Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

E tam, sprzęt pod gf jest spoko, jeśli ma się wypasioną broń i farmi się 3 akt hell, wtedy ma to sens (idzie sprawniej niż farma golda w a1 inferno). Oczywiście mowa tu o postaciach ranged, bo melee mogą mieć wówczas kłopoty przez słabsze staty.

 

Moja Hunterka z 236% GF się zgadza z powyższym ;) 300k na godzinke sobie leci i jest wesoło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak z innej beczki .... stwierdzam po miesiącu gry, iż WD jest bardzo niedopracowaną klasą. Wiekszość skill zupełnie nieprzydatnych, a te pozostałe jeśli już w jakimś stopniu skuteczne to cooldowny mają tak beznadziejnie długie, że grac się odechciewa. Nie wiem jakie są wasze odczucia, ale ja jak na razie przestałem grać WD, skończyłem na I akcie inferno po ubiciu rzeźnika. Zabieram się za barba i gra sie przyjemnie. Tzn. WD do pewnego momentu też był fajny i zamiatał konkretnie, ale im dalej tym gorzej, w party wd jest bezuzyteczny.

 

Tak btw. to zabawne jest, iż blizz nie narzucił ograniczenia na kamienie co do levelu postaci bądż przedmiotu, który ulepszamy. Chodzi mi o to, iż np na 20lvl można sobie zapodać kilka najlepszych kamini co skutkuje tym, iż mamy duzo więcej dps niż moby HP na danym poziomie.

 

Dokładnie to samo pomyślałem jak przesiadłem się na DH - od razu inna gra. Co z tego, że fajnie się rzuca garnkami itp. jak ciężko cokolwiek zdziałać. Do butchera podchodziłem kilka(naście) razy, wczoraj magiem na tym samym poziomie ubiłem go za pierwszym podejściem.

 

Co do kamieni, to trzeba korzystać póki się da, 25% do zdobywanego doświadczenia (Star Ruby w hełmie) też konkretnie pomaga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MF jest wogole malo uzyteczny aktualnie, szczegolnie jesli mamy mozliwosc farmienia z 5 stackami NV ktory daje gwarantowane 2 rare z bossa dlatego ogolnie nie rozumiem cen itemow z mf, to nie jest diablo 2 gdzie trzeba bylo miec 300+ mf.

Mam aktualnie bodajze 20 mf i zarobilem lacznie jakies 60 baniek na AH, wlacznie z setami/legendary.. takze z mojego doswiadczenia 5 stackow NV w zupelnosci wystarczy, oczywiscie z gold find jest inaczej i to juz warto przypakowac jesli ktos ma ochote farmic golda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol no jak wy nawet build robicie pod gf to nic dziwnego ze stoicie w miejscu. Jak mozna poswiecic 25k hp zeby zwiekszyc gf... mam 0 gf , 0 mf i jakos gram w 3 akcie barbem. Polecam zmienic priorytety.

 

przeczytaj posty wczesniej, nie wnioskuj z jednego. pls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj posty wczesniej, nie wnioskuj z jednego. pls.

 

czytalem. Uwazam ze na wlasne zyczenie psujecie sobie rozgrywke skupiajac sie na szukaniu zlota a potem narzekacie ze gra nie wciaga. W sumie nie moj problem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam aktualnie bodajze 20 mf i zarobilem lacznie jakies 60 baniek na AH, wlacznie z setami/legendary..

 

Kurde, ja nie wiem jak to jest, ale mógłbym grać do usranej śmierci i nic wartościowego mi z moba nie poleć, a jak tak czytam takie posty jak ten wyżej to mnie krew zalewa, że inni mają taki fart :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jedni ciułają złoto, żeby sprzęt kupić, a inni hurtowo biją czempiony, żeby sprzęt sprzedać... Ja dzielnie biję czempiony, a sprzęt który znajduję przerabiam u kowala na esensje i łezki i kraftuję :D a to co wykraftuję, znowu przerabiam na składniki :lol2: 

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalem. Uwazam ze na wlasne zyczenie psujecie sobie rozgrywke skupiajac sie na szukaniu zlota a potem narzekacie ze gra nie wciaga. W sumie nie moj problem.

 

 

nie gram z takim setem co by tylko złoto trzepać... po porostu w akcie przypływu desperacji kupiłem jakiś złom z +gf ale był to zły pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japiernicze.. Skad sie bierze takie przedmioty? Ja jestem na 51 lvl i zaczalem wlasnie Hell. Najlepsza bron jaka mi wypadla (w polowie IV aktu Nightmare) to jakas rozdzka z 140 dps i jakims +20 int i +20 vit. Przedmiot dla clvl ~43. Czy to normalne ze wszystko co mi wypada jest dla clvl nie wiekszego niz moj pomniejszony o 5? Mialem 30lvl wypadaly dla 20-25, mialem 40 to wypadaly dla 30-35.. mialem MF +30% ale psinco to dalo, wypadalo po prostu wiecej takich pasci.. czy nic poza AH nie zostaje? jak zyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do końca Piekła miałem jeszcze przedmioty zdobyte na Normalu. :)

 

Odrobina szczęścia i wytrwałości i znajdziesz coś fajnego - mnie w 1 akcie Inferno wypadł pas 155 vit, 155 dex, ~50 res all. A mówi się, że nic ciekawego nie idzie w 1 akcie zdobyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tyle zostało z Diablo 3 - przechwalanie się, kto ma większego, o pardon, kto ma lepszy sprzęt.

A RMAH to okazja, żeby narzekać na tych, którzy są głupi, bo kupują wirtualne przedmioty za prawdziwa kasę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japiernicze.. Skad sie bierze takie przedmioty? Ja jestem na 51 lvl i zaczalem wlasnie Hell. Najlepsza bron jaka mi wypadla (w polowie IV aktu Nightmare) to jakas rozdzka z 140 dps i jakims +20 int i +20 vit. Przedmiot dla clvl ~43. Czy to normalne ze wszystko co mi wypada jest dla clvl nie wiekszego niz moj pomniejszony o 5? Mialem 30lvl wypadaly dla 20-25, mialem 40 to wypadaly dla 30-35.. mialem MF +30% ale psinco to dalo, wypadalo po prostu wiecej takich pasci.. czy nic poza AH nie zostaje? jak zyc?

 

musisz to przeczekać po prostu graj tym co masz, ja też korzystam tylko z tego co wypadnie ale odkąd wskoczył nephalem valor jest zauważalnie lepiej jeśli chodzi o przedmioty, udało mi się zmienić parę części garderoby ...

 

http://i.imgur.com/P3l1V.jpg <- wzięte z reddita :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby podniesc troche morale zrobie maly give away. Czyscilem skrzynke i zalega mi tam pare przedmiotow wiec powiedzmy ze oddam je osobom, ktore maja problemy na poczatku inferno.

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Wyslijcie zaproszenie do ZlyDzien#2717, jestem teraz w grze i bede wydawal 1. Liczy sie kolejnosc zgloszen

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby podniesc troche morale zrobie maly give away. Czyscilem skrzynke i zalega mi tam pare przedmiotow wiec powiedzmy ze oddam je osobom, ktore maja problemy na poczatku inferno.

 

nie znajdzie się jakaś jednoręczna kusza? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak działa skill "Tribal Rites" (skrócenie czasu dla fetyszy, oraz big bad voodoo). Z tego co zrozumiałem (i jak opisany jest skill), powinien zmniejszyć cooldown o 25%. Niestety, big bad voodoo wciąż pokazuje 120sek. cooldown. Czy te statystyki zmieniają się w ogóle czy też nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RMAH działa :D Ceny na poziomie 25-125 euro to norma :D

 

Powystawiałem jakiś syf po 2-3 euro, zobaczymy jak coś pójdzie to będzie śmiech, a stracić nie mogę, bo za samo wystawienie nic nie pobierają :>

 

BTW Można wypłacać kasę z salda Battlenet?

Edytowane przez Spisaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przede mna diablo na hellu... moj mnich ma 60 poziom a itemy na 45... ciemno to widze

 

nie daj się złapać w klatkę i będzie git :) Najlepszy sposób na Diablo grając mnichem to używać skilla co oślepia, za każdym razem jak diabełek zabiera się za czarowanie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to jest tak, gra niby bezabo ale, normal-hell, chesz grać na inferno - płać, sprytny plan blliza.

 

btw. gadałem z jednym forumowiczem na czacie diablowym, sprzedał przed chwilą jakiś hełm za 50ojro, więc jak macie coś cennego i dobrego to wystawiać teraz póki jest na to szał i aukcji mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ciężko przeczytać FAQ? Nie, nie można - ta kasa jest tylko na produkty Blizzarda.

 

Dobre, czyli każdy cent/grosz wpłacony to i tak kasa dla blizarda, nie ważne czy jako prowizja czy jako cokolwiek innego ..... Co wpadło do worka to już go nie opuści. Rewelacyjna forma pobierania opłat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...