Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wrocilem do D3 na dluzsza chwile i na dzien dobry wypadly mi dwa klucze w 1 i 2 akcie :)

 

Ale kurcze jaka masakra - miesiac czowiek nie pogral i caly skill poszedl w cholera. Pytanie czy teraz podstawowym skillem dla DH jest Bola shot ? Bo dmg+aoe bezkonkurencyjny jak patrze, a opoznienie nie przeszkadza tak bardzo jak wszystko ma kilkaset k zycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy teraz podstawowym skillem dla DH jest Bola shot ? Bo dmg+aoe bezkonkurencyjny jak patrze, a opoznienie nie przeszkadza tak bardzo jak wszystko ma kilkaset k zycia.

 

Do opóźnienia da się przyzwyczaić, ale ja np. nie mogę grać z tym skillem. Zdrowo mnie wk******a nawet jak ktoś z teamu go używa ;) imho przegieli z efektem wybuchu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie np nie wyobrazam gry barbem albo mnichem gdy w party jest wlasnie wizz na wspolke z wd wtedy na ekranie zupelnie nic nie widac... btw przez ostatni tydzien podnioslem swoj dps z 40k do 80k nie wydajac nawet 3 baniek. Wypadly mi min godzina czarownic i trakt zunnimasy. Wczoraj mi dropnelo amu dla dh ktory poszedl za 34kk moj najwiekszy zarobek to kupilem mojemu wd z okazji 200h gry szpik zuni:wub:

 

Wysłane z mojego XT910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie np nie wyobrazam gry barbem albo mnichem gdy w party jest wlasnie wizz na wspolke z wd wtedy na ekranie zupelnie nic nie widac...

Wysłane z mojego XT910

 

To nic, sam gram WD i raz zdarzyło mi się grać w 3 x WD ;-) Traciłem momentami wątek, czy to ja rzuciłem spella czy może ktoś inny.

 

Snake 73 & Hrr - mogę się podczepić? Zwykle gram 22/23-0.000. Gram WD(16) - mój nick: everyEnd#2589. Próbowałem już grać z Hanz'em z forum (pozdrawiam) - ale tłuczenie zwykłego mobka było dla mnie wyzwaniem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nic, sam gram WD i raz zdarzyło mi się grać w 3 x WD Dołączona grafika Traciłem momentami wątek, czy to ja rzuciłem spella czy może ktoś inny.

 

Snake 73 & Hrr - mogę się podczepić? Zwykle gram 22/23-0.000. Gram WD(16) - mój nick: everyEnd#2589. Próbowałem już grać z Hanz'em z forum (pozdrawiam) - ale tłuczenie zwykłego mobka było dla mnie wyzwaniem Dołączona grafika

 

Również chętnie się przyłączę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zacząłem expić moja Rabarbarę, która chyba od 3 miesięcy siedziała na 8 lvl'u i muszę powiedzieć, że jest coś satysfakcjonującego w tym siekaniu mobów :D Gram sobie na sile potworów 3 i kurcze znowu mam frajdę z gry, jak bym ją dopiero co kupił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - warte to cosik:

 

 

Szukałem na AH, ale znajduje same bardzo drogie rzeczy i ciężko stwierdzić cenę.

 

Chyba za nisko ten kołczan wystawiłem, bo poszedł w ciągu 10 minut za 2,5 mln.

 

Uzbierałem komplet kluczy i schemat, jeszcze nigdy nie biłem uberów, stąd pytanie - samemu WD pewnie nie ma sensu się wybierać? A na jakim mp radzicie wchodzić jak gram na mp3? Chyba że bym wlazł monkiem, ale on gazu od ... yyy - no tego grubasa ze spiżarni - też nie przetrzyma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zrobiłem wizza zamrażarkę. Powiem wam ze tak mnie palce nie bolały od grania odkąd gram w gry.

Masakra.

Nie wiem czemu ale chyba zrobili coś żeby nie można było trzymać wszystkich potrzebnych skilli wcisnietych. Nawet jak klawiatura się nie blokuje.

Szkoda. Muszę spamować nove trzymając resztę. Ale i tak się mecze ;) na początku dusilem wszystko ;)

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...