Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

No przecież teraz oceniamy to co wiemy :) nie rozumiem czemu Wy proponujecie to co BĘDZIE, oceniamy to co mamy :)

Co do screena powiem Wam, że posiadam monitor ASUSa VW i jest tu świetna opcja zmiana trybu na Standard, Game, Theater, Night View, Screnary a różnica między kolorami w tym trybach jest niesamowita. O ile w normal są wyblakłe i normalne dla oczu kolory, o tyle w Game są wręcz takie jakie powinny w grach być.

Uważam, że taki monitorek jest niezły do gier ;) w Doomie i Quake'u przydaje się tryb Night View tak btw ^^ Co do tego trybu, obrazki które pokazuje screen jako właściwe wyglądają naprawdę dobrze, choć mogłoby być trochę ciemniej ( ja jednak mam praktycznie full jasność ).

Edytowane przez bludshot^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez D3 ma wyjsc w 2010 albo 2011, wiec ja nie wiem co wy sie czepiacie tej grafiki... ktora i tak jest ok.

Kto Ci powiedział, że w 2010 albo 2011 :) ? na gry-online jest 09 aczkolwiek nic niewiadomo, skoro tyle gotowego na dzisiejszy dzień mieli w tym playable demo, to nie wiadomo jak daleko zaszły prawidłowe prace.

No ale oby w 2010 :)

Edytowane przez bludshot^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto Ci powiedział, że w 2010 albo 2011 :) ? na gry-online jest 09 aczkolwiek nic niewiadomo, skoro tyle gotowego na dzisiejszy dzień mieli w tym playable demo, to nie wiadomo jak daleko zaszły prawidłowe prace.

No ale oby w 2010 :)

 

"W samo południe konferansjerzy nabijając się z widowni powiedzieli, że nie będzie żadnego filmu, lecz już 15 minut później, kiedy światła zgasły, wszyscy obecni ujrzeli zapowiedź kolejnej części Diablo. Po chwili Jay Wilson zaprezentował w pełni działające demo gry, podczas którego mogliśmy zapoznać się bliżej z Barbarzyńcą oraz nową klasą: Witch Doctor.

 

Gra została zapowiedziana na grudzień 2010, bądź styczeń 2011, czyli mniej więcej rok od planowanej daty wydania Starcraft 2."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lipnie jak na 2010 rok :|. Nie chce mi sie tyle czekać ;]

 

A tak btw cytat z gram.pl:

Należy także dodać, że gracze będą mieli do dyspozycji pięć klas postaci. Wśród nich doskonale znany z poprzednich części barbarzyńca oraz całkowicie nowa klasa - Witch Doctor.

:blink:

Myślałem ze klas bedzie wiecej (przynajmniej 7) a tutaj bah. Pewnie amazonkie skasowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze, wogóle to bezsensem w takiej rzeźnckiej grze było dodanie w dodatku Zabójczyni. Druid na upartego też mógłby by dodany do Czarodziejki, ale Druid jeszcze ujdzie. Witch Doctor, no myśle że to zamiast Nekromanty powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolaczam sie do tematu. Co do izometrii to fakt nie bylo by to diablo. Faktycznie wolno biegaja postaci (na gameplay;u) ale moze to niskie lvl i to dopracuja. Zastanawia mnie najbardziej system gry na bn. Czy bedzie to tak jak w d2 ze razem przechodzimy gre kilka razy, taxi itp czy tak jak w wow'ie co prawde mowiac bardziej by mi pasowalo. Sadze ze zmiana w packpacku ze jeden przedmiot jedna kratka wychodzi na gorsze bo jednak bylo to specyficzne rozwiazanie dla diablo. Jak narazie tyle. Sadze ze nowe screeny fakty od blizzarda beda tylko dobre .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie...znowu engine Warcraft 3 :(. Nie dość, że gra wygląda nędznie, to klimat jest okropnie baśniowy...to wręcz WOW w 2.5D :( Zawiodłem się strasznie. Diablo 2 nie ma niestety następcy :x No cóz...pozostał jeszcze Sacred 2- oby chociaż tego nie zepsuli.

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie...znowu engine Warcraft 3 :(. Nie dość, że gra wygląda nędznie, to klimat jest okropnie baśniowy...to wręcz WOW w 2.5D :( Zawiodłem się strasznie. Diablo 2 nie ma niestety następcy :x No cóz...pozostał jeszcze Sacred 2- oby chociaż tego nie zepsuli.

Nie przesadzałbym, z takim pesymistycznym akcentem. Do premiery gry napewno jeszcze hen..hen, a zobaczyliśmy narazie kilka screenów, i chwile gameplaya. Tak naprawdę nie wiadomo w jakiej fazie produkcji jest gra, wiec można mówić o aktualnej grafice itp. bo trudno się poznać na miodności po filmiku :rolleyes: IMHO fajne jest :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biadolicie nad grafiką, a prawda jest taka, że nie wszyscy krzyknęli że oprawa jest zła. I tak zagracie i tak, bo w diablo grało się dla grywalności, prostoty gry i ogromnej radochy a nie fajerwerków jak w Crysis (który teraz tylko testuje gry). Blizzard mógł by na 100% zarzucić silnik Unreak4 ale nie miał by tylu graczy, bo wymagania odstarszyły by 1/2 klientów. Nie każdy ma 8800gt na pokładzie a i tak odpali D3.

BTW mi się gra już bardzo podoba a szczególnie zniszczalne środowisko i MINI boss na końcu...hehe Diablo będzie na 3 ekrany:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie...znowu engine Warcraft 3 :(. Nie dość, że gra wygląda nędznie, to klimat jest okropnie baśniowy...to wręcz WOW w 2.5D :( Zawiodłem się strasznie. Diablo 2 nie ma niestety następcy :x No cóz...pozostał jeszcze Sacred 2- oby chociaż tego nie zepsuli.

to nie jest silnik z Warcraft 3 !, cytuję wypowiedź pracownika blizzard:

 

"It's a brand new engine developed in-house a few years ago (they don't name their engines)"

 

aha, a co do daty premiery to:

 

"When it's done"

 

więc już nie prorokujcie i nie siejcie zamętu, bo ploty to można pisać cały czas

Edytowane przez -Wader-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie...znowu engine Warcraft 3 :(. Nie dość, że gra wygląda nędznie, to klimat jest okropnie baśniowy...to wręcz WOW w 2.5D :( Zawiodłem się strasznie. Diablo 2 nie ma niestety następcy :x No cóz...pozostał jeszcze Sacred 2- oby chociaż tego nie zepsuli.

Powiedzial co wiedzial po jednym gamplayu 2 lata przed premierą :rolleyes:

 

PS. ja tam widze pelne 3d w rzucie izometrycznym, a 2,5d to np byl balldurs gate ( wszystko 2d, tylko nieliczne efekty np czarów w 3d= 2.5D)

ps2, akurat sacred 1 mial tak mroczny klimat ze szok... do d2 nawet sie nie umywał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu obadałem ten filmik z gameplay'a. Zbieram szczękę z podłogi do tej pory. Rozwalanie otoczenia rządzi. Schodzenie po drabinie też rządzi. Wszystko rządzi. Dźwięki pozostały z d2 :D

Szkoda, że będzie tylko 5 postaci ;) pewnie po roku będzie expansion. No i na koniec walka z tym gigantem, jak zabija barba odgryzając mu głowę. No nie mogę. Coś mi się wydaje, że ta gra przejdzie nasze najśmielsze oczekiwania. Coś mi tylko ten witch doctor nie podchodzi. No ale zobaczymy co potrafi w przyszłości. On tak pod druida podchodzi. Bo ma przywołania, żywioł(ognień) i zaraza. Mam tylko nadzieję, że z łukiem to będzie stał człowiek a nie elf ;)

Ciekawe jakie jeszcze klasy postaci dadzą. Na pewno będzie sorcerer (żeby robił szybko teleporty do bossów :D) ii.... i kto jeszcze ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie...znowu engine Warcraft 3 :(

nie slyszalem o takim enginie... mozesz zdradzic skad masz takie informacje ?

 

. Nie dość, że gra wygląda nędznie,

no coz, dla mnie nedznie wyglada to

Dołączona grafika

 

ale chyba nie nadazam za tym calym postepem

to klimat jest okropnie baśniowy...to wręcz WOW w 2.5D :(

widok rozrywanych czlonkow, kaluze krwi i mroczne rytualy sa rzeczywiscie szalenie basniowe.

poza tym spojrz na to

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "okladki"

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

dostrzegasz roznice ? miedzy 12+ a Mature ?

 

Zawiodłem się strasznie. Diablo 2 nie ma niestety następcy :x

zawiodles sie na wlasne zyczenie bo szczerze powiedziawszy ciezko mi zrozumiec czego oczekiwales.

I diablo 2 nie ma nastepcy, masz racje. Diablo 3 to podrobka chinskiego oddzialu blizzard <sarkazm>

 

przepraszam ale musialem odpowiedziec bo rzadko sie takie nieskladne bzdury ma okazje przeczytac.

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejżcie gameplay movie w hd albo chciaż to ze strony. IMO JEST ROX :]. Co do grafy to tylko troche kolorystyke można zmienic na ciemniejszą, dodać wiecej krwi i tyle. Więcej zmian imo nie trza :). Żal tylko ze tyle trza bedzie czekać na tą gre :|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i wsumie marnie widze nowy system regeneracji zycia, wielkie banki z krwia pozostawiane po potworach? czyli wychodzi na to, ze im wiecej walczysz tzn. zabijasz to masz wieksze szanse na przezycie? bo jak niby sie regenerowac jak to wylatuje dopiero po zabiciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i wsumie marnie widze nowy system regeneracji zycia, wielkie banki z krwia pozostawiane po potworach? czyli wychodzi na to, ze im wiecej walczysz tzn. zabijasz to masz wieksze szanse na przezycie? bo jak niby sie regenerowac jak to wylatuje dopiero po zabiciu.

Na jakiej podstawie opierasz owe stwierdzenie?

Ja w GP widzialem potiony wylatujace wiec pic je mozna napewno!

ps. no life leech rox:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barbarzynca to postac ktorej nie trzeba komentowac.

 

Witch doctor wydaje sie byc "duchowym" nastepca Necromanty ( mur z kosci - mur z zombi, ozywiency )

 

idac dalej tym tokiem myslenia mozna latwo wywnioskowac pozostale 3 klasy, ktore beda tworzone z uwzglednieniem swiata gry czyli 20 lat po Diablo 2

 

Nastepca Paladyna - zalezy czy sa jeszcze jakies zakony paladynow :) napewno bedzie to postac z aurami

 

Nastepca Sorcererki - Mag napewno znajdzie sie w D3, pytanie iloma zywiolami bedzie wladal

 

Nastepca Amazonki - ciezko wymyslec nowa klase poslugujaca sie lukiem, moze bedzie to postac ktora bedzie uzywac sztyletow jeszcze na wzor daggerow w mmo

 

 

postaci z dodatku LOD nie uwzgledniamy, wszak do D3 dodatek to pewniak i nie ma co pakowac do podstawki koncepcji z dodatku.

 

Najmniej pewnym w powyzszym zestawieniu moze sie czuc Paladyn. Zeby nie bylo odtworczo mysle ze zastapia go inaczej wygladajaca postacia , inaczej nazywana, ale wyposazona w aury i jakies nowe skille ofensywne.

 

 

i co myslicie o tych spekulacjach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mur z zombie fajną sprawą. Wiadomo jakiś czarodziej będzie. Łucznik/łuczniczka na pewno. właśnie kwestia piątej postaci. Chyba coś na wzór paladyna. Generalnie to Twoja koncepcja mi się podoba i nie miałbym nic przeciwko temu, żeby tak zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie FAQ na stronie o D3, tam jest info co do daty premiery (piszą, że za wcześnie żeby o tym mówić), od początku (czyli od rana ;) ) było tam napisane że będzie 5 klas postaci.

 

Opłacało się ściągać 600 mega aby obejrzeć gameplay :) Dla mnie rok 2010 to maks. Liczę że gra pojawi się u mnie w pierwszej części wymienionego wcześniej roku, a może nawet na Boże Narodzenie 09? Oby!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...