Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

A zdawać by się mogło że "Adds 6% to Lightning damage" moze oznaczać tylko jedno, ludzie w Blizz na pijaka robili tę grę.

Akurat mam Triumvirate z 3x6% (niestety tylko 216avg damage) , Stormcrowa z 8% lightning damage i 6cc plus różdżkę z 1,1k physical damage i jak tylko dobiję do 100 barbem i zdrowie pozwoli (dwa palce w prawej ręce bolą jak chole.a Dołączona grafika ) to biorę się za czarkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć, dlaczego grając na Koszmarze, spotykając skarbników(zwał jak zwał) sypiących kasą jak uciekają, mimo że go leje, on otwiera portal i nie mogę go tym samym ubić. Na Normalu nie było tego problemu, a czasami coś fajnego potrafią po sobie zostawić.

Edytowane przez ..:::SiekieR:::..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybciej sie chyba nie da;-) jestem noobem w d3 - gram drugi tydzien, w zyciu mialem malo do czynienia z gatunkiem hns. Ludzie na forach raczej pomocni nie sa w wytlumaczeniu mechaniki gry, na co zwracac uwage i rozmawiacie nazwami i skrotami ktorych nie da rady bez wytlumaczenia ogarnac. Stad problem aby sie wtoczyc.

 

Gram ostrzami, meteorem i zamiecia jak na razie. Lvl 36.

 

Edit

 

@rafa

 

W takim razie co moge zlapac na ah za 200k?

 

Mozna cos ciekawego zdobyc za taka kwote?

 

Moj nick siekieer#2246

 

@zlydzien

Nv5? Super byloby jak rozwiniecie skroty, bo ciezko od razu wszystko wiedziec:)

 

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez ..:::SiekieR:::..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybciej sie chyba nie da;-) jestem noobem w d3 - gram drugi tydzien, w zyciu mialem malo do czynienia z gatunkiem hns. Ludzie na forach raczej pomocni nie sa w wytlumaczeniu mechaniki gry, na co zwracac uwage i rozmawiacie nazwami i skrotami ktorych nie da rady bez wytlumaczenia ogarnac. Stad problem aby sie wtoczyc.

 

Gram ostrzami, meteorem i zamiecia jak na razie. Lvl 36.

 

Edit

 

@rafa

 

W takim razie co moge zlapac na ah za 200k?

 

Mozna cos ciekawego zdobyc za taka kwote?

 

Moj nick siekieer#2246

 

@zlydzien

Nv5? Super byloby jak rozwiniecie skroty, bo ciezko od razu wszystko wiedziec:)

 

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

 

Podpowie ktoś jak rozwijać tego Wiza??

 

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/siekieer-2246/hero/22809399

 

Początki bywają trudne, ale każdy z Was kiedyś zaczynał przygodę z takimi tytułami :)

 

Grałem w D2, ale byłem wtedy dzieciakiem kończącym podstawówkę, więc nie w głowie mi było budowanie postaci itp. Na razie nic nie kupowałem(tylko tą różdżkę za jakieś śmieszne 3k chyba) i z gry uzbierałem całe 200k. Jest sens to wydawać, czy na razie zbierać, bo i tak nic ciekawego nie kupię nawet na ten lvl? Druga sprawa - jakie skille są przez Was preferowane?

Edytowane przez ..:::SiekieR:::..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim musisz skupic sie na inteligencji. To jest podstawowy parametr kadzego wizarda. Kazdy punkt zwieksza obrazenia (DPS - damage per second, ilosc obrazen na sekunde) o 1%. Dodatkowo zwieksza rezystancje. Ubieraj wiec przedmioty ktore maja go jak najwiecej. Dobrze zeby tez mialy troche witalnosci (kazdy punkt zwieksza HitPoints - zycie - lecz tu skala nie jest liniowa). Duzo lepiej jest miec pas ktory ma troche inteligencji niz duzo zrecznosci czy sily.

Poszukaj source (czaszka, kule) do drugiej reki, szczegolnie takie z dodatkowym damage

Dlaczego uzywasz pasywa Iluzjonista skoro nie uzywasz ani lustrzanego odbicia ani teleportacji? Jesli nie giniesz co 5min to zmienilbym na krucha potege (glass canon) to zwiekszysz DPS.

By lepiej wykorzystac pasyw zimna krew, zmienilbym meteoryt na nove z pierwsza lub druga runa w zaleznosci ilu przeciwnikow ginie i z jaka szybkoscia (malo/wolniej - druga runa, szybciej/duzo - pierwsza). Zmienilbym tez tez pancerz na lodowy z np pierwsza runa (choc mi sie duzo lepiej biegalo z pancerzem burzy i runa pancerz reaktywny - moby padaly same z siebie)

 

Od 40 levelu mozna skupic sie tez na regeneracji zycia (dzieki pasywowi zwiekszenie pancerza).

 

PS. Mam nadzieje ze uzyuwasz wersji polskiej i moje nieudolne tlumaczenie skilli mialo sens :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim musisz skupic sie na inteligencji. To jest podstawowy parametr kadzego wizarda. Kazdy punkt zwieksza obrazenia (DPS - damage per second, ilosc obrazen na sekunde) o 1%. Dodatkowo zwieksza rezystancje. Ubieraj wiec przedmioty ktore maja go jak najwiecej. Dobrze zeby tez mialy troche witalnosci (kazdy punkt zwieksza HitPoints - zycie - lecz tu skala nie jest liniowa). Duzo lepiej jest miec pas ktory ma troche inteligencji niz duzo zrecznosci czy sily.

Poszukaj source (czaszka, kule) do drugiej reki, szczegolnie takie z dodatkowym damage

Dlaczego uzywasz pasywa Iluzjonista skoro nie uzywasz ani lustrzanego odbicia ani teleportacji? Jesli nie giniesz co 5min to zmienilbym na krucha potege (glass canon) to zwiekszysz DPS.

By lepiej wykorzystac pasyw zimna krew, zmienilbym meteoryt na nove z pierwsza lub druga runa w zaleznosci ilu przeciwnikow ginie i z jaka szybkoscia (malo/wolniej - druga runa, szybciej/duzo - pierwsza). Zmienilbym tez tez pancerz na lodowy z np pierwsza runa (choc mi sie duzo lepiej biegalo z pancerzem burzy i runa pancerz reaktywny - moby padaly same z siebie)

 

Od 40 levelu mozna skupic sie tez na regeneracji zycia (dzieki pasywowi zwiekszenie pancerza).

 

PS. Mam nadzieje ze uzyuwasz wersji polskiej i moje nieudolne tlumaczenie skilli mialo sens Dołączona grafika

 

Bardzo dziękuję za rzeczową odpowiedź - w internecie większość wątków poświęcona jest dla "wyjadaczy" i naprawdę trudno wejść w ten świat z wyskoku. Postaram się dopasować i zobaczę jakie będą rezultaty. Śmierć zdarzyła się trochę razy, ale raczej w granicach normy. Zamieć jest trochę słaba jeśli chodzi o obrażenia, natomiast często pomaga zwolnienie przeciwników. Trudno mi wybrać podstawowego skilla do walki na dystans. Na elity to anchort chyba najlepszy na razie, jeśli wcześniej poradzę sobie z jego armiami:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubrałem wd w spec w zombie dogs, 0 cooldown. Pod farme słabe, mały zasięg, ale na ubery miazgunia:

 

Dołączona grafika

 

Całe party się leczy, co sekunde health globy, voodoo jako buff.

Taki run z cm wizem, monkiem i barbem, pomiędzy 20 a 30min 5 stacków, keywarden, i 3 ubery na mp10. Portal z ghomem poniżej 2min.

Ofc główna zasługa tutaj cm wiza, który mrozi, ale w sumie dps takiego combo niezły.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 42 lvl kup sobie jakąś broń z inferno z obniżonym o 18 wymaganym poziomem, to powinno trochę ułatwić przedzierania się przez piekielne hordy ;)

A czy jest mozliwosc szybkiego nabicia lvl(taxi) z silnymi postaciami w grach publicznych juz, czy tylko w prywatnych mozna grac np. Koszmar mp10?? Widzialem notke do patcha 1.0.5, ze tylko gry prywatne i taki trik dziala. Zmienilo sie cos w 1.0.6, albo ma sie zmienic w najblizszym czasie? Liderem druzyny ustawiana jest automatycznie najsilniejsza postac z teamu?

 

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odzew Dołączona grafika Jeśli stanę się silniejszy, bardziej doświadczony to również z góry służę pomocą, ale jak widać do tego daleka droga Dołączona grafika Z miłą chęcią przyjmę zaproszenia za moment.

 

PS. Czym są ubery(elity?), co to buff??Dołączona grafika

 

@chaos

 

Nie wiem w jaki sposób, ale faktycznie przeoczyłem mimo że kilka dni śledzę wątek dość mocno. To nie ignorancja z mojej strony. Mimo wszystko przepraszam.

Edytowane przez ..:::SiekieR:::..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubery to specjalne wersje "bosow" ktore mozna mordowac jak sie (przynajmniej w czesci) przejdzie inferno. Trzeba poskladac tzw Infernal Machine by moc wejsc do poziomu z uberami gdzie wystepuja oni parami. Dokladne info: http://www.diablowiki.net/Infernal_Machine

Buff to ulepszyc, poprawic, zrobic mocniejszym/silniejszym. Przeciwienstwem jest nerf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odzew :) Jeśli stanę się silniejszy, bardziej doświadczony to również z góry służę pomocą, ale jak widać do tego daleka droga :) Z miłą chęcią przyjmę zaproszenia za moment.

 

PS. Czym są ubery(elity?), co to buff??;)

Na te wszystkie pytania masz odpowiedź parę postów wyżej. Ktoś Ci podał link do tematu z wyjaśnieniami pojęć. Wysil się proszę i przeczytaj. Ja mimo ze rozumiem te wszystkie skróty z ciekawości tam zajrzałem a Ty widać nie.

 

Sent using Tapatalk

 

 

 

http://eu.battle.net...opic/4310136160 tutaj jest terminologia, chociaż "trochę" przesadzili z wyjaśnianiem sporej części zwrotów...

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubrałem wd w spec w zombie dogs, 0 cooldown. Pod farme słabe, mały zasięg, ale na ubery miazgunia:

...

Całe party się leczy, co sekunde health globy, voodoo jako buff.

Taki run z cm wizem, monkiem i barbem, pomiędzy 20 a 30min 5 stacków, keywarden, i 3 ubery na mp10. Portal z ghomem poniżej 2min.

Ofc główna zasługa tutaj cm wiza, który mrozi, ale w sumie dps takiego combo niezły.

 

Jednym słowem niezły rzeźnik z Ciebie i masz niezła drużynę na tym screenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przejrzałem listę przyjaciół, to większość których mam dodane ma więcej godzin..

Co ciekawe dominująca większość ma 1 postać i grubo ponad 1000 godzin na jednej. Nie ma się co dziwić, że gra wtedy robi się nudnawa.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezusie.. ja mam konto Steamowe ponad 6 lat i naprawde sporo gier, wydawalo mi sie ze gram duzo ale 1000h raczej nie mam nawet jakby zsumować czas na wszystkich geez.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że d3 nie nalicza godzin na AH i w menu. To są wyłącznie godziny spędzone w grze.

Więc jeżeli ktoś sporo siedzi na ah, sprawdza, to myślę, ze spokojnie można do tego doliczyć co najmniej 30% Dołączona grafika

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aerial ile masz dps unbuffed? Ile czasu zajmuje Ci taki run jak na ww filmiku? Podnosisz jakieś itemy czy tylko legendy?

Mój sprzęt wygląda następująco:

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/HarDy44-2420/hero/16112896

Prawie cały set z dropu własnego - kupiłem tylko klatę IK za 11kk.

Mam już 3 runy za sobą: wypadły mi Rozpruwacz meshershmita (siatka); i Pas IK (od ręki poszedł za 1kk na ah)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aerial ile masz dps unbuffed? Ile czasu zajmuje Ci taki run jak na ww filmiku? Podnosisz jakieś itemy czy tylko legendy?

Mój sprzęt wygląda następująco:

http://eu.battle.net...0/hero/16112896

Prawie cały set z dropu własnego - kupiłem tylko klatę IK za 11kk.

Mam już 3 runy za sobą: wypadły mi Rozpruwacz meshershmita (siatka); i Pas IK (od ręki poszedł za 1kk na ah)

 

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/aerial-2212/hero/599940

 

124k pokazuje diabloprogress, z pasywami cos 150, a z overpower wiecej bo daje 10 crita.

Ogólnie mój gear jest dość randomowy, nakupiłem z mf itemy, bo levelowałem tego barba od niskiego paragona, i nie chciałem robić runów bez mf. A teraz nie chce mi sie tego geara zmieniać na nic lepszego. Jedynie skorn jest dość dobry i lacuni które mam z dropa.

Runy zależnie od układu mapy, (nie opłaca się wracać przez wyczyszczoną część lepiej tp do następnego area), to między 3:30 do tak 4:45. Ten run jest trochę lepszy niż zwykły alkaizer.

 

 

1000h to ledwo 42dni, co wy chcecie ;D Tyle co nic.

 

słyszałem że ludzie co grają w wowa mają DUŻO więcej Dołączona grafika

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...