Jump to content
Sign in to follow this  
cavarr

Diablo 3

Recommended Posts

Nie chodzi mi dosłownie o to. Ja też nie przeliczałem mojego geara na euro, do czasu aż sprzedałem, ale oglądając wielu streamerów, to dla nich ta gra to był właśnie auction house. Sporo osób która włożyła w tą grę bardzo dużą ilość godzin się pod to zailcza. I ci właśnie streamerzy mieli kilka tysięcy oglądających tylko dlatego że mają właśnie wartościowy gear, "grali" w auction hose, mało co w samo diablo. LIczba osób zainteresowana tą stroną gry, wśród tych co grali, to moim zdaniem zdecydowana większość. Z perspektywy wszystkich graczy to mało, ale większość z wszystkich co kupili d3, to przeszli normal i więcej tej gry nie uruchomili. Ci co wbili 1000h+ to więcej siedzieli na AH niż w grze, moim zdaniem w 90% przypadków.

Ale nie mów że nie oglądałeś geara innych graczy, czy nie odwiedzałeś diabloprogress. Jedni postrzegali to przez pryzmat realnej wartości, inni wartości z gry, ale to był silny czynnik motywujący do gry. To czy auction house. Nie trzeba było zaraz filpować przedmiotów, żeby zobaczyć te bronie za 2b (gdy gold był dużo warty), żeby zobaczyć tą dysproporcję geara, mieć jakiś cel, mieć porównanie.

Teraz masz grę gdzie nic nie porównujesz, wszyscy mają praktycznie identyczne itemy, i nie ma co robić w kilka dni (po nerfie dropa kilka tygodni). 

To ukazuje problem gry...skoro topowi gracze znudzili sie gra sama w sobie, bo AH to raczje z gra niewiele mialo wspolnego.

• Upvote 1

No niestety. Ale jeżeli nie ma nawet tego to jest jeszcze większa pustka.

Mam nadzieję że blizz wie co robi, może przy odpowiednim dostrojeniu dropa, i częstych resetach laddera, ros w obecnej formie będzie bardziej grywalny niż się na to zapowiada. Pozostaje tylko czekać.

Bo nie sądzę, żeby weszły w życie jakieś rewolucyjne zmiany.

Edited by aerial

Chciałbym, żeby ten beznadziejny drop poprawili. Irytuje mnie to, że praktycznie cała moja postać jest ubrana przez AH. To bez sensu. Mam na liczniku ponad 400 godzin bodaj a nie pamiętam kiedy mi coś wypadło do mojej postaci.

No to masz zagwarantowane w dodatku. Już wbijając level 70 masz dość dobry gear.

Super, właśnie zacząłem grać wizzardem od początku i chciałbym aby był ubrany tylko w to co znajdę. A tak przy okazji, skoro AH zostaje zamknięty w marcu, to co wtedy? Rozumiem, że wtedy można jakoś liczyć na dodatek? Czy zamykają AH i ciągle zostaje stary drop?

będzie jeszcze patch do klasycznego d3, w którym ma być loot 2.0, prawdopodobnie będzie to z grane z zamknięciem ah

Patch poprawiający drop (tzw. Loot 2.0) oraz nowy system Paragon ma wyjsc wcześniej niż dodatek.

PTR z tymi zmianami (drop, paragon) zostanie udostępniony na koniec tego roku. Pytanie czy do 18.03 zostanie wprowadzony do gry. (nie pamiętam jak długo trwały poprzednie PTR)

Z oficjalnej strony Diablo. W rozwinięciu newsa o początku betatestow RoS (dla przyjaciół i rodziny), Blizz zapowiada start zamkniętej bety RoS przed końcem roku (będą rozsylali klucze do bety) oraz start w tym samym terminie PTR ze zmianami jakie wprowadzi patch (loot i paragon)

http://eu.battle.net/d3/pl/blog/11649795/rozpocz%C4%99cie-beta-test%C3%B3w-dla-znajomych-i-cz%C5%82onk%C3%B3w-rodzin-pracownik%C3%B3w-blizzarda-20-11-2013

PTR to ptr, ja mówię o wyjściu patcha.

Nie wprowadzą tego patcha raczej przed zamknięciem ah. Testy owszem, mogą być i w tym roku.

Chociaż znając blizza, nic nie jest pewne.

Da się coś jeszcze opchnąć na AH za €? Próbuję cały czas pozbyć się różnych pierścieni po 2 ojro i nic nie idzie :P

Biorac pod uwagę ze za 2e może se ktos kupić prawie 100mln golda to jeśli twoje nie są tyle warte to masz odpowiedz

Sent using Tapatalk

• Upvote 1

Super, właśnie zacząłem grać wizzardem od początku i chciałbym aby był ubrany tylko w to co znajdę. A tak przy okazji, skoro AH zostaje zamknięty w marcu, to co wtedy? Rozumiem, że wtedy można jakoś liczyć na dodatek? Czy zamykają AH i ciągle zostaje stary drop?

everyEnd#2589 wróciłeś do gry?

Niezłe pomysły ludzie mają, a blizzard oczywiście nic z tego nie zaimplementuje.

Dołączona grafika

Od kilku dni gram w bete i srednio mi sie to podoba, niby nowy loot jest ale wciaz robisz to samo w kolko.

Mapy i krajobraz sie zmieniaja ale nuda wieje.

Kolega dostal wiec sie podzielil.

Gram wlasnie monkiem na tempest rush z diabo co redukuje koszty TR do 0,i mam helm z redukcja cooldown breath of heaven o 50% i 50% redukcji z gearu wiec spamuje non stop.Potworki umieraja w zastraszajacym tempie.

Edited by JaffVeyda

Takie tam Dołączona grafika. Tydzień temu dostałem zaproszenie.

Dołączona grafika

WD na gearze z podstawki.

Za dużo nie grałem. Brak chęci. jaff pochwal się co tam osiągnąłeś Dołączona grafika.

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/10788878886?page=2#38

Potwierdzenie ze blizz nic już znaczącego do wyjścia ros nie doda.
Albo beda balansowac liczbami skille/dropa itp, albo jak cos nie dziala dobrze to wyrzucą to z gry, nic nowego nie dodają.
Nie bedzie np. nephalem triali, może kiedyś w patchu.

pozdrowienia dla wszystkich cos mowili ze "to tylko beta" ;d
to tylko blizzard

Co do bety, wychodzi że nie dostali jej tylko najbardziej zainteresowani i ci co najwięcej grali w podstawkę.

Z tymi kluczami to są jakieś jajca. Ludzie dostają zaproszenia do Hearthstone a nawet żadnej gry nie mają dodanej na battlenecie. Ja czekam już ze 3 miesiące i nic.

Tak samo z diablo mam z 2000h i co może mam czekać do open bety.

Klucz powinien być przypisany do konta bo to co się dzieje na allegro to jest śmieszne: Hearthstone -50zł, Reaper of Souls ~1000zł, czekamy tylko na Heroes of the Storm.

Mam nadzieję, że Blizz mnie nie ukaże z Heroes of the Storm i również dostanę zaproszenie ;).

Z tymi kluczami to są jakieś jajca. Ludzie dostają zaproszenia do Hearthstone a nawet żadnej gry nie mają dodanej na battlenecie. Ja czekam już ze 3 miesiące i nic.

Tak samo z diablo mam z 2000h i co może mam czekać do open bety.

Klucz powinien być przypisany do konta bo to co się dzieje na allegro to jest śmieszne: Hearthstone -50zł, Reaper of Souls ~1000zł, czekamy tylko na Heroes of the Storm.

Jakby były przypisane do konta, zacząłby się handel kontami. Chociaż byłoby to pewne ograniczenie.

To wiem, chodziło mi o hearthstone.

Jak ros wejdzie w fazę normalnej bety, zacznie się rozsyłanie kluczy zapewne.

Witam, zwracam się z prośbą o poradę. Jakiś czas temu przeprowadziłem się do innego miasta w Polsce. No i gdy się chciałem zalogować - trach - konto zablokowane, ponieważ jeszcze nikt z tej lokalizacji nie próbował się zalogować. Generalnie sprawa przedstawia się tak, że przy okazji, jako człowiek momentami rozbiegany umysłowo zapomniałem praktycznie wszystkiego. Passa do gry, passa i loginu do battleneta i nawet adresu mailowego, którego miałem przypisanego do gry właśnie. No i jedyną rzecz jaką znam, to cdkey do gry z opakowania. Próbowałem wielu sposóbów, w tym dzwonienie na infolinie blizzarda (ale dodzwonic sie nie potrafiłem). Możecie coś doradzić w tej sytuacji? Czy też przyjemność z rozgrywki i pieniądze przeznaczone na gre mam uznać za stracone?

• Downvote 2

Musisz sie kontaktowac z Blizzem, tylko oni powiedza ci jak mozesz odzyskac konto, ale jak nie pamietasz nawet maila to slabo to widze...