Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

No tak tu dywagujecie o teoriach. Dla mnie najważniejsze jak się będzie grać :)

 

Mam nadzieje że nie będę musiał wrócić do builda z frenzy i revange. Dobrze że dobilem sporo hp a resy są na przyzwoitym poziomie.

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Key_Destruction - Can be combined with other keys to create a machine of infernal power.

Key_Hate - Can be combined with other keys to create a machine of infernal power.

Key_Terror - Can be combined with other keys to create a machine of infernal power.

RedPortalDevice - Can be used inside a tainted abode to open portals to realms of pure evil.

DemonOrgan_SpineCord - Can be combined with other demonic body parts to create a ring of incredible power.

DemonOrgan_Tooth - Can be combined with other demonic body parts to create a ring of incredible power.

DemonOrgan_Eye - Can be combined with other demonic body parts to create a ring of incredible power.

CraftingPlan_Smith_Smith_RedPortalDevice - Teaches the blacksmith how to craft an Infernal Machine, an item that can open portals to realms of pure evil.

CraftingPlan_Jeweler_ShardRing - Teaches the Jeweler how to combine three demonic body parts into a Hellfire Ring.

 

Brzmi znajomo?; >

 

na diablofans zaczynaja wyciagac ciekawostki z patcha, pewnie z tej instalki testowej. Uber Tristram 2.0.

 

wyglada to na desperacko zerzniete z D2, ale co tam, zawsze jeden event wiecej xD

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tu dywagujecie o teoriach. Dla mnie najważniejsze jak się będzie grać Dołączona grafika

 

Mam nadzieje że nie będę musiał wrócić do builda z frenzy i revange. Dobrze że dobilem sporo hp a resy są na przyzwoitym poziomie.

 

Sent using Tapatalk

 

Frenzy, revange + WW (tak, samo ww bez sprint tornado :P) tez idzie grac calkiem spoko. Moze nie tak szybko i latwo jak wszyscy by chcieli, ale ja jestem hipsterem D3... bo moge!:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dać się da. Ale człowiek się przyzwyczaja. :)

Nie ma co gdybać. Trzeba czekać.

Jak trzeba będzie wszystkie te schematy do nowego eventu znaleźć z mobów tu będzie masakra.

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegięli trochę z tym hp.. na mp 10 elity mają po 70m hp, diablo 250m..

Postać które ma np 200k dps i gear warty miliardy, bije elitepacka z 5 minut. Za dodatkowe 250mf.

 

PTR działał przez 1h, potem wyłączyli, na weekend ma być offline.

 

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. nie sądzę że 5 min będzie się bić elitę która ma 70kk. imho to tylko zachęta do gry wieloosobowej. Może naprawia grę tym sposobem.

Barb będzie tankował a dh będzie bił itp. Takiego rodzaju POTRZEBY team-owania tej grze brakuje. jakiejś taktyki na walki itp. bo skoro sam bije szybciej i sprawniej niż w drużynie tu po co grać w 4?

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. nie sądzę że 5 min będzie się bić elitę która ma 70kk. imho to tylko zachęta do gry wieloosobowej. Może naprawia grę tym sposobem.

Barb będzie tankował a dh będzie bił itp. Takiego rodzaju POTRZEBY team-owania tej grze brakuje. jakiejś taktyki na walki itp. bo skoro sam bije szybciej i sprawniej niż w drużynie tu po co grać w 4?

 

Sent using Tapatalk

 

Nie chcesz wiedzieć ile HP by miały te elity w co op na 4 graczy :wink: (każdy gracz dodatkowo zwiększa o 70% całe hp).

 

Ktoś testował btw, wychodzi że różnica w ilości HP, między monster power 0, a 10 to ~3000%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież po 1.0.4 już wprowadzili że powyżej 2 graczy hp już nie rośnie. Więc czemu miało by być jeszcze więcej?

 

Sent using Tapatalk

 

Rośnie, o 75% na każdego gracza, przed 1.0.4 rosło o więcej na poziomach wyższych niż normal.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ile realnie można sprzedać ten kołczan?

http://zapodaj.net/4...1212e9.jpg.html

Bo patrzyłem na ah i takiego identycznego nie ma a ceny od 10 do 100 milionów, nie orientuję się z optami typowo dla dh

 

lano .. mysle ze za euracze by ci poszlo kolo 200e

 

p.s: widze moj sztylet uzywasz

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w ciągu ostatnich 24h 5 legend wypadło, a raczej nie siedziałem więcej niż zwykle. 2x 63ilv (broń, rękawice), 2x 61ilvl (broń, rękawice) i 62ilvl pierścień. Majątku raczej się nie dorobię, jedynie pierścień coś warty.

Z ciekawostek: 2 legendy przy biciu jednej elity, jedna w trakcie z czegoś co się przypałętało, druga po ubiciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos pocieszyłeś mnie, może wreszcie barba ubiorę żeby spokojnie robić a3 tylko, bo teraz to masakra i jeszcze nerf się szykuje. Ile kołczan warty w przeliczeniu na golda? bo nie mam rah powiązanego z bankiem.

Ten leg padl w a3 krater i 3 elity ubite dopiero.

A sztylet dobry dzięki ! Muszę lepszego gema włożyć w drugą broń zresztą też, tylko nie znam nikogo kto może 80% gemy robić

Edytowane przez Lano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lano .. mysle ze za euracze by ci poszlo kolo 200e

 

 

skad ty wziales ta sume? ^^ taki jak on ma jest za 60mln BO czy 50e. Dopiero co sam sprzedalem 20ias 10 crit socket za 70 po kilku dniach wiszenia na AH... tych kolczanow jest na peczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze fart.. ale znajomek puscil ostatnio podobny za tyle ;]

fakt ze wiecej dexa mial

 

edit: no i tamten dawal ilestam procent do hungering arrow .. takze mea culpa ... troche przesadzilem

 

skad ty wziales ta sume? ^^ taki jak on ma jest za 60mln BO czy 50e. Dopiero co sam sprzedalem 20ias 10 crit socket za 70 po kilku dniach wiszenia na AH... tych kolczanow jest na peczki

 

nie mam teraz dostepu do diablo.. takze tak z bani pisalem

sorry jak wprowadzilem zamieszanie ;]

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dokładniej poszukałem i jest tego pełno (wcześniej zapomniałem, że staty w legach tez się zaznacza w wyszukiwarce ah)Jak myślicie realne jest wyciągnąć ze niego 40 milionów?

 

Poszło w ciągu 20 minut za 55 baniek

Edytowane przez Lano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...