ma Androida/iPhone'a i nie ma jeszcze zalozonego Authenticatora to jest zwykla glupota, tym bardziej ze to darmowe a praktycznie w niczym nie przeszkadza, nie trzeba nawet dostepu do internetu zeby z tego korzystac.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizzard offers an Authenticator designed to provide extra security to your account. Donlan did not have the authenticator before the hack, but reports suggest accounts have been compromised even with this enabled.

Niestety authenticator niczego nie zmienia...

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje osoby która podjęłaby współpracę ze mna. Chodzi o prowadzenie i rozkręcenie forum o tematyce gier MMO z lekkim naciskiem na Diablo 3. Kandydat powinien łatwo odnajować się w skrypcie for internetowych ipb - to jest w sumie jedyny warunek. Po wiecej informacji zapraszam na GG - 2855082.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku ludziska twierdzą, że zostali ogołoceni posiadając autentyfikatory:

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5149619846?page=32

 

From the EU here, I would like to speak for myself and my 3 friends who all play together in the EU.

 

We all HAVE authenticators

We all HAVE battlenet SMS

None of us have EVER been hacked before

 

Guess what, all our gold and gear is gone, and guess what we all have random lvl 2 players in our recent played list. This thing your trying to cover up is not user security issues, if it was all our wow accounts and SC2 accounts would have been effected, they wern't. This is clearly a security breach at your end, wether is session ID hacking, or SQL injection. Either way you need to take responsibility for whats happening, be honest and sort your house out.

 

Good Day to you.

 

EDIT:

LOL, dostałem minusa za ten post, ktoś ma nierówno pod kopułką:D

Edytowane przez thuGG
  • Upvote 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje osoby która podjęłaby współpracę ze mna. Chodzi o prowadzenie i rozkręcenie forum o tematyce gier MMO z lekkim naciskiem na Diablo 3. Kandydat powinien łatwo odnajować się w skrypcie for internetowych ipb - to jest w sumie jedyny warunek. Po wiecej informacji zapraszam na GG - 2855082.

 

Eee, ale Diablo to nie MMO.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno kupiłem sobie "fizyczny" token jak mi jakiś rok temu zhackowali konto w wow'ie, do tego warto dodać też alerty na kom. jak by się coś działo z kontem podczas naszego zalogowania to dostaniemy sms'a od blizza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że tutaj chyba autentyfikator niewiele pomoże, bo raczej nie chodzi o przejęcia danych do zalogowania się do bnetu. Tutaj proces wygląda tak, że jak grasz w grze publicznej, to dołącza się jakiś koleś i nagle się okazuje, że nie masz golda i itemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że tutaj chyba autentyfikator niewiele pomoże, bo raczej nie chodzi o przejęcia danych do zalogowania się do bnetu. Tutaj proces wygląda tak, że jak grasz w grze publicznej, to dołącza się jakiś koleś i nagle się okazuje, że nie masz golda i itemów.

 

LO

 

Stan ekwipunku i żegnajcie przedmioty? No to Bizz dał dobrze [gluteus maximus] IMHO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL, dostałem minusa za ten post, ktoś ma nierówno pod kopułką:D

 

Dostałeś minusa bo część graczy diablo ma syndrom Apple'a. Ich ulubiona firma, w tym przypadku blizzard, jest nieomylna i w ogóle "naj". Wystarczy jedno słowo i już zapalają pochodnie :mur:
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mam już GP, jednak kolega prosił mnie abym spytał tu na forum czy nie ma ktoś wolnego klucza - z chęcią przyjmę by pograć z nim :P

 

czy tylko ja mam od godziny mega lagi? i DC?

DC mi się nie zdarzyło ale lagi mam, chociaż już ustaje.

Edytowane przez XvAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@el caco: Za to niektórzy uważają Blizzard za największe zło świata, bo widziałem już komentarze ludzi, którzy twierdzili, że mają te tokeny, wszędzie inne hasła po kilkanaście znaków, żadnych wirusów itd. normalnie zabezpieczenia prawie jak w NASA, a i tak stracili wszystko co cenne i to na pewno winna Blizzarda. Ok mogę się zgodzić, że zabezpieczenia Blizzarda nie są idealne, ale ludzie czasami naprawdę robią głupie rzeczy które ułatwiają życie hakerom.

 

Widziałem również jak jakiś gość ostrzegał, żeby nie wbijać na 50lvl bo jest jakiś hack, że wystarczy, że zobaczą twój nick i już mają dostęp do konta co mnie z lekka śmieszy, bo co jak ktoś ma 49lvl to się nie mogą do niego dostać, ale osiągnie 50lvl to już magicznie konto stoi przed nimi otworem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tak, dzisiaj o tym poczytałem bo koleżanka kumpla z roku straciła cały swój gear (co dziwne nawet aukcje miała anulowane, a przecież nie można wycofać aukcji). Blizzard do niczego sie nie przyznaje, ale oficjalna fama chodzi że hakerzy kradną twój: 'session-id' czyli to dzięki czemu serwer Cię rozpoznaję już po zalogowaniu. Podobno wystarczy tylko wejść do jednej gry z hakerem, a on już przejmie twoje konto - ty dostajesz disconnecta i wszystko już potem u Ciebie leży. Jak to dokładnie się dzieje - nie wiadomo gdyż Blizzard się nie przyznaję (nawet nie wiadomo czy kradną twój gear, czy tylko wymazują go z bazy danych) - ale jeśli to rzeczywiście SQL-Injection oparty na tym co opisałem to byłby to jeden z najgłupszych błędów świata (o SQL-Injection na każdym lepszym kursie opowiada się na 1. zajęciach, a wystarczy wiązać zmienne).

 

PS Wydaję mi się że polityka trzymania gęby na kłódkę może wyjsć Blizzardowi bokiem, bo potem mnożą się teorie spiskowe - 'jak ukradli mi gear?'.

Edytowane przez Thomas
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie z innej beczki - mam wlozony w gniazdo broni kamien ktory daje mi +35 zycia za kazde trafienie (tak w ang tez tak jest) i teraz chodzi o to czy to jest liczone tylko przy trafieniu bezposrednim dana bronia czy jesli bije moby skillami to tez dostaje ten bonus. ? A i oczywiscie rozumiem to tak ze to jest dodawane tylko wtedy gdy mam mniej HP niz przed walka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@el caco: Za to niektórzy uważają Blizzard za największe zło świata, bo widziałem już komentarze ludzi, którzy twierdzili, że mają te tokeny, wszędzie inne hasła po kilkanaście znaków, żadnych wirusów itd. normalnie zabezpieczenia prawie jak w NASA, a i tak stracili wszystko co cenne i to na pewno winna Blizzarda. Ok mogę się zgodzić, że zabezpieczenia Blizzarda nie są idealne, ale ludzie czasami naprawdę robią głupie rzeczy które ułatwiają życie hakerom.

 

Owszem, czasami ludzie niemal wystawiają swoje dane na tacy jednak w tym przypadku Blizz nie ułatwia zadania ludziom którzy chcą chronić swoje konta. Z tego co wyczytałem to pierwsi poszkodowani zostali zwyzywani na forum blizzarda od noobów, a support w tym czasie milczał.

Blizzard z pewnością nie jest największym złem tego (growego) świata ale Activision jest już całkiem blisko :wink:

 

 

BTW: Wychodzi na to, że diablo 3 zrewolucjonizowało gatunek h&s - hack and steal :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info o sprzęcie.

Nieźle :wink:

Większość zdobyłeś/zrobiłeś czy raczej kupiłeś?

 

BTW. Przeszedłem właśnie trzeciego diabełka drugą postacią - mnichem. Po czarodzieju mogę powiedzieć tyle, że grało się o wile łatwiej. Fakt, że dorwałem na początku ładny kij, a w IV akcie super halabardę (używam teraz) i szło jak gorący nóż w masło B-)

Sprzęt to podstawa. Teraz na warsztat zarzuciłem doktorka - ale parkinson z niego :lol:

Gra jest wypas chociaż to już nie to samo co poprzednie części. Czasy jednak się zmieniają i trzeba iść do przodu. Mnie osobiście do pewnych rzeczy (np. braku rozdzielania statów) w D3 przekonał dużo wcześniej taki Dungeon Siege 2.

Nie rozpisując się idę siekać. Do zobaczenia w grze.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...