Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ameryki pewnie nie odkryje, ale gra na konsoli w coopie ownuje. Bezdyskusyjnie większy fun niż w pojedynkę i o dziwo nie ma takiej masakry na ekranie jak sie spodziewałem. Przeglądanie stuffy tez ujdzie. No i jednak barb okazał sie dużo gorszy, demon hunter z tym swoim minigunem połączonym z granatnikiem to jest to!! :-) No i poziom można w końcu zmienić na hard.

 

Wysłane z Memo Pad HD 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem pod względem przyjemności z grania, wszystkie te punkciki i statsy to dla mnie dalszy plan. Ma byc miło i przyjemnie, a ze postać mogłaby lub nie byc lepsza to mniej istotny detal. Zwykle porównanie damage: na praktycznie tym samym levelu 11 vs 13 DH zadawał 3 razy większe obrażenia. Poza tym pomijając całą resztę to dynamika gry DH to w ogóle niebo i ziemia w porównaniu do barba.

 

Wysłane z Memo Pad HD 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przejdziecie całą grę i zaczniecie wbijać paragony, odblokujesz wszystkie skille, to można coś powiedzieć o to czym gra się lepiej.

Ogólnie na konsole to chyba jest pomyślane właśnie żeby sobie przejść z kolegami, ewentualnie potem trochę się pobawić na inferno.

Tutaj na PC wersji są ludzie co przegrali ponad 2000 godzin w tą grę :D i pewnie drugie tyle ślęczeli na domu aukcyjnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czasie pierwszego przejścia barbem wyleciało mi około 10 przedmiotów legendarnych (w pewnym momencie przestałem liczyć). Teraz na koszmarze do połowy pierwszego aktu obrodziło w trzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przejdziecie całą grę i zaczniecie wbijać paragony, odblokujesz wszystkie skille, to można coś powiedzieć o to czym gra się lepiej.

Ogólnie na konsole to chyba jest pomyślane właśnie żeby sobie przejść z kolegami, ewentualnie potem trochę się pobawić na inferno.

Tutaj na PC wersji są ludzie co przegrali ponad 2000 godzin w tą grę :D i pewnie drugie tyle ślęczeli na domu aukcyjnym.

No ale raczej nie zmieni się to ze barb to gora mięsa z wielkim tasakiem wbijajaca sie w środek młyna i zbierająca baty za resztę. Zreszta mi takie podejście tej wersji pasuje, miało byc lzej i prościej, z wiekszym luzem i imprezowo. I dokładnie tak jest. Na odpowiednio duzym ekranie coop 4 osobowy to musi byc masakra.

 

Wysłane z S3 mini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale raczej nie zmieni się to ze barb to gora mięsa z wielkim tasakiem wbijajaca sie w środek młyna i zbierająca baty za resztę. Zreszta mi takie podejście tej wersji pasuje, miało byc lzej i prościej, z wiekszym luzem i imprezowo. I dokładnie tak jest. Na odpowiednio duzym ekranie coop 4 osobowy to musi byc masakra.

 

Wysłane z S3 mini

Zmieni zmieni, zależy jak sobie postać ubierzesz i z jakimi skillami będziesz biegał. Barb nie musi wcale zbierać wszystkiego na klatę, równie dobrze DH może robić za tanka i często ludzie tak grają. Prawdziwa zabawa zaczyna się po 60-tce ;)

 

W czasie pierwszego przejścia barbem wyleciało mi około 10 przedmiotów legendarnych (w pewnym momencie przestałem liczyć). Teraz na koszmarze do połowy pierwszego aktu obrodziło w trzy.

Pobiegałem wczoraj po dłuższej przerwie może z godzinę i wypadło mi sześć legend Dołączona grafika 90% to śmieci i poszły do kowala, ale mimo wszystko mocno się zdziwiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, juz od dawna wiadomo ze barb ssie.Niskim dmg, mala mobilnosc i cienka przezywalnosc.

A kolega widział porządnego barba?

Po poście wnioskuje, że niespecjalnie.

Jak się odpowiednio dobierze sprzęt i skille to garb jest szybką jak błyskawica góra mięsa, potrafiąca ustac w laserach i kwasie.

Przed wydaniem opinii radzilbym chwile dłużej pograć dana klasą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kolega widział porządnego barba?

Po poście wnioskuje, że niespecjalnie.

Jak się odpowiednio dobierze sprzęt i skille to garb jest szybką jak błyskawica góra mięsa, potrafiąca ustac w laserach i kwasie.

Przed wydaniem opinii radzilbym chwile dłużej pograć dana klasą.

 

po twoim poscie wnioskuje ze nawet nie zrozumiales postu Jaffa ;p przeciez on ironizuje

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że przed wyjściem dodatku warto zmieniać sprzęt? I tak później będzie nic nie wart. Pozbywać się sprzętu tez za bardzo się nie opłaca bo będzie trudniej zacząć w dodatku a i ze złotem nie będzie raczej co robić. No chyba ze ktoś ma sprzęt za parę setek euro.

 

Sent from my C5303 using Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobilem w koncu do 60 poziomu, ale nie wiem czy chce mi się po raz 4 lecieć. Nudne to jak cholera, szczególnie początek. To samo non stop. Ale to nic. Dialogi i dubbing zarzynaja ta gre. Całe Piekło przeszedłem bez dźwięku bo juz nie wyrabialem. Ogolnie gra ujdzie, ale osoby ktore siedzą nad nią 2000h chyba powinny zastanowić się na co poświęcają swój czas. Nie wiem czy jest sie czym chwalic, ale moj DH po awansie na 60lvl wyglada tak:

uploadfromtaptalk1380277311644.jpg

Machne kilka drobniejszych achievow i puszczam na Allegro.

 

Wysłane z S3 mini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest temat o wersji PC. Dołączona grafika

Jak się nie wkręcałeś w poprzednie części to i tutaj nie masz czego szukać, end game to głównie farmienie itemków i craft, zwykły śmiertelnik przejdzie raz-dwa i koniec zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są nowe przecieki z bety dodatku, wyciągnęli z plików limity na crit chance (40%), attack speed (40%) i crit bonus (250%), które są dla przedmiotów. Czyli np. crit bonus teraz na 1 itemie (2h z gemem) daje więcej niż w dodatku będzie można zebrać na wszystkich itemach razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?

To bardzo dobre posunięcie

Dzis jak przedmiot ma dobre staty ale nie ma CD to jest kupa...

Buildy oparto o AS/CC/CD i to problem....

Dadza limity, czysty dps broni zwieksza na poziom 1500-3000k:D i bedzie to samo

Skille przerobia tak ze nawet zmniejszony CC bedzie sie sprawdzal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego atakujesz mnie że wydałem kase czy nie wydałem. Intresuje mnie co zrobia z przedmiotami ktore sa obecnie? Ktos ma skorna 200 cd + inne itemy z cd - razem np 400 cd. A limit ma byc 250 cd. I jak to ma wygladac bo nie czaje.
Ps. Barbem juz od dawna nie gram. Teraz wd i dh.
Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
 

Edytowane przez Lysyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie czaisz? kknd Ci wyjaśnił jak to będzie wyglądać, najprościej jak można. Poza tym te liczby nie są potwierdzone, możesz się spodziewać wszystkie a na pewno tego, że Blizz nie będzie nikogo faworyzował i dbał o to żeby gracz X który ma end game gear nie był sfrustrowany, że jego gear nie będzie nic wart po patchu/dodatku, kiedykolwiek. Już powiedziałem to nie jest ani Państwo, ani Praca gdzie masz kontrakt z pracodawcą, nikt Ci nie obiecał takich rzeczy jak kupowałeś grę, więc traktuj to jako rozrywkę.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego atakujesz mnie że wydałem kase czy nie wydałem. 

 

Kiedy kogoś atakuję, to robię to w sposób nie budzący wątpliwości. Z Ciebie się tylko nabijam ;) Obecne bronie nawet jak zostawią nietkniete, to w ich miejsce pewnie dołożą inne - kilka razy mocniejsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego atakujesz mnie że wydałem kase czy nie wydałem. Intresuje mnie co zrobia z przedmiotami ktore sa obecnie? Ktos ma skorna 200 cd + inne itemy z cd - razem np 400 cd. A limit ma byc 250 cd. I jak to ma wygladac bo nie czaje.

Ps. Barbem juz od dawna nie gram. Teraz wd i dh.

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

 

Mogą zrobić limit na daną statystykę i tyle, tak jak jest aktualnie z prędkością poruszania. A co do endgame gear do kosza po wydaniu dodatku:

1) nic nowego, tak jest przecież w każdej grze (np. WoW),

2) info nie zostało oficjalnie potwierdzone,

3) dodatek ma wyjść za pół roku, więc pewnie sporo się jeszcze zdąży zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...