Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Eeeee to chyba tylko u Was. U mnie bez problemu można farmić golda ;-) 20 minut, II akt hell, 85% base gold find, NV lvl. 5 i w 20 minut 100k

 

Na inferno za słaby gear :(

 

To chyba Ci leciało po 2k w najgorszym wypadku... po prostu nie wierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim poziomie doszliście do 60 levelu?

Bo gram barbem aktualnie w pierwszym akcie poziomu 3-go (chyba piekło) i mam 57 level i nie wiem czy to dobry wynik czy nie.

I pewnie jutro dobije do 60 lev.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki zestaw atakowy dla DH sprawdza się (lewa/prawa mysz)?? Chodzę ze strzałą rozpryskową + piorun kulisty i nie dość, że mi się znudziło to zaczęło być ciężko. Czekramy w ogóle mi nie leżą ....

 

Ja pod LPM odkąd mogę używam strzał bolasem + gwałtowna eksplozja (jakoś najbardziej przypadło mi do gustu - świetne na grupki słabszych przeciwników)

PPM - huragan ognia + wsparcie ogniowe. Dodatkowo zdolność towarzysz + nietoperz, dzięki czemu można serią strzelać dość długo.

 

Aktualnie 40lvl koszmar środek aktu II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim poziomie doszliście do 60 levelu?

Bo gram barbem aktualnie w pierwszym akcie poziomu 3-go (chyba piekło) i mam 57 level i nie wiem czy to dobry wynik czy nie.

I pewnie jutro dobije do 60 lev.

 

skończ III akt i jak Ci będzie brakowało do 60lvl to podbij sobie expa na 1 zadaniu w IV akcie, tam bardzo szybko jest boss, kilka takich runów na grze multi i można spokojnie lvl podbić ten mini-boss pada momentalnie w grze multi.

 

Mi ogólnie troszkę odechciało się grać, dobiłem do 60lvl, dropy marne a z cenami na ah ociach!eli... nie chce mi się farmić kasy zbytnio by kupić dla barba sprzętu za 5 mln...

 

chciałbym tak:

 

Tarcza Burzy - 28-32% block 70 all res - reszta statow niewazna

Hełm Dowodzenia - 8% block 80+ vit i bardzo ważny jest socket tutaj

Latarnia Sprawiedliwości ( ring ) - 11% block vit etc

 

to daje około 50% bloku do tego ressy ~700, coś szybkiego w łapę z wykradaniem 700hp i można iść na inferno...

 

ale to nie do osiągnięcia jak na razie, ceny takiego stuffu chore a tak jak już pisałem farmienie kasy mnie nie cieszy.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeee to chyba tylko u Was. U mnie bez problemu można farmić golda ;-) 20 minut, II akt hell, 85% base gold find, NV lvl. 5 i w 20 minut 100k

 

Na inferno za słaby gear :(

 

zabijasz cos? czy tylko lootujesz ciala itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powoli zaczynam narzekać na mojego"szymka" człowiek pluje zwykłą strzałką z pierwszą runą i mając ok 35 punktów many regeneracji na sek. prawie się nie da odrobić straconej many.jedyne wejście to passyw z 300% mana regen gdy się ma 4 skille na CD trochę słabo na postać która się miała posługiwać czarami.

 

Wysłane z mojego XT910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabijasz cos? czy tylko lootujesz ciala itp?

 

Zabijam i lootuje. Co ciekawe - najwięcej kasy leci właśnie z ciał, beczek, itd.

 

@Spisaczek - fakt - miałem szczęście i chyba po drodze spotkałem 2 lub 3 gobliny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś sprzedał na RMAH cały swój sprzęt za 840 dolców

 

840dolcow ?!?! Za itemki do gry ? Kurna dla mnie to jest niewyobrazalne, nie chodzi o sama kwote a o fakt ze jakis oszolom placi 840dolarow za jakies wirtualne itemy ktorych wartosc za tydzien moze wynosic 20dolcow, to jest gorsze niz hazard :o ciekawe jak jest z podatkiem od tego.

 

@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabijam i lootuje. Co ciekawe - najwięcej kasy leci właśnie z ciał, beczek, itd.

 

@Spisaczek - fakt - miałem szczęście i chyba po drodze spotkałem 2 lub 3 gobliny :)

 

no ja od 3 dni już farmie sobie z kolesiem na sprawdzonym runie.. HELL - AKT3 - Wieża przeklętych P1 -> P2 -> Cydia -> Serce Grzechu + Asmo ( W sercu Grzechu już jest NVx5 )

 

we dwie osoby, gdzie ja tankuje z GF 220% ( z NVx5 280% ), a koleś niszczy wszystko DH, zbieramy 50k w 8-9 minut. także w 3 godzinki przy dobrych wiatrach wpada bańka ;) aczkolwiek ani razu nie graliśmy jeszcze tak długo, bo farmienie nie jest zbyt przyjemne..

 

no ale to konieczność, jeśli chce się ruszyć 2 akt inferno, bo po rzęźniku jest dosłownie żelazna kurtyna :(

Edytowane przez dbq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie sledze zbytnio AH... nakupiłem jakiegoś badziewia z addami do goldfind ale odpusciłem i teraz to powystawiałem, farmienie nie dla mnie, mam 1mln golda, jest jakaś szansa na kupienie jakiegoś dobrego stuffu dla barba za taką kasę co by przynajmniej na 1-2 akcie inferno dawał rady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też nakupiłem właśnie troche tego syfu z GF.. dosłownie każda część mojego barba wzmaga wypadanie złota.. tyle, że HP spadło 25k w dół, obrażenia tez już nie te :P dlatego bardziej przerobiłem build pod hp regen i tylko rage sie liczy na packi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak z innej beczki .... stwierdzam po miesiącu gry, iż WD jest bardzo niedopracowaną klasą. Wiekszość skill zupełnie nieprzydatnych, a te pozostałe jeśli już w jakimś stopniu skuteczne to cooldowny mają tak beznadziejnie długie, że grac się odechciewa. Nie wiem jakie są wasze odczucia, ale ja jak na razie przestałem grać WD, skończyłem na I akcie inferno po ubiciu rzeźnika. Zabieram się za barba i gra sie przyjemnie. Tzn. WD do pewnego momentu też był fajny i zamiatał konkretnie, ale im dalej tym gorzej, w party wd jest bezuzyteczny.

 

Tak btw. to zabawne jest, iż blizz nie narzucił ograniczenia na kamienie co do levelu postaci bądż przedmiotu, który ulepszamy. Chodzi mi o to, iż np na 20lvl można sobie zapodać kilka najlepszych kamini co skutkuje tym, iż mamy duzo więcej dps niż moby HP na danym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez mi nie mow 200tys na te badziewia wydalem i z potworkow nie wypada 20 a 40golda.... no szal. 2x dluzej musze ubijac bo dps spadl o polowe o hp nie wspmne, teraz sie tego pozbyc nie moge.

@

up. Z barbem jest tak samo moze kilka skilli sie przydaje, reszta to jakis syf.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też nakupiłem właśnie troche tego syfu z GF.. dosłownie każda część mojego barba wzmaga wypadanie złota.. tyle, że HP spadło 25k w dół, obrażenia tez już nie te :P dlatego bardziej przerobiłem build pod hp regen i tylko rage sie liczy na packi ;)

 

 

lol no jak wy nawet build robicie pod gf to nic dziwnego ze stoicie w miejscu. Jak mozna poswiecic 25k hp zeby zwiekszyc gf... mam 0 gf , 0 mf i jakos gram w 3 akcie barbem. Polecam zmienic priorytety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, sprzęt pod gf jest spoko, jeśli ma się wypasioną broń i farmi się 3 akt hell, wtedy ma to sens (idzie sprawniej niż farma golda w a1 inferno). Oczywiście mowa tu o postaciach ranged, bo melee mogą mieć wówczas kłopoty przez słabsze staty.

 

WD też odpuściłem po 1 akcie inferno, zero funu z gry. Wszyscy narzekają na DH, ale to właśnie ta postać daje mi chyba najwięcej funu, chociaż obecnie i tak pozostało czekanie na patch, a2 zdecydowanie mnie przerasta, a styl gry pt zgiń 10 razy i zabij 1 elite pack do mnie nie przemawia.

Edytowane przez blasphemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...