Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

W jakimś polskim sklepie z kluczami powinno być sporo taniej.  Podstawka była po 150 przed premierą, co było tańsze niż właśnie 60€.

Kupowanie wersji digital przez bn ma sens tylko jak ktoś chce mieć grę absolutnie bez żadnych możliwych opóźnień.

 

Ta, bez żadnych opóźnień... i tak pewnie serwery zdechną w dniu premiery ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty marketing Blizzarda - potrafią sprzedać ten sam produkt kilka razy temu samemu klientowi. 2/3 ceny podstawy to nie jest zła cena? Fajnie - a co otrzymujemy? Podstawa - 4 akty, dodatek 1 akt, podstawa 5 klas postaci, dodatek jedna klasa. Stosunek jakość / cena leży i kwiczy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie kupuj, ojej. Jak czekasz na sytuacje ze dodatek do gry bedzie za darmo i zawieral drugie tyle co podstawa to powodzenia. Ilosc aktow i ilosc postaci to nie jest przelicznik cena/jakos. Jesli zainteresuje mnie chocby w polowie jak podstawa to bedzie wart i dwa razy tyle. Tu masz przyklad ze ilosc ~= jakosc  (-> http://www.kbmod.com/wp-content/uploads/2012/07/TL1vsTL2.jpg )  

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też raczej dla zasady nie kupię, nie po tym co się działo z d3. Wspierali grę przez rok, a później obs****i ludzi i poszli po pieniążki do konsolowców Dołączona grafika No offence, ale przy tej cenie, to tą nową klasą postaci powinien być jeleń ;]

Edytowane przez kkNd!
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha dobre. W sumie może będzie nowe mempo zmierzchu z rogami dla jeleni co lubią wszystko łykać za tą samą kasę. Ja tego nie będę kupował ale pewnie dostanę w prezencie jak podstawkę.

Dzieki jeleniom takim firmom jak blizzard czy dice nie chce się optymalizować / dopracowywać gier bo i po co jak i tak się sprzedadzą. Powinni dodać nowy czar - nabijanie w butelkę albo robienie w konia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzizas, chciałbym tylko przypomnieć, że Lord of Destruction kosztował praktycznie tyle samo, co Diablo II. Gdzie otrzymaliśmy jedną płytę zamiast trzech!

Też dostaliśmy dodatkowy akt. Fakt, tam były dwie postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, to jesteście pewnie 120 zł do przodu. Nic tylko się cieszyć ;) A nabijanie się z tych, którzy pewnie kupią dodatek możecie sobie darować. Dla sporej części ludzi, wydawanie kasy na gry to idiotyzm (jak i samo granie). Więc tak właściwie, to najlepiej dla portfela i pewnie zdrowia, byłoby odpuścić sobie gry ;)

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbytnio upraszczasz, to że lubimy grać "w coś" nie znaczy że kupujemy wszystko jak leci i nie mamy wymagań odnośnie jakości produktu.

 

Ja jeszcze nie wiem czy kupie. Jest na to dużo czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zwyczajnie nie mozecie pograc chwile teraz w D3, nafarmic 30€ na RMAH i kupic pozniej gre za free? Dodatkowo masz wiecej expa do paragonow w dodatku - same pozytywy.

 

Nafarmić teraz 30€ na rmah? :D Szybciej byś zarobił sprzedając w internecie woreczki z powietrzem ze swojego pokoju.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nafarmić teraz 30€ na rmah? Dołączona grafika Szybciej byś zarobił sprzedając w internecie woreczki z powietrzem ze swojego pokoju.

a tam gadasz .. ja na sprzedarzy czesci sprzetu i flipowaniu juz natargalem 1,1kkk a to idzie sprzedac za 32funty ;] - 15% to juz praktycznie na dodatek mam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się spinacie z tą ceną dodatku, jak dzieci. Tak samo jak Zły powiedział, tyle co mi dała podstawka frajdy i godzin gry, to bym nawet za nią 3x tyle zapłacił. Mój głód grania został wypełniony po tylu latach posuchy od d2. Jak dodatek da mi chociaż 1/4 tego to mogę zapłacić nawet tyle ile dałem za d3. A co do zawartości vs jakość to proszę Was, Kacper już wspomniał LoD-a, gdzie nikt nie miał z tym problemu, popatrzcie na inne produkcje, mimo wszystko blizzard po tylu latach nadal jest daleko w przodzie. Na koniec dodam ze smutkiem, że D3 nie ma niestety żadnej konkurencji jeśli chodzi o całokształt wykonania.

  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie chodzi o cenę tylko zasady ;] jak można tak zj****** grę i zakończyć dla niej wsparcie Dołączona grafika teraz dają ultimatum - zapłaćcie nam jeszcze raz to "wszystko" naprawimy Dołączona grafika

 

Bardzo fajnie do kwestii dodatku podszedł zespół od Starcrafta 2. Z wyjściem HotS gra zmieniła się wszystkim, także osobom, które nie kupiły dodatku. Ciągle wspierali podstawkę, nie to co tutaj...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, porównuj gre, ktora jest krolem e-sportu z Diablo. Wsparcie to masz tak dlugo jak działaja serwery, a gwoli scislosci zaden producent nie ma obowiazku poprawiania zawartosci, nawet jesli polowa pomyslow jest w grze nietrafiona. Kupujesz to co wydali i ew mozesz zwrocic (nie zawsze niestety). 

 

Nie jestem fanboyem Blizza ale to co sie dzieje wokół diablo to przechodiz ludzkie pojecia, obojetnie z ktorej strony sie patrzy. Nigdy w zyciu nie widzialem takiej fali nienawisci skierowanej w strone producenta. Uwazasz ze Blizzard z premedytacja zrobil te wszystkie pomylki jesli chodzi o rozgrywke zeby wkurzyc graczy? ustawil skrypty wywalajace bledy przy polaczeniu? Oczekiwania byly wysokie ale k*** to jest tylko gra komputerowa a niektorzy zachowuja sie jakby im odebrano niepodleglosc. Po co manifestowac te swoje zale? Nie kupujcie dodatku, oddajcie podstawke skasujcie konto i zalozcie sobie wlasny temat to narzekan i drwin z tych co jeszcze osmielaja sie lubic to co jest.

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie do kwestii dodatku podszedł zespół od Starcrafta 2. Z wyjściem HotS gra zmieniła się wszystkim, także osobom, które nie kupiły dodatku. Ciągle wspierali podstawkę, nie to co tutaj...

Niech mnie ktos poprawi, jesli sie myle...

 

Czy ze Starcraftem 2 i HotS nie jest czasem tak, ze owszem kazdy dostaje jakies zmiany (glownie balans gry, right?), ale ci bez dodatku moga grac tylko z tymi bez dodatku? Jesli tak to... bedzie podobnie tez w Diablo 3 RoS. W dodatku dostajemy 10 nowych poziomow, troche skilli, nowe przedmioty, klase, akt itp. Ci, ktorzy dodatku nie kupia, dostaja jednak zmiany w skillach, nowe przedmioty, byc moze nowe tryby gry jak to cale bounty czy nephalem rifty, czy co to tam bylo, jak rowniez dlugo oczekiwany loot 2.0.

Tak wiec stwierdzenie, ze trzeba kupic RoS, aby miec zmiany w podstawce jest bledne. Przed RoS Blizzard wyda patch, ktory wprowadzi kilka zmian dla wszystkich, a dopiero pozniej wraz z kupnem RoS, gracze dostana wiecej.

 

Podobnie Blizzard postepuje z World of Warcraft przeciez.

 

 

Sam nie gram obecnie w Diablo 3, uwazam to za strate czasu w tym momencie i nadrabiam zaleglosci growe, no ale zeby hejtowac dla samego hejtowania? Toz to szkoda klawiatury i czasu na pisanie tego typu postow.

 

HotS ile kosztowal w porownianiu do podstawki Starcrafta 2? Niech zgadne, podobna procentowa zaleznosc jak przy D3 i RoS? No wlasnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"W dodatku dostajemy 10 nowych poziomow, troche skilli, nowe przedmioty, klase, akt itp. Ci, ktorzy dodatku nie kupia, dostaja jednak zmiany w skillach, nowe przedmioty, byc moze nowe tryby gry jak to cale bounty czy nephalem rifty, czy co to tam bylo, jak rowniez dlugo oczekiwany loot 2.0.

Tak wiec stwierdzenie, ze trzeba kupic RoS, aby miec zmiany w podstawce jest bledne. Przed RoS Blizzard wyda patch, ktory wprowadzi kilka zmian dla wszystkich, a dopiero pozniej wraz z kupnem RoS, gracze dostana wiecej."

 

Blizzard tak stworzył patch 2.0 że jeśli ktoś będzie chciał pograć w D3 dłużej niż tylko przejście kampanii będzie musiał kupić dodatek. Chodzi o poziomy trudności.
Torment jest zablokowany dopóki nie wbijesz 70 lv (czyli nie kupisz dodatku). Najwyższy dostępny poziom dla graczy z podstawki to master, który jest bardzo prosty. Max tydzień zbierania gearu z ziemi i żaden nowy gracz nie będzie miał z nim problemu. Nie mówiąc już o graczach którzy mieli eq mp 8-10, bo elity będa padać prawie na hita.
Przed RoS były wysokie poziomy trudności. Przy dodatku je obnizają dla podstawki i mówią - płać za dodatek jeśli chcesz grac w to co już miałeś. Jest to dość spore ograniczenie tego co jest aktualnie w podstawce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowisz z pozycji obserwatora czy pofatygowales sie zeby zobaczyc jak wyglada gra na PTR?  Jesli gestosc mobow wroci do tego co jest obecnie to rozgrywka bedzie lepsza mimo obnizonego poziomu trudnosci. Legendy wypadaja duzo rzadziej ale sa duzo lepsze i pierwsza legenda w kazdym slocie to praktycznie murowany upgrade.  Grajac od zera nie ma szans zebys nawet w polowie zebral to co trzeba do farmy master w tydzien. Moze miesiac przy obecnych dropach (legenda/~8h). MOZE. 

 

W obecnej postaci ja tego patcha tez nie chce bo zniszczyli mi barba i zabrali gestosc mobow, ale jak poprawia ta jedna rzecz i wywala wszelkie odnosniki do RoSa to uwazam ze bedzie lepiej. Jeszcze 3 miesiace.

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HotS też kosztował 39.99 ale jednak dawał całą nową kampanię SP, trochę krótszą niż ta w WoL ale o zbliżonej wielkości.

I niestety rownie kiepskiej jakosci. ;)

RoS daje nowa klase, nowy akt, mase usprawnien i zmian. 120-130 zlotych to bez przesady, nie jest az tak duzo, jak za gre (no dobra, dodatek), w ktora bedzie mozna grac przez rok czy dluzej. A jesli to za duzo dla kogos, to niech glosuje portfelem. Proste.

 

Blizzard tak stworzył patch 2.0 że jeśli ktoś będzie chciał pograć w D3 dłużej niż tylko przejście kampanii będzie musiał kupić dodatek. Chodzi o poziomy trudności.

Torment jest zablokowany dopóki nie wbijesz 70 lv (czyli nie kupisz dodatku). Najwyższy dostępny poziom dla graczy z podstawki to master, który jest bardzo prosty. Max tydzień zbierania gearu z ziemi i żaden nowy gracz nie będzie miał z nim problemu. Nie mówiąc już o graczach którzy mieli eq mp 8-10, bo elity będa padać prawie na hita.

Przed RoS były wysokie poziomy trudności. Przy dodatku je obnizają dla podstawki i mówią - płać za dodatek jeśli chcesz grac w to co już miałeś. Jest to dość spore ograniczenie tego co jest aktualnie w podstawce

Ok to teraz skup sie. Myslisz, ze jak ktos bedzie chcial pograc dluzej niz tylko przejscie kampanii, to nie kupi dodatku? Dlaczego mialby tego nie zrobic, skoro dodatek dodaje troche nowosci, ktore poprawiaja podstawke? Czy jak ktos kupuje Starcrafta 2 i ma zamiar grac w multi dosyc czesto, to co nie kupi dodatku do tej gry? Really? Ktos to gra w multi w Battlefielda albo innego CoDa, to tez nie kupi do nich dodatku, skoro ten dodatek zmienia mechanike gry, dodaje nowe rozwiazania, a nie tylko mapy?

 

Jakos nie potrafie sobie wyobrazic, aby ktos lupal namietnie w podstawke po kilkaset godzin i poswiecal swoj wolny czas na gre i nie chcial zakupic nowego dodatku. Po co w takiej sytuacji grac? Po co komus takiemu najwyzsze poziomy trudnosci?

 

Nie ma przymusu kupowania gier czy dodatkow. Nie chcesz - nie kupujesz. Chcesz - kupujesz. Wszystko zalezy od danej osoby.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Rozumiem, że za dodatek się płaci itp itd. Ale nie podoba mi się, że zubaża on wartość podstawki. To jest expansion pack ale powinien on objąć tylko ten dodatkowy akt. Pozostała stara część gry powinna być też tym objęta z tym że nie można wejść do 5 aktu. Wprowadzenie RoS nie powinno mieć najmniejszego wypływu na płynące z gry doświadczenia osoby, która zdecyduje, że go nie kupi.

Tak jak to ma miejsce w Starcrafcie 2 - nie mając HoTS mogę grać normalnie używając wszystkie nowe jednostki ale nie na wszystkich mapach.

Edytowane przez Snake73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...