Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

No dokładnie. Jak elita ma naprawdę mało życia można się pokusić o próbę dobicia. Jak nie to trzeba dać się jej uleczyć i od nowa. Takie życie. :)

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół biedy enrage na SC, może to mieć jakiś sens. Ale to istnieje także na HC. Początkowo nie obrywa się mocno, ale dość łatwo w ferworze walki, nie zauważyć od razu tego, a jeszcze trzeba uciec. Elite z affixem "fast" goni nas z wywieszonym jęzorem bo już wie, że nawet nie będzie musiał sobie brudzić pazurków. Wystarczy, że nie pozwoli nam dość daleko uciec z tym krótkim czasie.

 

Niezbyt chwalebna śmierć. Jeszcze mnie nie spotkało, ale na samą myśl robi się nieprzyjemnie.

 

Ps. Bez sensu, że mozna pisać odpowiedź będą niezalogowanym tylko po to by przy jej wysyłaniu wyskoczyło, że nie ma się uprawnień, a po zalogowaniu trzeba pisać całą wiadomość i tak od poczatku. Szukałem działu forum gdzie można by zgłaszać takie sprawy, ale chyba taki nie istnieje. Może moderator tego działu przekazałby ten problem dalej?

 

Ps.2 Wolałem jak pokazywało datę rejestrcji, aniżeli ilość postów, bo mimo, że od czasu do czasu śledzę różne tematy/newsy na PurePC to jestem teraz jako zupełny nowicjusz. :)

Edytowane przez Zaknafeinn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co. Dla prawdziwego gracza hardcore to nic takiego. Ot o prostu kolejna rzecz której trzeba pilnować. Patrzysz na zegarek i lejesz. Jak widzisz że nie ogarniesz tematu to uciekasz. Bossowie mają enrage po 3 minutach. Elity chyba po 5.

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie mógłbym grać na HC bo po wejściu na mapę to przez 30s mam taką czkawkę że już kilka razy zaliczyłem zgona. Szczególnie jak dołączam do grupy w ferworze walki. Nie wiem czy to z dysku tak doczytuje czy co. Potem sytuacja się normuje i gra już nie laguje. Może zainstalować grę na ssd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh, znowu się rozpisałem i znowu mi wyskoczyło, nie masz uprawnień bla bla i post od nowa. Ciężko o coś bardziej irytującego.

 

Fonzi poużywaj umiejętnośći przed wyjściem z miasta, odrobinę może pomóc. Wiem że istniał, pewnie dalej istnieje taki bug, że zwykle nawet jak ktoś ma sprzęt z najwyższej półki to przy uzyciu po raz pierwszy jakiejś umiejętności od wejścia do gry to zwykle laguje. Był gdzieś opis jak to rozwiązać mając do dyspozycji pendrive 16gb.

 

Chaos, nie wiem na ile "prawdziwym" graczem HC jesteś, ale ja się za takiego uważam (przeszedłem D2 na HC, w D3 na razie akt 2 inferno i z pewnością kiedyś ukończe), a mimo to czuje niesmak w związku z tą funkcjonalnością. Mijający czas staram się oceniać, na podstawie CD. Nie przesadzajmy z tym zegarkiem. Na prawdę to stosujesz?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie mógłbym grać na HC bo po wejściu na mapę to przez 30s mam taką czkawkę że już kilka razy zaliczyłem zgona. Szczególnie jak dołączam do grupy w ferworze walki. Nie wiem czy to z dysku tak doczytuje czy co. Potem sytuacja się normuje i gra już nie laguje. Może zainstalować grę na ssd?

 

Mam to samo, ale rozwiązaniem jest to co napisał Zaknafeinn. Po prostu po załadowaniu gry odpal wszystkie skille, czkawka objawia się tylko podczas ich pierwszego użycia. Później odczekaj cooldown i można grać. Co do dołączania i lagowania to również norma. Najlepiej niestety nie wskakiwać w wir walki, bo przeważnie źle się to kończy. Najlepiej odczekać i dołączyć jak będzie odrobinę spokojniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie mecze sie na low detalach, bez cini itp. Grac moge ale w kanalach w II akcie lubi sie pojawic pokaz slajdow.

No nic, w srode bedzie i7 z radkiem 7850 wiec juz posmigamy na full detalach.

Jesli ktos potrzebuje "offtanka" barba z dosc ogarnietym gearem dodawajcie wroner[hash]1905

Edytowane przez wroner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos, nie wiem na ile "prawdziwym" graczem HC jesteś, ale ja się za takiego uważam (przeszedłem D2 na HC, w D3 na razie akt 2 inferno i z pewnością kiedyś ukończe), a mimo to czuje niesmak w związku z tą funkcjonalnością. Mijający czas staram się oceniać, na podstawie CD. Nie przesadzajmy z tym zegarkiem. Na prawdę to stosujesz?

Chodziło mi o zegarek który masz w prawym górnym rogu w grze grając latami w Q3 wszyscy tak liczyli czas na armor i inne itemy. Grając hardcore ogólnie trzeba zwracać uwagę na więcej rzeczy. Mieć zawsze uszykowana reakcje na dana sytuacje itp. nie twierdze że to fajne rozwiązanie bo wkurza nawet na softcore no ale nie mów mi że będąc hardcore bijesz KAŻDA elite.

 

Nie mniej chodzą słuchy że mają to usunąć.

 

Swoją droga chciałbym zobaczyć DH którzy ukończyli inferno na HC :).

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogóle nie walcze za wszelką ceną z każdą elitą. Czasami warto sobie odpuścić, na szczęscie w 1 akcie już mi się to nie zdarza, a jeszcze pewnie posiedzę tu tydzień lub dwa bo zmieniłem trochę koncepcję swojej postaci.

 

Nie powinno to być nic takiego niezwykłego w tym, że DH ukończy HC. Po prostu musi zachować większą równowagę pomiędzy obroną, a atakiem, aniżeli na SC. Coraz więcej ludzi będzie kończyło HC. Nie musi przecież grać sam, moze w druzynie. Na chwilę obecną wiem o DH, który doszedł do Azmodana, nie wiem czy jeszcze żyje bo WD i Barb, którzy z nim chodzili padli wczoraj. Ale jestem prawie pewien, że już był jakiś DH, który przeszedł.

 

Na pewno najwięcej jest Barbarzyńców, znam nawet jednego co dokonał tego solo.

 

Jedyne dwie osoby które przeszły HC przed patchem 1.03 to był mag i barb w kooperacji. Mag wykorzystywał to, że można było się leczyć hydrą. Ale to byli ludzie, których całe życie kręci się wokół gry. Zarabiają na streamowaniu tego jak grają, a przed walką z Diablo pożyczyli od znajomych sporo sprzętu, jeżeli tylko ktoś miał jakąś część ekwipunku lepszą od nich.

 

@bielski, oznacza to, że nie jesteś "prawdziwym" HC graczem:), ja straciłem 43 i 40 przez DC, a 42 przez swoją głupotę, ale nie poddam się Dołączona grafika

Edytowane przez Zaknafeinn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prawdziwym HC grazcem nie jestem. W d2 w ogole hc nie grałem, także w d3 mam pierwszy kontakt. Na pewno wroce do hc i to jeszcze dziś, bo satysfakcja z ubicia boss nawet na normalu jest 100% większa niż zdobycie supier hiper wypas epaxa na 60 lvl SC. Swoim DH padłem na początku 3 aktu i jak dotąd walka z belialem przyniosła mi największą satyfakcję (z całej gry!!). Kilka razy podczas walki byłem blisko śmierci, serducho zaczęło mocniej bić i po udanej próbie radość ogromna. Polecam tryb HC jednak trzeba się pilnować, samodyscyplina na najwyższym poziomie i nie przejmować się porażką.

Teraz będę robić WD i tym razem będę wiedział o odpalaniu wszystkich skilli w mieście Dołączona grafika

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bielski: i to jest duch walki. Ja mam podobne wrażenia. lvl 60 czy zabicie Butchera na Inferno bardziej mnie cieszyły na HC, niż przejście gry na SC.

 

@aerial warto o tym pamiętać, czy raczej brać to pod uwagę, ale nie warto z tego powodu rezygnować. Po prostu trzeba czerpać radośc z gry, a nie mieć poczucie, że jak się zginie na 60 poziomie to się zmarnowało 50 lub 100h czasu, bo do wniosku takiego samego można dojść na SC, mimo, że postaci nie stracimy. Wiadomo lepiej zginąć walcząc niż przez dc, ale takie rzeczy się zdarzają i trzeba się do tego odpowiednio przygotować psychicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś jeszcze nie słyszał, to radzi się nie kupować przedmiotów niezidentyfikowanych, bo jest sposób by wiedzieć, jaki mniej więcej będzie przedmiot jeszcze przed jego identyfikacją, więc obecnie można łatwo spotkać oszustów. http://www.reddit.com/r/Diablo/comments/wmvr8/do_not_buy_unid_items_right_now_there_is/

 

Uprzedam pytanie, tak ludzie handlowali przedmiotami niezidentyfikowanymi. Sam nigdy nie handlowałem, ale ilvl63 rzeczy niezidentyfikowane były warte jakieś 800k i tyle samo pierścienie i amulety ilvl62. Tak bardzo ogólnie bo nigdy nie siedziałem w tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzysta ktoś z setu Natalii dla DH? Jak to się sprawuje na Inferno akt. 3-4?

Zgromadziłem trochę złota i w sumie mógłbym już kupić wszystkie brakujące części (pancerz mam) w lepszych niż średnie wersjach, ale nie wiem czy to dobra decyzja... Może poszukać czegoś innego (nie w zestawie)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@aerial warto o tym pamiętać, czy raczej brać to pod uwagę, ale nie warto z tego powodu rezygnować. Po prostu trzeba czerpać radośc z gry, a nie mieć poczucie, że jak się zginie na 60 poziomie to się zmarnowało 50 lub 100h czasu, bo do wniosku takiego samego można dojść na SC, mimo, że postaci nie stracimy. Wiadomo lepiej zginąć walcząc niż przez dc, ale takie rzeczy się zdarzają i trzeba się do tego odpowiednio przygotować psychicznie.

 

Ja mam problemy z lagiem w zasadzie codziennie, więc to nie jest kwestia, że kiedyś raz się zginie od losowego laga, ale na 100% bym zginął i to już pierwszego lub drugiego dnia, co sprawia że granie hc jest całkowicie bez sensu.

 

Inna sprawa, co kto lubi, hc jest strasznie powolne, mozolne, jest się skazany na jeden jedyny najbardziej optymalny build. I na inferno polega praktycznie wyłącznie na farmieniu goblina.

SC też na pewnym etapie staje się nudne, ale ilość możliwości jest przytłaczająco większa niż na hc.

 

Jestem teraz na etapie znudzenia grą, blizzard nie osłabia builda sprint tornado, i odechciewa się grać, bo kombinowanie nad innym setupem skilli nie ma sensu (wszystko jest wielokrotnie gorsze).

Boli też niska nagroda za zainwestowany czas, na etapie kiedy sensowne ulepszenia sprzętu to koszt około 100m złota, a zyski z runów są niezmiennie bardzo niskie, perspektywa zdobycia jednego przedmiotu na tydzień/dwa dość demotywuje. Nie jest niczym nadzwyczajnym, wyczyścić np całe a3 inferno, 3x, zapełnić cały stash i inventory przedmiotami 63, i być w stanie sprzedać z tego może 2-3 za <1m. A potrzebujemy setki milionów, żeby coś ulepszyć.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram teraz i jesli ktos ma ochote to zapraszam, inferno act 3 wizard (robie runa po elitach za itemami) - rezo#2417

 

cwaniak

Dołączona grafika

 

btw..

uwielbiam takie akcje ;]

post-6306-0-30054000-1342639233_thumb.jpg

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WD na hc zrobiony. Aktualny progress to poczatek koszmaru i 32 lvl.

Może mi ktoś powiedzieć czy fatal damage w jednym z pasywów WD to obrażenia po których zaliczam zgon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...