Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

WoW'a grałem mniej niż 5minut, więc nie przeszkadza mi ten styl, bo w sumie nie wiem jaki styl ma ta gra. Jak na razie nie widzę, aby pod względem klimatycznym/atmosferycznym było źle, bo muzyka i lokację są w miarę dobrze zrobione. Gorzej z samą mechaniką gry, jak np. kule życia (mam wrażenie, że to pierwszy krok do ukonsolowienia gry) czy usunięcie możliwości dodawania punktów do siły, energii itd.

 

Edit:

Generalnie grafika mogłaby być lepsza, ale mi to "zwisa", żeby tylko "gameplay" był genialny, na poziomie D1 lub chociaż DS.

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postacie mogłyby wyglądać lepiej. Styl artystyczny jak z bajkowego WoW'a :/

 

Jak już to styl warcrafta 3, bo wow właśnie go naśladuje.

 

A grafa z d2 daleka jest od tej z warcrafta, nie ma karykaturalnych postaci z dużymi stopami, dłoniami, barami itp.

Może kolorystyka trochę podobna, ale d2 w porównaniu do jedynki już było posłodzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Jak już to styl warcrafta 3, bo wow właśnie go naśladuje.

 

A grafa z d2 daleka jest od tej z warcrafta, nie ma karykaturalnych postaci z dużymi stopami, dłoniami, barami itp.

Może kolorystyka trochę podobna, ale d2 w porównaniu do jedynki już było posłodzone.

 

No a ja bym właśnie wolał zobaczyć obślizgłe, zakrwawione potwory coś jak doom 3 a nie postacie wyglądające na takie trochę z jakiegoś anime.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja bym właśnie wolał zobaczyć obślizgłe, zakrwawione potwory coś jak doom 3 a nie postacie wyglądające na takie trochę z jakiegoś anime.

 

Blizz robi gry pod "większość" i nie będzie się dostosowywał tylko pod fanów pierwszej części.

Zresztą wystarczy popatrzeć na wow (10mln abonentów), grafika technologicznie już dawno przeterminowana, ale mimo to ma swój klimat. No i grywalność>grafika.

Styl graficzny to już kwestia gustu, mi osobiście ten z d3 się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koncern Blizzard w wyniku problemów finansowych, zdecydowany jest czasowo zawiesić prace nad "Diablo 3".

Mogłoby się wydawać, że miliony zarabiane przez Blizzard na grze "World of Warcraft" zapewnią koncernowi stabilizację finansową. Tak się jednak nie stało i firma ostatnimi czasy boryka się z problemami, które mogą się niekorzystnie odbić na premierach nadchodzących gier.

 

Już teraz przedstawiciel studia poinformował, że w związku z poważnym brakiem funduszy, koncern zmuszony jest wstrzymać prace nad "Diablo 3", pochłaniające lwią część budżetu firmy. Na razie nie wiadomo jak długo, ale znając politykę wydawniczą Blizzarda, tytuł nie ukaże się wcześniej niż za kilka lat.

 

Jednocześnie koncern ogłosił, że szykowany na drugą połowę bieżącego roku dodatek "Cataclysm" do gry "World of Warcraft", również ukaże się znacznie później niż początkowo twierdzono.

 

Prawdopodobnie dopiero na początku 2012 roku. Ta ostatnia informacja z pewnością zmartwi fanów popularnego MMO, którzy liczyli na to, że już niedługo będą mogli zwiedzać nowe lokacje.

onet.pl

 

:lol: glupie zarty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i może dowiemy się czegoś ciekawego o Diablo 3 przed BlizzConem - Demo Diablo 3 na Gamescom ?

Gamescom już 19 (do 22 sierpnia w Kolonii). Jak będzie nowa wersja dema to na pewno poznamy coś nowego ale jak będzie stara, a na to się zapowiada bo BlizzCon już za 2 miechy to przynajmniej może jakieś fajne filmiki wyciekną i skończy się ta posucha informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronce Najnowsze wiadomości... pojawiło się niepotwierdzone nigdzie info i raczej w kategoriach plotek ale że niby ma powstać World of Diablo.

 

Niezłe bzdury, co obrazuje chociażby ten cytat: "Mają licencję na silnik Cry 3. To będzie pierwszy graficzny silnik, którego nie zrobił sam Blizzard.”" Aha... Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się spodobał filmik, choć akurat bardziej pasowałby mi facet w tej roli. Poza tym jakoś mi tu Torchlightem zalatuje :/ i mimo, iż grafika nie jest moim priorytetem, to jakoś "torczlajtowo" wygląda. Na tą chwilę nie podoba mi się styl graficzny... bardziej realistyczno-surowo stylu oczekiwałem (nie chodzi o kolorki).

 

Napewno to będzie dobra gra, pod względem grafiki też pewnie (żeby nie było, że marudze), ale jakoś miałem inną wizję hehe :D

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=zMZvOcVwtOQMoim zdaniem, delikatnie mówiąc kiepski trailer jak na Blizza.

 

"kiepski" to raczej niedomowienie. Blizzard jest niestety w trakcie szufladkowania siebie pod etykieta wow. Szczerze mowiac to gdyby nie odpowiednie napisy w trakcie trailera to ciezko byloby sie domyslic ze to diablo. Trailer cienki jak [gluteus maximus] weza (porzucic styl filmikow z d2 na rzecz renderowanych na silniku...), zupelnie odeszli od stylu jaki widzielismy w diablo 2. Znowu sie zaczna lamenty chociaz pewnym jest to ze blizzard jak zwykle stworzy solidna gre, szkoda tylko ze "niektorzy" fani serii diablo nie dostana tego na co tak naprawde licza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem lekko rozczarowany nową klasą. Przyznam, że wolałbym przeniesienie starych klas niż te nowe. Bo jak na razie emerytowany barbarzynca, emo czarodzieje, jacyś mnisi z klasztoru shaolin. No nic, trzeba będzie dać grze szansę i wtedy się wypowiedzieć finalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiem tak: ciach!licie. Trailer jest świetny, dobrze prezentuje ostatnią klasę i trzeba przyznać, że jest ona interesująca i "świeża".

Widać, iż Blizzard chciał stworzyć nowe klasy, wcześniej raczej nie wykorzystywane i oprócz barbarzyńcy klasy wydają się być naprawdę ciekawe.

 

Demon hunter - połączenie amazonki i zabójczyni, trochę przypomina pewne postaci z filmu animowanego Spawn i można znaleźć podobieństwa z Solomonem Kane. Dla mnie piorunujące połączenie. Do tej pory klasy przedstawione nie zrobiły na mnie takiego wrażenia, aż do momentum zobaczenia wczorajszego trailera. Jestem pod ogromnym wrażeniem.

 

Dialogi wcale nie sa takie głupie, ale trzeba ich dobrze posłuchać i zrozumieć (co wcale takie trudne nie jest, aczkolwiek po wypowiedzi maniakalnego można mieć wątpliwości).

 

 

Tradycyjnie już część osób będzie jechała po Blizzardzie jak po łysej kobyle za byle ciach!o. No ale jak to mówią "haters gonna hate!".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...