Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiło się info o dacie startu bety

 

The 3rd quarter reference in the earning's call today was a calendar quarter, meaning that we're aiming to launch the Diablo III beta between July 1st and September 30th. Keep in mind that it's our current goal, and of course that can change as development continues.

orginalny post z forum Bashiok'a

 

mam jedynie nadzieję że się potwierdzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wczorajszej konferencji Mike Morhaime powiedział, że w zeszłym tygodniu rozpoczęły się alfatesty i Blizz mocno stara się wypuścić D3 w tym roku. A beta w Q3, jak już napisał zal0st.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=6HOYyC_RoBw

 

The Enchantress (Czarodziejka, Zaklinaczka)

 

The Enchantress will be your magic Follower. Able to cast skills from afar, she will pair nicely with a more melee oriented character to blast away enemies from a distance.

 

Skill choices:

 

Tier 1 (Unlocked at lvl 5) - Disorient, Forceful Push, Charm

Tier 2 (Unlocked at lvl 10) - Decoy, Reflect Missles, Powered Armor

Tier 3 (Unlocked at lvl 15) - Focus Mind, Amplify Damage, Lower Resistance

Tier 4 (Unlocked at lvl 20) - Energize, Energy Bomb, Guidance

 

The Scoundrel (Łotrzyk)

 

The Scoundrel will be a ranged physical fighter. Wielding a crossbow or bow, the Scoundrel will stay away from the forefront of the fight and pick off enemies from a distance.

 

Skill Choices:

 

Tier 1 - Crippling Shot, Rapid Fire, Poison Bolt

Tier 2 - Bandage, Dirty Fighting, Scavenge

Tier 3 - Power Shot, Multishot, Rain of Gold

Tier 4 - Anatomy, Black Market, Vanish

 

The Templar (Templariusz)

 

The Templar is your melee Follower. Taking the role of a Paladin like character, he will be in the front of the fight. Pairing him up with a ranged class may be a good idea to help keep your enemies at bay.

 

Skill Choices:

 

Tier 1 - Charge, Heal, Protection

Tier 2 - Guardian, Intimidate, Loyalty

Tier 3 - Intervene, Inspire, Tribute

Tier 4 - Empathy, Onslaught, Knight

 

Co 5 poziomów doświadczenia będziemy mogli wybrać jedną umiejętność, którą nasz najemnik będzie się posługiwać. Edytowane przez zzizzy
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a betatesty powinny sie rozpoczac jakos w wakacje, takze warto zaklikac chec udzialu na battle.net'cie :) betatesty starcrafta byly przyjemnoscia, na pol roku wczesniej za friko praktycznie gotowa gra :)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak żeście ludzie się uchowali bez ŻADNEJ gry Blizzarda ;)

Ja mam problem z aplikacją uploadującą dane nt komputera:

Dołączona grafika

Any ideas? :) Do Blizza już pisałem jakiś czas temu, nie odpisali... Firewalla nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Any ideas? Do Blizza już pisałem jakiś czas temu, nie odpisali... Firewalla nie mam.

Próbuj próbuj i jeszcze raz próbuj możliwe że jakieś problemy na lini :) może ci jeszcze odpiszą, czasem im to trochę zajmuje.

 

Co do beta testowania to o ile pamiętam zabawa polega na tym że nie masz szansy zostać wylosowanym do testów jeżeli nie masz choćby jednej gry blizza zarejestrowanej (czyli wychodzi w sumie na to samo) a w kwestii ceny... cóż moim zdaniem lepiej zapłacić z czystym sumieniem 200zł za pewniaka niż bulić połowę za niedopracowane i badziewne gnioty jakich ostatnio pełno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak żeście ludzie się uchowali bez ŻADNEJ gry Blizzarda ;)

Ja mam problem z aplikacją uploadującą dane nt komputera:

Dołączona grafika

Any ideas? :) Do Blizza już pisałem jakiś czas temu, nie odpisali... Firewalla nie mam.

 

A porty spróbuj otworzyć jak masz router...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z aplikacją uploadującą dane nt komputera:

Any ideas? :) Do Blizza już pisałem jakiś czas temu, nie odpisali... Firewalla nie mam.

 

Jeśli by kogoś to interesowało to rozwiązałem problem - wystarczy ściągnąć aplikację z innego regionu (najlepiej z Tajwanu). Wystarczy się zalogować na tw.battle.net, przebrnąć przez ichniejsze znaczki i ściągnąć stamtąd aplikację. Niby będzie taka sama, niby też PL, a zadziałało za pierwszym razem :)

Koniecznie trzeba być wylogowanym w czasie uploadowania informacji o swoim komputerze. Błędy występują najprawdopodobniej przez zbytnio obciążone serwery.

Edytowane przez Popiół
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie zapewne trwa jakby "closed closed beta" - wewnątrz Blizza i dla wybranych redaktorów, obowiązuje cały czas NDA.

 

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planami, to w Q3 będziemy mieli closed betę dla wylosowanych ochotników + 1000 zaproszeń dla ludzi, którzy byli na Blizzconie. Jeżeli jednak podczas bety testerzy odkryją jakieś poważne błędy (czy to szwankującą stabilność, czy brak balansu), to premiera przesunie się na 2012, czego nikt nie chce :) Blizzard cały czas chce wypuścić grę w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwartej nie zrobia, nie ma bata ;) ale closed beta taka jak w przypadku sc2 byla oki imho. Po kilku tygodniach chyba kazdy kto chcial, mogl pograc.

 

btw bedzie losowe generowanie map?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy na co zapisany? W linku było tylko, że ich zaprosili na prezentację i zbierają pytania od fanów.

 

Może chodzi o beta testy?

 

makak_ ma racje :) Wrzucilem specyfikacje (ktora usunalem po niedostaniu sie na betatesty SC2) na moje konto na Battle.net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwartej nie zrobia, nie ma bata ;) ale closed beta taka jak w przypadku sc2 byla oki imho. Po kilku tygodniach chyba kazdy kto chcial, mogl pograc.

 

btw bedzie losowe generowanie map?

 

miałem na myśli taką właśnie jak z sc2 tylko zmyliło mnie

"closed closed beta" - wewnątrz Blizza

na betę sc2 się dostałem, więc czemu by nie na d3.... ; >

Edytowane przez zal0st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...