Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Moze i graja rok, ale postacie sa wyczyszczone, co wydaje sie jedynym slusznym posunieciem. Maja wieksze doswiadczenie w mechanice gry, ale startuja od zera. Ja zapewne zaczne troche poe i zobaczymy co mnie bardziej wciagnie. Konto mam od kwietnia, ale trudno mi bylo ogarnac zlozonosc tego tytulu:)

 

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez ..:::SiekieR:::..
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażka te zmiany. Obniżyli dropa na demonic essence, ale nie globalnie, tylko najmocniej na wysokim mp, a najsłabiej na mp0.

Co to znaczy? Wracamy do alkaizerów na mp0! :D Nie mogę się doczekać..

Pozostaje zwiększony exp na wyższym mp, drop bez zmian vs 1.06, no a esencje jako motywacja do wyższego mp też odchodzą.

 

Ogólnie, w tym patchu najgorsze jest, że w pvm, nic się nie zmienia, falej farmimy te same mapy w a3, nie rozwiązali głównego problemu, czyli poprawienia rozstawienia potworów po wszystkich lokacjach i aktach, tak żeby wszędzie były porównywalne rezultaty. Może w następnym patchu..

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie gadanie IMHO. W diablo można spędzić mnóstwo godzin. Większość gier odkłada się po jednym przejściu (7-12h w zależności od tytułu). Ja nie żałuję kupna mimo iż gra wieje już nieco nudą. W przyszłych patchach może będzie lepiej.

A jak nie to i tak tyle godzin co pograłem to nie jest źle.

 

Sent using Tapatalk

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 100% zgadzam się z Chaos'em.

Miewam chwilę zwątpienia ale gram cały czas, to jest gra w którą gram praktycznie cały czas, licząc na dropa Dołączona grafika(kolejny naiwny). Drugą taką wg. mnie jest tylko Civilization V - tylko w te dwie gry gram praktycznie cały czas, z przerwami góra 2 dni(sobota i niedziela są dla rodziny).... Diablo pomimo dużej ilości błędów(niedopracowań) nie nudzi mi się, a dzięki niej poznałem kilkoro ciekawych ludzi nie tylko do gry...

Muszę również dodać iż pozwoliła zarobić trochę gotówki Dołączona grafika...

Edytowane przez xavier78
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kryzys Dołączona grafika

Jeszcze liczyłem że pofarmie sobie 600k dps archonem w 1,07, z całym fajnym gearem, na wysokim mp, pod esencje, ale jak to nerfneli, to nie wiem jaki jest sens..;/ Nie wyrobie na mp0 kolejnej postaci.

A pvp bez matchmakingu, żadnego supportu mnie specjalnie nie interesuje. Z 3 dni był fun, i tyle.

Ulepszałem trochę wd tylko na ah wchodząc. Jak ubiorę itemy pod score, to byłem coś top7 EU heroscore wd, przy dokupieniu kilku detali (spodnie, ches tala), wychodziło top4. Ale brak motywacji.

Edytowane przez aerial
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego żart ? Proponuje przysiąść i zobaczyć co mała grupa ludzi jest w stanie zrobić w porównaniu do molocha blizza, bo na prawdę odwalili kawał dobrej roboty. Nie ma złota, nie ma ah, nie ma jednego właściwego buildu, super itemizacja. Przy tym d3 wydaje się grą na androida, może jest bardziej efektowna jeśli chodzi o gameplay ale dla ludzi, którym wychodzi już farmienie po raz tysięczny tego samego fragmentu w grze polecam z całego serca. :)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat tu się nie zgodzę. Najlepszych buildów "tych właściwych" jest tylko kilka, ludzie za krótko w to grają, za mało wiedzą, żeby to dostrzegać. Możliwości wcale nie ma tak dużo, chyba że chcemy grać słabszym buildem, tak samo jak w d3 chcemy używać całej masy nieużywanych skilli w d3, które są ignorowana bo są słabsze od kilku najlepszych. To osławione drzewko skilli, to podobnie. Jak ktoś nie wie o co chodzi, jest zachwycony. A jak pogra i zrozumie, że 90% tego drzewka to punkty statystyk, kilka pasywów na krzyż i life nody, to już widzi, że tyle opcji wcale tam nie ma. Buildy wyglądają bardzo podobnie, skupiają się na dojściu do określonych węzłów dających życie, i przy tym objechaniu kilku kluczowych pasywów.

 

Itemizacja to zwykłe rary, jest garść unikatów które mają oryginalne właściwości, ale jest tego jeszcze stosunkowo mało.

Brak ah to porażka, trading polega na spamowaniu chata.. który był ok w closed becie, dla garstki ludzi, ale przy obecnym natłoku (Jak na poe) graczy, jest to niezwykle frustrujące i niewygodne narzędzie do handlu.

Często zachwyt nad poe bardziej wynika ze znudzenia d3, niż z faktycznej wyższości tej gry.

Grałem i gram w poe ofc (obecnie a3 merciless level 67), ma swoje zalety ale na kolana nie powala, przynajmniej mnie.

Edytowane przez aerial
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz minusować, wystarczy wyrażenie opinii. ;>

Przecież napisałem, że dla znudzonych d3 polecam poe. Mnie d3 dosyć szybko znudził, przeszedłem na 3 poziomach trudności, paragonów nie będę trzepał, bo to sztuczne wydłużenie gry. Jak chce mieć najlepszy sprzęt to wykładam $ i mogę flexować profilem na forum.

Handel odbywa się na forach podobnie jak w D2, także jak ktoś spamuje w grze to powodzenia.

Jedno co przemawia dla mnie za PoE to klimat, którego IMO D3 nie posiada.

peace grindowcy ! ;>

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wra1th

Nie będę się rozwodzić nad moralnością botowania w d3, ale jeden bot miesięcznie w najgorszym możliwym wypadku przynosi 400 PLN - przełożyć to na zarobki w naszym cebulandzie i wychodzi to i owo. ;-) Gra jest naprawdę słaba, po 4 miesiącach aktywnej gry po prostu odkryłem jej inną stronę, czyli czysty profit. Jestem pewien, że nie jestem jedyną osoba na tym forum, która ma takie podejście do tego tematu, więc może jest tu ktoś, kto byłby w stanie pomóc z setupem, a jest to ściśle związane z d3 w tym wypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wra1th-

Ja bym taką wypowiedź jak Twoja nazwał ograniczeniem umysłowym. Nie będziesz mi mówił, co mam robić. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym taką wypowiedź jak Twoja nazwał ograniczeniem umysłowym. Nie będziesz mi mówił, co mam robić. Dołączona grafika

 

Jak komuś chce się bawić ze zgłoszeniami do blizz:

 

193.34.0.145

 

wra1th-

 

michal.ganko2@gmail.com / wra1th@o2.pl

  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...