Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie włączyłem stream Alkaizera i powiem szczerze że on 99-100 plvl bije szybciej niż ja 28 Dołączona grafika

rano miał 0 jak wstałem do pracy. Już mu brakuje 4 barów do końca :)

Dziś wbije na bank

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości... ile expa potrzeba do 100 lvlu?

Aktualnie mój DH ma lvl 4 :)

Chwilowo zarzuciłem nim grę i leveluję Barba. Został mi do przejścia 3 i 4 akt Hell, a mam 56 lvl. Gra się lepiej, bo ciągłe spieprzanie przed mobami DH może znudzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się sprzedać pierścień za 15mln. A prawie poszedł do kupca... Ciekawe ile milionów w ten sposób straciłem.

 

Więc mam 12mln na ulepszenie: http://eu.battle.net...290/hero/640776

Mogę liczyć na pomoc? Podejrzewam, że następne 15mln prędko nie przyjdzie i nie chciałbym wtopić. Wydaje mi się, że najlepiej będzie zainwestować w rękawice, nadgarski lub broń.

Zrobiłem po swojemu. Pewnie za 2 dni będę sobie pluł w brodę. Zmieniłem broń, rękawice. Za reszte tanio wyrwałem amulet. A za reszte z reszty ulepszyłem kamienie.

Edytowane przez tymej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma chwilę i chce załatwić Diablo na Hell to zapraszam, bo mam lekkie problemy GregoR#2582

Jestem aktualnie w grze mam nabite NV i nie chce stracić Dołączona grafika

 

edit: dzięki tymmej :)

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quest rozmowa z alarykiem jak idziesz do zbutwialego lasu. W nim prosto i na srodku mniejwiecej lekko w prawo i jest krypta tam jedna elita i kilkanascie szkieletow, skrzynka i czasem kapliczka. Myk polega na tym ze checkpointa przy wejsciu lapiesz i po wyczyszczeniu zakladasz nowa gre i tak w kolko. Na runa wychodzi 150-300k expa i ludzie niby w 20s tam czyszcza, kto chce niech sobie pomnozy. Dobre dla wizz, ja barbem sie mecze

 

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne:

 

Odpalasz A1 quest- talk to alaric the mad - idziesz czyscic crypt of ancients.

Tam w środku zawsze siedzi 1 elita i 40-80 szkieletów - zabijasz i restart (startujesz potem z checkpointa na wejsciu krypty)

 

Tylko trzeba kupic zestaw Caina - 3 czesci daja 30% expa + rubin (25% za 600k styknie).

 

Acha no i nie podnosimy scieciowego dropu, nie cofamy sie po zloto, nie nadkladamy drogi po kupki zlota mniejsze niz 1k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chce szybko paragony to Crypt of Ancients i idzie 20 baniek/h Dołączona grafika

 

z tego co patrzyłem to mniej więcej tyle samo mi wpada na 3 akcie przy normalnym runie Dołączona grafika a nie mam nawet slotu w hełmie zwiększającego expa ^^ Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wejść na publiki żeby zobaczyć jakie asy próbują grać na a3 Dołączona grafika Mnie ostatnio bardzo znudziła gra solo, próbuję czasem jakieś party zorganizować ale ciężko więc zaglądam do gier publicznych a tam jedna wielka masakra... czasem 3 graczy łącznie ma mniejszy DPS niż ja a też raczej nie mam się czym pochwalić w tej kwestii Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko popsułeś, a mógł pójść spać szczęśliwy Dołączona grafika

 

btw Chaos, wydało się czemu zawsze pierwszy biegniesz do vendora Dołączona grafika zobacz za ile na ah chodzą błyskotki po które się schylasz ;)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko popsułeś, a mógł pójść spać szczęśliwy Dołączona grafika

 

btw Chaos, wydało się czemu zawsze pierwszy biegniesz do vendora Dołączona grafika zobacz za ile na ah chodzą błyskotki po które się schylasz Dołączona grafika

 

nie kleje ? ;]

 

 

Zadne osiagniecie... zobacz tego typa: http://eu.battle.net...452/hero/317096 Dołączona grafika

 

dla mnie jakis tam cel był do tej pory..

zrealizowany

wiec pora na kolejne

 

p.s: pff trza bylo tego zalinkowac http://us.battle.net/d3/en/profile/xiaonienie-3582/hero/17903349

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...