Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem 64 amulety przed chwilą. Najlepszy zabierał 43k dpsu. Limit szczęścia chyba wykorzystałem wcześniej. http://eu.battle.net/d3/pl/profile/tymmej-2290/hero/640776

 

Co do klaty: na DH chyba nie ma sensu. Albo Inny, albo Natalii i przygarnąć 130 zręczności za bonus. Mi wypadło coś takiego: 170dex, 250vit, +12% life. Do tego gniazda. 450 dexa i trochę HP. Jakby jeszcze jakiś fajny affix dla DH wpadł byłoby świetnie.

 

NIe mam motywacji do zbierania expa, więc gram 3 quest 3 aktu w grach publicznych i zawyżam średni dps. Albo ostatni quest w a4 i przeważnie znajdzie się osoba, która dostanie achievment za zabicie Diablo. Lub chociaż za zrobienie tego w coopie.

 

Przy okazji dzisiejszych porządków w skrzyni rozdałem ~1200 sztuk fioletowych i żółtych kamieni. Tak je zbierałem, w sumie nie wiem po co. Wartość śmieszna, ale osoby które wbiły dopiero na inferno (tak, są jeszcze takie jednostki) pewnie się ucieszyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika Ja już odłożyłem diablo i przysiadłem na dobre do PoE. Jak ktoś brał aktywnie w nim udział to patrząc teraz a to co było rok temu to spory progress. Można zrobić bardzo dynamiczną postać,którą się będzie siekało równie fajnie jak w diablo. Biegać/ubijać można szybciej niż nawet infinitive temple rush monka, trzeba tylko przebrnąć 10-20 lvli, dobierając odpowiednie gem-y i potiony, jest miodnie. Zorientowani już wiedzą, w następnym patchu ma się pojawić nowy gem "Cyclone" dla klasy melee czyli ww barba Dołączona grafika Poniżej WIP:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=e5toCbb-vn4

Edytowane przez ojejku
  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do klaty: na DH chyba nie ma sensu. Albo Inny, albo Natalii i przygarnąć 130 zręczności za bonus. Mi wypadło coś takiego: 170dex, 250vit, +12% life. Do tego gniazda. 450 dexa i trochę HP. Jakby jeszcze jakiś fajny affix dla DH wpadł byłoby świetnie.

 

Jest jeszcze jedna opcja - klata Tal Rashy z dexem - do 100 dexa + 3 gniazda i 9% IAS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika Ja już odłożyłem diablo i przysiadłem na dobre do PoE. Jak ktoś brał aktywnie w nim udział to patrząc teraz a to co było rok temu to spory progress. Można zrobić bardzo dynamiczną postać,którą się będzie siekało równie fajnie jak w diablo. Biegać/ubijać można szybciej niż nawet infinitive temple rush monka, trzeba tylko przebrnąć 10-20 lvli, dobierając odpowiednie gem-y i potiony, jest miodnie. Zorientowani już wiedzą, w następnym patchu ma się pojawić nowy gem "Cyclone" dla klasy melee czyli ww barba Dołączona grafika Poniżej WIP:

 

wsadziles kij w mrowisko Dołączona grafika

Edytowane przez Carson
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestancie to nie glupie dyskusje:p jako wierny fan diabla (bo chyba taki jestem?), chcialem odeprzec argument ze poe jest wolne, malo dynamiczne itd:p Zly i Kacper dziady jedne :P w koncu Was przekonam :)) a stwierdzenie ze poe jest kopia produktu z 2000r to gruba przesada... Nie bede pisal wiecej o poe w temacie d3, nie taki mialem zamiar :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialem odeprzec argument ze poe jest wolne, malo dynamiczne itd:p

 

Ty go nie odparłeś, tylko dałes dowód Dołączona grafika ten barb jakiś mikry i w ogóle kręci się w złą stronę Dołączona grafika w diabolo będziesz szybszy bez SSJ, bonusów do ruchu i sprintu Dołączona grafika

 

Anyway zostałeś brutalnie zminusikowany, a fanatyków i tak nie przekonasz Dołączona grafika to jak iść na Jasną Górę w koszulce tvn'u - prosisz się tylko o bęcki xDDDD

Edytowane przez kkNd!
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji dzisiejszych porządków w skrzyni rozdałem ~1200 sztuk fioletowych i żółtych kamieni. Tak je zbierałem, w sumie nie wiem po co. Wartość śmieszna, ale osoby które wbiły dopiero na inferno (tak, są jeszcze takie jednostki) pewnie się ucieszyły.

 

Ładna postawa, ja ostatnio zrobiłem podobnie, oddaję też legendy które przeważnie warte są grosze, a komuś mogą się przydać. Mimo upływu czasu ludzie często mają tak słabe graty że nawet drobny datek ich uszczęśliwia. Zresztą dobre uczynki ponoć wracają, kiedyś dostałem od jakiegoś nieznajomego dwa Perfect Star Emerald - "bo fajnie mu się ze mną grało" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie swego czasu bracer'ow ociosałem - około 300 sztuk. Potem poszły naramienniki. Ostatecznie chodze w tym:

 

Dołączona grafika

 

Nauczylem sie przy tym ze duzy Vit i %life daja duze ilosci EHP. Trafiały mi się podobne ze slabszym intem, slabszym Vitem ale All Resami, i czesto okazywalo sie ze te bez AR z duzym Vitem dodaja wiecej EHP.

Edytowane przez rezo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh wciaga to diablo jednak dalej....

 

jak jest z ta sila potworow? np. czy na sp1 na poziomie normal jest trudniej niz na inferno na domyslnym poziomie?

 

i jak jest z wyskakiwaniem rzadkich itemkow / wiecej golda, lepiej po przejsciu inferno na domyslnym stopniu, grac na inferno na sp1 czy na normal sp1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh wciaga to diablo jednak dalej....

 

jak jest z ta sila potworow? np. czy na sp1 na poziomie normal jest trudniej niz na inferno na domyslnym poziomie?

 

i jak jest z wyskakiwaniem rzadkich itemkow / wiecej golda, lepiej po przejsciu inferno na domyslnym stopniu, grac na inferno na sp1 czy na normal sp1?

 

zapomnij o normalu, gra sie na inferno. Ogolnie, im wyzszy MP (sp) tym wiecej dropow i trudniejsza gra. Grasz na poziomie gdzie jestes w stanie efektywnie zabijac nie ginac co minute. Najbardziej znaczaca zmiana to MP1 w stosunku do MP0, bo samo wlaczenie MP powoduje ze wszystkie moby maja poziom 63 i sa w stanie rzucic przedmioty z najwyzsyzmi affixami (dotyczy A1 i A2).

 

Tu jest wszystko ladnie podane w liczbach: http://www.diablowik...t/Monster_Power

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha czyli po domyslnym inferno gra sie tez na inferno tylko z sila potworow sp1-sp10

 

mam nadzieje ze po wlaczeniu chociaz SP1 cos mi ktos sensownego wydropi bo strace juz cierpliwosc do tej gry

Edytowane przez LuKe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up: to w sumie możesz już przestać grać jak nie doszedłeś do inferno/dopiero zacząłeś i już nie masz cierpliwości.

 

inferno ja juz prawie przeszedlem...

 

zaczne niebawem na inferno na sp1 ale pewnie zrezygnuje juz bo i tak nic sensownego wyskakiwac nie bedzie.... bez ah pewnie by 90% ludzi przestalo grac w d3 juz po przejsciu inferno (o ile by to mozliwe bylo bez ah), bo to sie juz zalosne robi grajac tyle a ani jednego itemu z mojej gry na sobie nie mam bo takie dziadostwo wyskakuje z penerow, wszystko z ah - bezsens!

 

chociaz zeby qwa jeden jedyny sensowny item wyskoczyl, a tu nic!!

 

wciaga mnie to zajebiste zabijanie tych hordow potworow, czasami goscia tak mozna zatluc zeby jego flaki lecialy wprost do naszego gardla przez monitor, cos wspanialego, lepsze przezycie niz na filmach 3D

Edytowane przez LuKe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wciaga mnie to zajebiste zabijanie tych hordow potworow, czasami goscia tak mozna zatluc zeby jego flaki lecialy wprost do naszego gardla przez monitor, cos wspanialego, lepsze przezycie niz na filmach 3D

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem mocno niedzielnym graczem, któremu ze względu na obowiązki pozostaje czasem pograć w piątki i soboty wieczorami. Ogólnie sentyment do gier i komputerów pozostał mi z młodych lat. Pogrywam sobie teraz od jakiegoś czasu w diablo 3 i przeszedłem Barbem poziom Normal. Jestem na nastepnym w tej lodowej krainie (obrona zamku czy coś) mam teraz dopiero 45 poziom. Powiedzcie mi jak Wy to robicie, że macie takie masakryczne poziomy uzbrojenia i pancerzy. Trzeba to wszystko kupować na aukcjach czy jak? Ja mam dopiero 45 poziom i ni cholery nie mogę nic lepszego znaleźć. Coś tam czasem znajduję fajnego coś kupię u kowala, u rzemieślnika robię te kamienie i tyle w zasadzie. Niestety wszyscy porozumiewacie się tutaj slangiem (co jest zrozumiałe niestety nie dla niedzielnych graczy). Wiem, że należy odpowiednio ustawiać wszystkie moce i ekwipunek tak dobierać aby był maksymalnie efektywny. Przy założeniu, że nie chcę za nic płacić muszę samodzielnie dojść do 60 poziomu i wtedy bedę miał ekwipunek tej klasy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie bedziesz mial, jedynie sensowne rozwiazanie zbierac golda i kupowac na ah, ja juz prawie na inferno skonczylem a dalej z penerow wywala badziew, nawet nie oplaca sie nic u kowala i jubilera robic, wychodzi to za drogo a rzeczy sa i tak badziewne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@markus1

 

pierwsze 3 poziomy trudnosci spokojnie mozna grac bez AH, gra jest bardzo latwa. Jak dojdziesz do inferno, pofarm troche A1 - zbierz esencje, tomy, łzy i kup plany: Archon gauntlets of (), Razorspikes of () i Archon spaulders of () z glowna statystyka twojej postaci. olej wsyzstkei inne plany. jak zrobisz po 10 kazdego powinienes miec jakis solidny upgrade. reszte rzeczy dobierz z AH i na luzie skonczysz inferno. Jak nie chcesz craftowac to kup na AH, po ostatnim patchu ceny solidnie spadly. Jak chcesz jakies konkretne porady to daj link do profilu na BN. Na poczatku drop jest bardzo slaby, gra sie wolno na niskim MP i bez paragonow, ale z czasem jest lepiej.

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli dobrze rozumiem zbierać kasę? Czy wyciągać u kowala te wszystkie dodatki z niebieskich przedmiotów i pancerzy? Do tej pory co się dało wyciągałem (oka jaszczurki, kły itp) a to co zostało sprzedawałem kupcom. Chyba, że było to coś lepszego co miałem do tej pory to podmieniałem wyposażenie. Czy warto grać kilkoma klasami czy lepiej skończyć jedną i po kolei?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze, na softcore olej kowala, szkoda zachodu - postep jest bardzo szybki a upgrade na AH znajdziesz za doslownie kilka tysiecy zlota. Rozkladaj przedmioty o poziomach 60 i wyzej - zaoszczedzisz na skladnikach na craft na inferno. Lepiej skupic sie na jednej postaci, bedziesz nia zarabial i z czasem zrobisz inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma nawet co craftowac na infermo, jestem na tym poziomie i naprawde u kowala sa zalosne przedmioty, a crafting diamentow jest tak pieronsko drogi ze szkoda zachodu

 

jak sie przyczaisz na ah to za smieszne pieniadze calkiem niezle itemki kupisz, ale nie kupuj na KUP TERAZ tylko sie przyczaj na licytacji do ostatniej minuty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...