Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie opowiadam bzdur tylko grałem dh, z różnymi poziomami geara, testowałem to osobiście.

Nie chcę się kłócić "o grę", ale podaj jakieś sensowne argumenty jeżeli wdajesz się w polemikę. Marked for death na 1 cel nie sprawia że masz nieograniczoną "manę", lekko pomaga. Nie możesz spamować zarówno cluster arrow ani spike traps. Hatred kończy się zdecydowanie szybciej niż się regeneruje.

 

Już tłumaczę ;) szczerze mówiąc nie widziałem nikogo grającego z tym buildem, pewnie nie jest zbyt popularny... Granaty odłamkowe jako generator dyscypliny i nienawiści się rewelacyjnie sprawdzają. Zadają one bardzo dużo słabych hitów, a to co dzieje się na ekranie można porównać jedynie do WW barba - wszystko w liczbach. Nocny łowca daje nam szansę na odzyskanie jednego punktu dyscypliny po zadaniu trafienia krytycznego i na podobnej zasadzie działa chyba marked for death. Atakując cel na którym ciąży piętno śmierci odzyskujesz 3 pkt nienawiści. Przy takim spamie słabych ataków z granatów przeciwnicy w liczbie powyżej "jednego małego" non stop stoją w 2-3 pułapkach.

 

Zresztą, najlepiej sprawdź to sam ;) mi tam się nic nie kończy :) na diablo postawiłem już kreskę i nie jestem zakochany w swojej postaci :D nie mówię też robiąc każdą kolejną, że to najlepsza klasa ;)

http://eu.battle.net/d3/pl/calculator/demon-hunter#UQXkgR!feX!ZaZcYY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granaty to generator, słabszy niż bola jeżeli chodzi o obrażenia, lepszy w generowaniu dyscypliny. O tym pisałem, nie możesz bez końca spamować po całym ekranie pułapek tylko musisz naprzemiennie używać to z takimi wspaniałymi skillami jak np. te granaty. Inne klasy nie muszą tracić animacji ataku na takie coś, tylko spamują wyłącznie swój najlepszy skill, zadający wielokrotnie więcej obrażeń. I dzięki temu tutaj wyprzedają drastycznie dh w efektywnym dps jakie zadają. Build z bola działa tak samo, wymaga lepszego geara, kładziesz pułapki, potem kilka bola (zamiast granatów) i zasoby idą w górę, i możesz "spamować" pułapki na przemian z generatorem. Tylko właśnie nie jest to spam, bo tracisz tury ataku na skille zadające śmieszne obrażenia.

 

Nighstalker jak i marked for death działają na zasadzie współczynników. Nie dostajesz dyscypliny za każdego kryta, czy za każdy hit, zależy to od skilla, każdy ma inny współczynnik, prawie zawsze sporo mniejszy niż 1.

 

Chyba nie do końca zrozumiałeś o co mi chodziło. Nie twierdziłem nigdzie, że jak dh używa generatorów, to brakuje mu zasobów. Problem polega na tym, że w ogóle musi ich używać, w odróżnieniu od pozostałych klas.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie jeżeli o to Ci chodziło to nie zrozumiałem. Anyway póki wchodzi ~2kk dps na sekundę, to ja problemu z tym generatorem nie widzę...

 

btw Bola shoot generuje dużo mniej nienawiści i zerowe ilości dyscypliny, gdzie przy granatach nie wiesz co z nią robić...

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na skorpionach które stoją w kupie, idą na ciebie i się nie ruszają jak dojdą :D Tak że jeden spike trap środek trafia 3 elity. To działa nieźle, tutaj pełna zgoda.

Zabawa zaczyna się jak elity są oddalone od siebie, albo co gorsza chodzą.. Wtedy większość pułapek nie trafia. Efektywny dps, jakbyś liczył czas całego starcia spada do śmiesznie niskiego poziomu.

Dla porównania, wizard, łapie packa frost nova, max dps wszystkie elity, nie ma startu nic do tego.

Barb, ww po packu, wszystkie tornada, na to hota, spore aoe, spokojnie da się trafiać wszystkie elity. Nawet jak coś ucieka, lądują młotki 400% obrażeń, 100% szans na crita, zawsze, 0 pudeł.

Monk, sweeping wind cyclone, triafiasz równo całego elitepacka, który biega dookoła, tornada mają podobne aoe co ball lightning u dh.

Wd, misie przykrywają cały pack dość łatwo. Chociaż bywają tutaj problemy z celowaniem. Paranoia jako cc pozwala zatrzymać elity na mp10 dość długo żeby je zabić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dałem bo już był wbity bid na 2.

To jest warte z 20, najlepszy roll nie tylko na eu ale na świecie z tego co słyszałem. To item podobnego kalibru co echoing fury które poszło za 7000€ :) Sam fakt, że ktoś to wystawił na ah, przy cenie golda kilka centów za milion, świadczy że nie znał wartości. Albo myślał, że nie ma limitu na cene przedmiotu w goldzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie 2 biliony, tylko 2 miliardy, lekka różnica. Aerial chciał po hamerykańsku... w sumie tlyko 3 zera różnicy, wielu już się machnęło ;)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne 400 esencji poszło w bracery :D

 

Dołączona grafika

 

Niby 1 upgrade ale..

Trafienie podwójnego rolla int (>300) z 6% crit jest zaskakująco trudne. Na 800 craftów, było tylko kilka, i oczywiście wszystkie poza tym miały jakiś gold find i thorns..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejtujecie bo was nie stać!

 

Barbie HC paragon 9. RIP. Stun + 3 championy Mallet Lords. Nawet nie wiem kiedy zginąłem. Czy komuś z mojej ekipy uda się ubić Diablo inferno solo? Został jeszcze monk, wd, dh i wizard. Niestety tak to jest jak się zaczyna kozaczyć na HC, moment rozluźnienia i wiara, że jesteśmy awesome, a chwilę później nasz nephalem gryzie piach.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az popatrzylem na allegro, jak bardzo zloto stanialo Dołączona grafika 100kk za ~15 zl można wyrwać. Moja postac jest warta mniej niż dniówka w robocie Dołączona grafika

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ah nie da się nic dobrego kupić, wszystko od razu max bid dostaje, tak tanio ludzie sobie gold na ebayu kupują.

Blizz będzie musiał wkrótce coś zadziałać.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że przynajmniej Blizzard widzi błędy w itemizacji (WTB odpowiednik w języku polskim). Szkoda tylko, iż te zmiany chcą wprowadzić dopiero po patchu 1.08. Trochę późno, zwłaszcza, że o tym się trąbi na forach już od dawna. Masowa identyfikacja to też nie jest coś, nad czym trzeba dłubać w kodzie przez kilka tygodni, to samo z craftowaniem przedmiotów w ilości większej niż jeden przedmiot. To już powinno być dawno.

 

Są jeszcze ludzie, którzy grają w Diablo III, wystarczy spojrzeć na ten temat. Dobrze jest się zalogować po pracy, wytłuc hordy demonów i piekielnych bestii, czasami nawet jakiś achievement wpadnie, pograć ze znajomymi (o ile jeszcze ktokolwiek z nich gra). Niestety RMAH, spieprzona itemizacja, brak sensownego endgame'u i zbyt randomowy loot to główne wady tej gry. No bo bez sensu jest sytuacja, w której istnieje tylko kilka wartościowych przedmiotów, jakie gracze chcą mieć dla swoich postaci. Tempest Monk? Tak ze Skornem. DH z Manticore'ą, Barb z Echoing Fury... Praktycznie każda postać z danej klasy wygląda tak samo, korzysta z tego samego sprzętu... No chyba że kogoś po prostu na takie cacka nie stać.

 

Diablo II też nie był od razu kapitalny, a dopiero po ukazaniu się LoD'a sporo się poprawiło. Możliwe, iż w tym przypadku będzie podobnie, że dodatek do Diablo III znacznie ulepszy tę grę. Choć patrząc na ostatnie poczynania Blizzarda, to wielkich nadziei z ich grami niestety nie wiążę. Dołączona grafika

 

***

 

Nie chce mi się zaczynać nową postacią od początku i przechodzić te 4 akty znowu 3 razy po to tylko, aby móc zacząć grać na inferno. CBA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdradziłem mojego DH, poszedł na sprzedaż, za uzyskane środki odbudowałem mniszkę. Bodźcem był drop w postaci Won Khim Lau, coś niesamowitego, mniszka robiona pod IAS, bez buffów 2.55 wg. diabloprogress, ale zabawa zaczyna się dopiero z zaklinaczką + mantra pomsty/wykroczenie, IAS wzrasta do 3.15 co w połączeniu z powalający podmuch/cyklon sprząta błyskawicznie. Farma na poziomach 5-8 bezstresowa. Mój DH nie miał tak bezstresowo dlatego musiałem go odstawić, szybkość zabijania elit jest niesamowita, tylko "Rezonująca" potrafi podnieść ciśnienie jak trzeba ganiać za mobami po całej planszy, lecz bonus do prędkość ataku rekompensuje wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...