Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

dawno nie grałem barbem, także nie pamiętam pasywów.. ale jak to zrobiłeś, że masz 47,5% szansy na crita? Z itemków nie wychodzi nawet 20% Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi jest w stanie powiedzieć ile crit chance potrzebuje minimalnie żeby Barb śmigał ze sprintem i WW? Koło 40 wystarczy? Czy więcej muszę mieć?

 

5% podstawy

Ruthles 5%

Wotb 10%

Br 3%

Axe 10% z WM

czyli teoretycznie z samych skoki da się wyciągnąć 33%. Di tego jakieś rękawice 8-10% i miałbym 43%.

Dałoby to radę czy kończyli by się za szybko fury?

Hełm i Bracersy z critem kosztują sporo a chce taki budżetowy zestaw na szybkie farmienie 2 aktu.

 

 

Sent using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem 37% i przy duzej ilosci mobów na lajcie. z jedna elita czasem problem sie robi, ogolnie roznie bywa... mam chyba jeszcze cale te eq w skrzynce to dzis wieczorem moge ci pokazac w grze co i jak tylko musze sobie przypomniec ten styl gry ;] waldi#2814

Edytowane przez p!Ck3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się teraz inwestować w legendarne / setowe itemy czy lepiej poczekać? Z tego co wiem w kolejnym patchu mieli naprawić ich statystyki. Wydać chciałbym dość sporo bo ok 150-200mln ale wolałbym uniknąć sytuacji gdzie ich wartość po tygodniu spadnie o połowę. Nie znalazłem też żadnego info jak to wszystko ma wyglądać czy wszystkie itemy będą zmienione, czy tylko te które teraz są nic nie warte Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ NaNz

 

jak nie chcesz stracic kasy to lepiej ich nie ruszaj...

 

In addition, we’re planning to just straight-out buff Legendary items in a future patch, likely the PvP patch (1.1). These buffs will not be retroactive, and so they’ll only apply to new Legendary items found after the patch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem w sumie ok 6-7 legendary i 2 sety.. wszystko to straszna kupa.. niektore nawet za 50k nie chcialy sie sprzedac. Najdrozszy poszedl chyba za ~400k, teraz wisi mi set za 350k, ale ruchu nie widac.. co lepsze ten co poszedl za te 400k gdyby byl rare kosztowalby 30-40k (sprawdzalem po tych samych statach), no ale grunt, ze ktos kupil dla samego koloru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja czytałem to zmiany w legendarnych mają polegać na tym ze będą nowe itemy a stare pozostaną bez zmiany. Ewentualnie jak wypadnie jakiś ze starych po patchu to będzie miał nowe staty

 

Ma nie być sytuacji ze ktoś ma cały stash legendarnych wchodzi po patchu i boom ... Same wypasy

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No starych itemów może nie zmienią ale nowe mogą być znacznie lepsze (nawet te które już teraz istnieją i są dobre np. set dla DH) i o to mi głównie chodziło. Może będzie częściej dropiło z lepszymi statystykami czy coś a to przełoży się na niższe ceny :D Kusi mnie żeby zacząć zmieniać gear a tu taka niewiadoma, przydało by się chociaż jakieś konkretniejsze info jak to ma wyglądać i kiedy planują wprowadzić te zmiany Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, aktualnie gram barbem który ma na stanie stormshielda, hełm dowodzenia, latarnie sprawiedliwości + chest i amu blackthrona (raczej średniej klasy, nie jakieś wypasy). Gram jako tank w 3 akcie ale od jakiegoś czasu myślę o zmianie gearu żeby osiągnąć DPS na poziomie przynajmniej 30k. Mam też zaniedbanego DH który co prawda ma DPS ok 100k z SS ale jest całkowicie bezużyteczny ze względu na małą ilość hp, cc, all res itp. Nawet nie wiem którą postać jako pierwszą chciałbym porządniej ubrać, kusi mnie powrót do dh ale odkąd zrobiłem barba wkręciłem się w tą postać całkowicie. Ceny jakie są każdy wie np. ring, buty (z dobrymi statami) z setu Natalii Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koniecznie sprzęt pod dyscypline (kołczan+ np klata/amulet)

MUSISZ mieć min 45dyscypliny (przeżywalność sporo większa dzięki dodatkowemu SS)

No i oczywiście kusza

Dps na 55k i gra i buczy

Gdy to osiągniesz popracować można nad skillami.

Imho potrzebujesz coś pod AoE na LPM:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...