Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha 4x barb...niech to zrobi z DH jak taki cwany:D
nie no ludziom to się naprawdę nudzi:)

 

edit:

/down

Wiem że tu chodzi o te nieszczęsne 31h....pewnikiem poprzednie barby też miały zbliżony czas. Ja skomentowałem same działanie.

Dobra wbić 100PL zrozumiałe. Wbić każdą klasą i płcią jeszcze zrozumiem. Ale poświecić 31h x ilość barbów to już masochizm.

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ciekawych, ten team robił run w act1, festering woods pod 5NV, potem fields of misery + krypta, i koniec runa.

Z ich testów wyszło, że to im działało równie dobrze/lepiej niż run w a2, który za to jest lepszy solo.

Team to 3 barby w rend i 1 wd, który używa pestilence żeby "wabić" potwory z dużego obszaru, no i reset cooldown, voodoo/firebats na elity, albo jakieś bardzo duże packi.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 60 też potrzebny niezły theorycrafting. Najlepszy jest chyba rush z farmą w keep depths 2, przy pomocy wd w pestilence, bo całe połacie mapy padają od tego na strzał na niższych poziomach trudności, nawet przez ściany wszystko ginie od jednego ticka. Chyba najszybsza opcja na leech expa. Dlaczego kd2? bo density jest większe tylko od inferno wraz z monster power o ile pamiętam, więc tutaj działa stare prawo, co było najlepsze do farmy przed tymi zmianami - właśnie kd2.

Oczywiście pełen secik z setem caina, ring leorica, marquise gem w hełmie, specjalny gear pod maksymalny exp 1-60.

Co do samej farmy powyżej 60, chyba nie używali leoric signeta, za dużo statsów kosztuje, tylko hellfire ring. 

Z całych tych 31 godzin, gość pisał że 1-60 zajęło bodaj 1h 45min. Więc jest o co "walczyć" :D

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bawiłem się, jak mocno trzeba zejść z detalami, że w co-opie nie spadało poniżej 60fps.. nie ma szans :D Szczególnie jak jest jakiś cm wizard.

Tutaj full hd, wszystko max, cienie medium smooth, liczby i cyferki powyłączane, mała grupa, tylko 3 graczy.. 14fps:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Jak się da wszystko na low, jest lepiej ale dalej bez problemu w dużym tłumie da się zaliczyć spadki do 20 klatek.

Jest ktoś kto jest w stanie utrzymać 60 fps w takich sytuacjach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze w ogóle że w czasie tych spadków, procesor to na 1 rdzeniu z 30-40% zużycia, pozostałe 0-10%, karta też tam z 60%.. Fps spadają, a sprzęt nie jest w ogóle obciążony.

No ale blizzard słynie z pisania fatalnie zoptymalizowanych silników swoich gier :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 60 też potrzebny niezły theorycrafting. Najlepszy jest chyba rush z farmą w keep depths 2, przy pomocy wd w pestilence, bo całe połacie mapy padają od tego na strzał na niższych poziomach trudności, nawet przez ściany wszystko ginie od jednego ticka. Chyba najszybsza opcja na leech expa. Dlaczego kd2? bo density jest większe tylko od inferno wraz z monster power o ile pamiętam, więc tutaj działa stare prawo, co było najlepsze do farmy przed tymi zmianami - właśnie kd2.

Oczywiście pełen secik z setem caina, ring leorica, marquise gem w hełmie, specjalny gear pod maksymalny exp 1-60.

Co do samej farmy powyżej 60, chyba nie używali leoric signeta, za dużo statsów kosztuje, tylko hellfire ring. 

Z całych tych 31 godzin, gość pisał że 1-60 zajęło bodaj 1h 45min. Więc jest o co "walczyć" Dołączona grafika

 

To tak dla porownania, oni w niecale 2h wbijaja 60lvl - party na 4, set do levelowania expa i MP10. Ja solo tylko z MP10 od lvl 1, gear bez nastawiania sie na expa (jedynie gem w helmie i hellfire ring) - ~15h. Chociaz krew mnie zalewa, ze po kilkuset godzinach grania jeszcze nie ma 100, a oni po 30h moga :P no coz, bylo trzeba lepiej grac na poczatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos rekordów, już słyszałem że pobili, ileś osób zeszło poniżej 30h, tam 26h chyba ktoś miał, wyścig trwa.

Zgodnie z przewidywaniami, większe party współpracuje - lepszy wynik. Te ~30h wyniki detoxa, to było tak robione, że team 4 graczy z dobrym gearem efektywnie farmił okreslone area.

Natomiast ci z lepszymi wynikami, używają większej grupy, ktoś inny, w innej grze "przygotowuje" elity, zbiera je np. w jednym miejscu, osłabia, tak że party które expi, wchodzi do gry, teleportuje się na gracza albo wp, i zaraz ma błyskawicznie 5 stacków, dobija sobie 5 elitepacków już uprzednio przygotowanych.

W tej samej grze jest już krypta w fields of misery (inne gry są omijane), i w tejże krypcie już ktoś biegał i spowodował masowy spawn zombie, team który zebrał 5 stacków, teleportuje się na kogoś natychmiast do krypty, gdzie jest dzięki temu "przygotowaniu" 3x więcej potworów niż normalnie, czyszczą kryptę i wychodzą z gry. Nie robią nawet fields of misery bo za mało expa daje :D

Tym sposobem da się pewnie zejśc poniżej 20h. Tylko chyba nie ma dość osób dość zdeterminowanych żeby tego próbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Jak się da wszystko na low, jest lepiej ale dalej bez problemu w dużym tłumie da się zaliczyć spadki do 20 klatek.

Jest ktoś kto jest w stanie utrzymać 60 fps w takich sytuacjach?

Konia z rzędem temu, któremu się uda ;p Wątpię, żeby jakiś sprzęt udźwignął te wszystkie fajerwerki, tym bardziej przy zebraniu mobów z całej mapy. Osobiście nienawidze jak wizz używa meteorytów i tych błyskawic, często łapie freezy gry wtedy, nawet przy małej ilości mobów ;/ Ciekawe jak radzą sobie konsole, po zebraniu wszystkich mobów na fieldsach Dołączona grafika

Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn ja nie mówię o takim hardkorowym zbieraniu całej mapy, bo wtedy to cię wręcz wywali z gry, ze względu na połączenie. Gdyby tylko to logowało, to by nie było aż takim dużym problemem. Problem w tym że grając normalnie w grupie, zbierając zwykłe średnie grupy potworów z 2-3 ekranów max, co nie wymaga specjalnego "naganiania" już są te spadki. Praktycznie każdy kto gra w grupie normalnie, może tego doświadczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....Tylko chyba nie ma dość osób dość zdeterminowanych żeby tego próbować.

Dobry sposób, ciekawe jak to wyglada na azjatyckim serwerze:D

Swoja droga, to nie jest determinacja, a desperacja.....wejdzie nowy patch, jakieś zmiany i większość casuali zrobi to w 30h:D

Podobnie było z początkiem, potem dodali PL, exp w party+ hellfire ring i nagle  czasy spadły drastycznie:D

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We've no additional patches planned before the pre-expansion patch (which will include Loot 2.0 and Paragon 2.0, plus a variety of other system changes and tuning). There isn't a date set for that yet, mostly because it's still under development. Reaper of Souls isn't scheduled to release until 2014, though, and our pre-expansion patches typically hit between 2 weeks to 2 months before -- so that should help give you a better time frame.

 

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/10423312295

 

Czyli w skrócie, patch najszybciej 2 miesiące przed wyjściem dodatku, który ma być w 2014 roku. Przeczuwam patch zimą, ale tą następną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn to będzie inaczej. EXP się liczy nie sumaryczny paragon.

Mówią że konto z p100 x 10 teraz, to da sumaryczny paragon coś  z przedziału 150-200.

 

Tylko że wszystko rozbija się o laddery, prawdziwa zabawa będzie tam, a wtedy paragony kumulujące się na non ladder mają drugorzędne znaczenie (po końcu sezonu exp z laddera dodaje się do non laddera).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie ma co się spinać i robić 10x100plvl Dołączona grafika

 

zastanawiam się, czy choć jedną setkę zrobię do premiery Dołączona grafika

 

Nazbierałem gratów dla barba pod rend, jakby ktoś chciał boosta dać, to proszę o kontakt Dołączona grafika

 

c45per#2158

Edytowane przez c45per

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszą o tym czy się opłaca nic paragony czy nie.

Ja wam powiem ze staram się grać dla przyjemności.

Grałem na samym początku DH i szybko doszedłem do wniosku ze wieczne kajtowanie nie dla mnie. Zrobiłem barba i bawiłem się świetnie. Jak barb stał się nudny to zrobiłem CM wizza. Inna rozgrywka zupełnie niż barbem. Znów frajda na jakiś czas. Gdy wizz stal się monotonny to przyszło na monka. Teraz trochę go tam nawet doinwestowalem i MP 7-8 mu nie straszne. Mimo że nie kosztował więcej niż 150kk.

 

Nawet nie przeszkadza mi fakt ze mimo że inna postać i tak biega po tych samych mapach. Po prostu gra się inaczej. I daje to frajde. Dziś nawet robiłem sobie krótki test. Barbem robie max kolo 55kk expa w pół godziny z gemem w czapce i hf ringiem u barba i przydupasa grając na MP 9. Monk bez żadnych dodatków na mp7 robi mi kolo 45kk. Co mnie sporo zaskoczyło. Fakt Barbem nie gram rendem tylko ww + hota.

Wiem ze 110kk expa na godzinę to niewiele skoro niektórzy robią pl100 w 30h. Dziś można mimo to czerpać radość z gry tym bardziej ze sprzęt jest stosunkowo tani.

 

to moj cienias

post-6306-0-73134000-1384035603_thumb.jpg

 

DPS bez buffów.

po niech ma kolo 215k

z Echoing Fury mojego barba ma wiekszy dps na papierze .. ale 20% do piorunów z WKL robi niezla sieczke ;]

 

 

panowie .. nie porzucajcie diablo ;]

trzeba grac w co innego ale mam nadzieje ze po wyjsciu dodatku pogramy sobie jak za dawnych czasów w party ;]

 

Edytowane przez Chaos
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przegralem barbem kilkaset godzin, potem miałem dłuższą przerwę, i niedawno ponownie wrocilem do gry: gram każda klasą po trochu, ale fakt mnichem gra się najprzyjemniej (lubię grać klasami nastawionymi na walkę w zwarciu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...