Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jay Wilson

 

Czy ktoś jeszcze trafił na podobnego mobka ?? :D

 

Ale paskuda nie dropnela nic ciekawego ;p

 

Na cmentarzu standardowo są trzy kapliczki, ale jest szansa wylosowania czwartej - to właśnie jest "Developer Hell" i potwory w środku nazwane są od developerów gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho popełniasz błąd idąc w duży crit dmg, z szansą na crita 5%... lepiej na początku wal samą zręczność, to ekonomiczny sposób na stały dmg ~45k. Później dozbierasz kasy, wydasz ze 20 mln i pójdziesz w kryty ;)

 

dla mnie moj sposob jest tanszy ... moja postac nie zarobila jeszcze w grze nawet 2mln a juz mam calkiem przyzwoity DPS

 

 

Dokładnie

Na BN można znaleźć zależności crit chance/crit dmg

Podpowiem opłaca się to trzymać na równym poziomie

10%/100%

20%/150%

30%/200%

40%/250%

Etc

Nie ma sensu ciułanie jednego kosztem drugiego, bo DPS wzrośnie lipnie

 

no nie wiem

z SS włączonym ladnie kosi ...

moge spokojnie grac teraz na 1 akcie inferno

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się gdzieś ustawić powiadomienia mailowe o sprzedanych przedmiotach na AH za gold?

 

Nie ma czegoś takiego, chociaż wielka szkoda, bo przydała by się np. mobilna wersja AH żaby można było z telefonu na szybciora zrobić porządek z aukcjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na cmentarzu standardowo są trzy kapliczki, ale jest szansa wylosowania czwartej - to właśnie jest "Developer Hell" i potwory w środku nazwane są od developerów gry.

 

Ja miałem standardowo 3 i jedna z nich to właśnie było piekło tworców (developers hell)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszytstkich niezdecydowanych DH w kwestii kusza / łuk ameryki nie odkryję: kusza.

Miałem okazję porównać mój łuk 985 dps, 70 dex, 50% crit dmg z kuszą odpowiednio 1007, 50, 44%. O tyle o ile dps został na podobnym poziomie ok 40k to mimo wkurzajaco wolniejszego strzelania power jest wyraźnie większy w kuszy. Jednak 2x takie minimalne robią swoje. Trzeba się tylko pilnować bo przy mniejszym attack speed postać wolniej reaguje na skille typu odskok i tam gdzie z łukiem jeszcze by się udało uciec, tam z kuszą pewnie oberwiemy w czapę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy dziś w godzinach wieczornych ktoś mógłby zaprosić do gry w IV akcie inferno, co by zakupić plan na infernalną laske do pony lvl? ;)

 

wczoraj w końcu ruszyłem się z fabułą w II akcie, Mahda szybciutko padła, po drodze nabiłem NVx5, ale na wszystkie elity sie nie pchałem, raczej te niezbędne do zabicia padały tylko.. jestem przed głową kull'a i nie jest już tak strasznie. resy na okrzyku do 750-850, 12,5k pancerza, dmg 12,5k ( do poprawy ). Jestem w stanie na tych parametrach (przypuśćmy, że poprawie dps przed Belialem) ubić Beliala i jakoś iść przez akt III czy nie rzucać się za mocno na wiatraki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem

z SS włączonym ladnie kosi ...

moge spokojnie grac teraz na 1 akcie inferno

 

Ale ja wiem :wink:

ładnie to będzie kosić jak bedziesz mial >40%crit chance+ SS= Co drugi strzał=CRIT

Na razie wpływ na DPS marny podciągnij crit chance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego, chociaż wielka szkoda, bo przydała by się np. mobilna wersja AH żaby można było z telefonu na szybciora zrobić porządek z aukcjami.

 

Jest coś takiego dostępne do wowa, ale wiąże się to z dodatkowym miesięcznym abonamentem 3 ojro za miesiąc. Gdybym miał stawiać pieniądze na to czy i jak, to IMO będzie to rozszerzenie appki od wowa obsługująca oprócz ah w wow też diabłowy i obok guild czatu z wow też czat ze znajomymi przez real id, wszystko w jednym abonamencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiąc demon huntera przyoszczędziłem ~800k i rozpocząłem grę z 32k stałego dmg ;) później nie wydająć nawet 3 baniek podniosłem dmg do ponad 55k (przed nerfem). I na tym secie zatrzymałem się na diablo, IV akt inferno ;) W kryty poszedłem dopiero kiedy dropnęła mi kusza - 1080 dps i slocik :)

 

btw sharoshooter nic nie daje, tylko sztucznie zawyża dmg :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem co nieco moim DH po nowym patchu 1.0.3 i po wszystkich nerfach, proponuję taki build:

 

Demon Hunter - Game Guide - Diablo III

 

Mnie osobiście gra się bardzo dobrze. Evasive fire + Tactical advantage i Steady aim to wg. mnie wyjątkowo udane połącznie. Niejako z automatu utrzymuje nas w odopowiedniej odległości , aby zadawać większy dmg ze Steady aim i jeszcze triggeruje skilla dzięki któremu można szybko ucieć od zagrożenia. Spike traps są REWELACYJNE na wąskie przejścia (3x naraz) a i podczas kiteowania można spokojnie skierować na nie moby jeśli pułapki nieco się rozporszą.

 

Główny hitter (50 hatred) jest wzięty ze względu na mega dmg a na inferno nie ma czasu (zwłaszcza przy elitach) na pstrykanie sobie shota za shotem. Lepiej raz a dobrze, potem vault trigger tactical sprint nabijane hatred przez evasive, znowu spikes i cluster.

 

Można kombinować z pasywami żeby zwiększyć poziom hatred, ale ja wolę tak jak jest ze względu na mobilność.

 

Chętnie wysłucham opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@simic

 

Ja nie jestem do końca przekonany co do pułapki zważywszy że po patchu co drugi elite pack ma odbicie obrażen... Na zwykłe moby nadaje się świetnie to fakt.

Edytowane przez sledziq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram DH tak

 

Demon Hunter - Game Guide - Diablo III

 

na pierwszym akcie inferno jest wyśmienicie, ale na drugi akt mam niestety za mały dmg

 

base crit chance u mnie to 17% więc sharpshooter w tym przypadku też chyba jest bez sensu :lol2:

 

@simic wypróbuję twojego builda i zobaczę co i jak ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@simic

 

Ja nie jestem do końca przekonany co do pułapki zważywszy że po patchu co drugi elite pack ma odbicie obrażen... Na zwykłe moby nadaje się świetnie to fakt.

 

Zgadza się i to jest ból, ale właśnie dlatego jest Preparation z runą na +60% health instant. Dodatkowo są poty, globy i sporadyczne studzienki a przy dmg jaki można wycisnąć z tego buildu elit packi z reflectem nie zdążą pożyć na tyle, abyś Ty zaliczył zgona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo III 3 - złoto, gold = 100 MILIONÓW 100kk!!! (2442341961) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :lol: i ktoś licytuje, ale w sumie jak wygra za 900zł to później sprzedając 1mln po 30zł można z tego zrobić 3k pln, nie głupie :D

chociaż [gluteus maximus], gold teraz po 11zł za mln widzę :wink:

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się i to jest ból, ale właśnie dlatego jest Preparation z runą na +60% health instant. Dodatkowo są poty, globy i sporadyczne studzienki a przy dmg jaki można wycisnąć z tego buildu elit packi z reflectem nie zdążą pożyć na tyle, abyś Ty zaliczył zgona.

 

Spróbuję twojego builda bo jeszcze bombami nie grałem w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się i to jest ból, ale właśnie dlatego jest Preparation z runą na +60% health instant. Dodatkowo są poty, globy i sporadyczne studzienki a przy dmg jaki można wycisnąć z tego buildu elit packi z reflectem nie zdążą pożyć na tyle, abyś Ty zaliczył zgona.

 

Demon Hunter - Game Guide - Diablo III

Proponuje takie zmiany

Skoro uzywasz pasywa TA, to mozesz samym smoke screenem uciekac (o ile masz buty 12% speed) nie potrzebny vault

Zamiast vault użyj shadow power+ gloom (na elity z reflectem)

Dzieki czemu preparation nie bedziesz uzywal do leczenia tylko odnawiania dyscypliny

 

Ja aktualnie gram takim buildem:

Demon Hunter - Game Guide - Diablo III

Primary atak ogromny dmg przeciwko wielu mobom, w połączeniu z pułapkami czyszczę planszę błyskawicznie

Impale idealny pod elity

I tyle;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw jaki mieliście średnio damage wchodząc na drugi akt inferno? mam wrażenie że niezależnie od builda w moim przypadku nie da rady grać w drugim akcie i to właśnie chyba przez niski damage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HeatheN, a po co grasz z ss, skoro i tak co 2-3 strzal to krit? :P a kiedy kryt wpada ss sie resetuje... imho marnujesz slot ;)

 

A na pułapki i czampów z odbiciem są 2 sposoby. Moc cieni włączyć z obniżonym o 65% dmg, albo przed samym wybuchem pułapki smoke screena. Najgorzej jest, kiedy w pore nie ogarniemy z czym mamy do czynienia - wtedy wpadamy we własne sidła :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wchodząc na inferno miałem żałosny gear więc odpuściłem dosyć szybko. Dziś beliala solo mogę bez problemu ubić ( no chyba że mam pecha i w zielone placki wbiegam). Staty to ~39k hp, 16k dps, jak dobrze pamiętam 5k armora i rezzy od około 500 do 600. Aaa oczywiście gram barbem i jedno co polecam wszystkim innym barbom:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie leveluję barba, aktualnie 55lvl. Liczę że 60 będzie jutro i tak się zastanawiam czy jak zainwestuje 5kk w gear dam rade na tym spokojnie 1/2akt farmić? Do 3/4 jakoś mnie nie ciągnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie leveluję barba, aktualnie 55lvl. Liczę że 60 będzie jutro i tak się zastanawiam czy jak zainwestuje 5kk w gear dam rade na tym spokojnie 1/2akt farmić? Do 3/4 jakoś mnie nie ciągnie :D

 

za 5kk moze sobie kupisz ale bron :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie co w nowym patchu zmienili?

loguje sie na amerykanski serwer i wola o nowy patch.. ale oczywiscie nie sciagnie mi go poki europa go w nocy nie dostanie

 

 

edit:

nvmnd

znalazlem

Scheduled Maintenance - June 26 (Updated) - Forums - Diablo III

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HeatheN, a po co grasz z ss, skoro i tak co 2-3 strzal to krit? :P a kiedy kryt wpada ss sie resetuje... imho marnujesz slot ;)

 

A na pułapki i czampów z odbiciem są 2 sposoby. Moc cieni włączyć z obniżonym o 65% dmg, albo przed samym wybuchem pułapki smoke screena. Najgorzej jest, kiedy w pore nie ogarniemy z czym mamy do czynienia - wtedy wpadamy we własne sidła :D

 

Po co?

To kwestia bola shota...

on dziala specyficznie, pierwszy hit i 2 sek lag na wybuch przez co pierwszy cios siada jako crit i nagle wybuch zamiast crita siada jako normal...co jest paranoja.

Dodatkowo pułapki.. z SS mam pewnosc ze po 10 sekundach kitowania jak poloze 3 półapki i dobrze moba pokieruje to dostanie 1,2mln obrażeń z crita;)

SS mimo wysokiego base crit chance powoduje dalszy wzrost czestotliwosci critow i tyle. Gdy np natrafiam za rogiem na moba to z impale mam go na hita (o ile siadzie crit) przy 40% crit chance moge zadac 2 ciosy pod rząd ktore nie beda critem, i stracic 50 hata... z SS np mam 80% crit chance w tym momencie.

 

A pasywa przy moim buildzie conajwyzej moblbym uzyc na TA, czego nie potrzebuje, bo majac 48 dyscypliny mogę spamować SS do woli:) a z testów SS daje wyraźnego kopa

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wchodząc na inferno miałem żałosny gear więc odpuściłem dosyć szybko. Dziś beliala solo mogę bez problemu ubić ( no chyba że mam pecha i w zielone placki wbiegam). Staty to ~39k hp, 16k dps, jak dobrze pamiętam 5k armora i rezzy od około 500 do 600. Aaa oczywiście gram barbem i jedno co polecam wszystkim innym barbom:

 

Dołączona grafika

 

Ja tam cierpie cały czas z resami mam ok 220 wszystkich 42k hp 17k dps i nie daje rady w 2 akcie monkiem :/ musze farmić Rzeźnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pff ja mam ressów 650-750 po okrzyku, 54k vita, 9600 pancerza, 25% szans na blok, dps marny bo bron 1h + tarcza... wiec 11k dps, ale tak musze grac bo karwa bez tarczy leją mi dupę elity w 1 akcie inferno, w 2 akcie inferno (tak gdzieś od zadania z zolatanem kulem czy jak mu tam) elity i champy sa nei do ubicia moze jakeis słabsze elity daje rade ale juz z champami koniec... jestem skazany na 1 akt albo 2 akt jako marny tank...

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam cierpie cały czas z resami mam ok 220 wszystkich 42k hp 17k dps i nie daje rady w 2 akcie monkiem :/ musze farmić Rzeźnika

 

Dla monka z One with everything takie resy to żenada... powinieneś mieć przynajmniej z 500. Dosyć tanio można dobrać ekwipunek z AH, po prostu szukaj z jakimś wybranym resem, ja wybrałem Arcane bo mi się zdawało że częściej występuje.

 

Ja monkiem sobie nie mogę poradzić z dps, wszyscy mają conajmniej z 15k a ja wyciułałem na razie 10k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...