Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Po 3 runach serca grzechu oraz jednym całym akcie 3 mam mieszane uczucia co do dropu, wydaje mi się jakby był gorszy. Ilość jest większa ale jakoś tragiczna. Zazwyczaj na run miałem przynajmniej item warty 1mln a teraz nie mam ani jednego wartego 100k :D Może to zbieg okoliczności ale wcześniej nic takiego nie miało miejsca :)

No i jakoś mniej mi ilvl63 rare'ów wypada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale szczęście utrzymywało się miesiąc? Średnio na tydzień miałem ok 50mln golda. Na dzień robiłem ok 3 runy bo jeszcze nie grałem WW więc zajmowało mi to znacznie więcej czasu :D No ale możliwe że teraz taki niefart. Swoją droga w co drugim itemie który mi dziś wypada mam mf, wcześniej też tyle tego nie leciało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem, mi leci ciągle taki chłam, że co lepsze rzeczy idą po 20-30k...

 

To i tak niezle. Zrobilem dzis dwa runy A1 i nabilem pierwszy paragon. Wypadlo mi dwie cale zakladki w stashu zoltych z czego 3 (slownie: trzy) nadawaly sie na AH (mialy ilvl63) choc i tak wisza za 10k. Wiem ze na A1 nie powinienem sie spodziewac cudow no ale ludzie... Zacisnalem zeby i robie A2 i ostroznie ale daje rade. Gra sie zrobila duzo prostsza skoro jeszcze wczoraj nie moglem nawet wyjsc z Caldeum a dzis zloilem juz kilka elit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie że co 2 paczka elit ma zamarzanie? :D

 

Dali też ograniczenie na AH, próbowałem kilkanaście razy wejść/wyjść na dom aukcyjny w krótkim czasie i mnie wylogowało. Wcześniej było chyba tylko tak z zakładaniem/dołączaniem do gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po patchu leci wiecej, ale to nadal w przytlaczajacej wiekszosci crap. Paragon levele nawet fajne, jakas satysfakcja jest jak wbijesz. Czekam na wiecej ze strony blizzarda tak czy inaczej.

Edytowane przez moreno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po patchu leci wiecej, ale to nadal w przytlaczajacej wiekszosci crap. Paragon levele nawet fajne, jakas satysfakcja jest jak wbijesz. Czekam na wiecej ze strony blizzarda tak czy inaczej.

 

Jesli lecialyby same dobre to kazdy mialby top sprzet po tygodniu a po dwoch nikomu by sie grac juz nie chcialo.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi jak na złość nic, chyba muszę odpokutować za dobry drop przed patchem Dołączona grafika

 

btw najwyższy paragon lvl w europie to na chwilę obecną poziom 18 Dołączona grafika

 

a ile masz MF?

Bo ja przedtem jak łaziłem z qmplami, oni mieli 0%...coś tam dostali ode mnie i ja nieraz miałem gorszy drop niż oni (każdy równe szanse), teraz mam wrażenie że z moim skromnym ~100mf (bez NV oczywiście) mam zauważalnie lepszy drop niż 2 qmpli z którymi wczoraj grałem (Mf 0)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj farmilem akt 1 z 190 mf bez bufow to co calym run mialme 2 pelne stashe przedmiotow zoltych ale nic ciekawego.Ale fakt zolte teraz leca ze zwyklych mobow i przedmiotow czesciej.Za to w 2 akcie maly upgrade dla dh kusza ladna wypadla i 5k wiecej dps.http://eu.battle.net/d3/en/profile/Jaff-2301/hero/4264751

I jeszcze Jonathan uzyczyl mi dagerka z lohe-m przez co lepije sie farmi barbem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...