Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Zobaczymy co to będzie.

 

Ale z tego co wiedziałem do tej pory będzie ciężko. Dołączona grafika nie mniej moja postać jest i tak na tyle dopakowana odkąd grałem barbem klasycznie że myślę że sobie poradze. Bashem wale crity po 200k Dołączona grafika

Będę czytał pewnie i tak wasze opinie bo w piątek już wyjeżdżam.

W tej chwili siedzę w rodzinnej szprotawie i net tylko pakietowy z telefonu. 30 min w diablo to koło 15mb transferu :F

 

 

edit:

moj barb w tej chwili wyglada tak

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Chaos-2480/hero/986889

70k DPS z Battle Rage ... 94k z berserkiem....

zawsze moge tez zmienic xp-owego gema w kasku na taki ktory daje 15% (lub wiecej) life zeby zwiekszyc dodatkowo eHP (65k hp przy 900res wtedy). Jestem gotowy na zmiany ... jednak nie ukrywam ze wolalbym dalej "Spin2win".

 

 

Sent using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, dla mnie to ciagle FRW (Faster Run/Walk) i LL (Life Leach) z D2 zamiast MS i LS ;p

Grałem sporo w d2 ale szybko się przestawiłem na d3. Także nie mam tych problemów. :)

Co do builda z rendem to testowałem go. Zarówno samego typowo na rend jak i wymieniałem WC na rend w buildzie z WW. Da się tak grać. A życie spływa u mobów całkiem szybko. Lubię mieć alternatywy.

Kołczan polazł za 55, a co do patcha szkoda, ze coś zmieniają jak jakoś zaczęło mi jakoś iść...

Wszystkie statystyki których wymaga Sprint build przydadzą Ci się i tak. Crit dmg i crit chance to jedyne modyfikatory poza bazowym dps broni które ci pozwolą mieć większy dps. Dorzuć do tego ias który niestety niektóre skille pomijają i masz pełna receptę na duży dps. :)

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie z ciekawszych ostatnio wypadło to:

post-112033-0-70409900-1348473479_thumb.jpg

Mam szczęście do butów dla barba Dołączona grafika teraz dylemat te buty nosić czy te od immortal-a, na pewno po patch-u set bonus (ress) się przyda z immortala. Z drugiej storny te maja fajniejszy roll str, no i lansiarski ogień Dołączona grafika Drugi raz tem sam staff mi wypadł dla enchantress, ktoś chętny? Szkoda, że miałem pecha i lacuni nie ma crit chance i ress....

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wyglada. Zakladacie enchantress 5 razy lepsza bron niz ja mam na sobie Dołączona grafika oj lyknalbym tego staffa ale pewnie nie mam nawet 1/10 potrzebnej kasy na niego Dołączona grafika

 

Przerażacie mnie Dołączona grafika Przecież mf nie sprawia, że broń będzie lepsza (chyba, że właśnie dla zaklinaczki). A ponad 1300 dps ze slotem i critem >100% kosztuje poniżej 500k... Toż to 2 godziny farmienia...

 

btw jak u Was z dropem? W czasie wbijania 38 plvl na Dh i 20 plvl barbem poleciały mi tylko 3 dobre przedmioty Dołączona grafika i to zaraz po wyjściu pacza, kiedy na 99% blizz coś kręcił... Też sam szrot macie?

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moja ench.. daje mi 18mf i 13 gf Dołączona grafika

http://eu.battle.net...480/hero/986889

sprzet nie ma w ogole do bicia sie .. bo te jej 6-8k dps to moje jedno tykniecie tornada ;]

 

No offence, ale sprawdź czy Twój barb nie preferuje towarzystwa mężczyzn Dołączona grafika warto chyba biegać z Templarem, który dodaje 8% do wygenerowanej furii... jak nie teraz to po paczu się polubią ;) Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że większym problemem będzie loh niż generowanie furii. Patrząc na to co pokazują na filmach inni gracze to przy większych paczkach wrogów nie ma większych problemów.

 

Zły: miałeś testować. Co tam wyszło z tych testów?

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...