Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

No to macie:

Tag: PPC

Nazwa - PurePC

 

Na chwilę obecną żaden klan PPC się nie listował dlatego założyłem, przy czym jeśli ktoś już to zrobił - proszę o info - pozbędę się go

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz, pacze dzisiaj, a tu faktycznie pacz do gry :) tylko problem, taki, ze jak sie ma dysk SSD 60GB, to poza systemem niewiele zostaje, a z podskawka nie bylo problemow... kolejny minus dla Blizza. Poczekam do poniedzialku na to rozczarowanie roku, a za kilka tygodni na drugie z dodatkiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Aerial. Jak się grało w betę ros to nuda. Wyszedłem z gry po 20min. Poczekam na RoS żeby zabić w końcu mathaela. Teraz nie ma co farmic i tak sprzęt na 60lvl będzie potem kiepski

 

Sent using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz, pacze dzisiaj, a tu faktycznie pacz do gry :) tylko problem, taki, ze jak sie ma dysk SSD 60GB, to poza systemem niewiele zostaje, a z podskawka nie bylo problemow... kolejny minus dla Blizza. Poczekam do poniedzialku na to rozczarowanie roku, a za kilka tygodni na drugie z dodatkiem :D

 

I jeszcze do tego ten szajs odpalajacy grę, jedyne 200MB w plecy :lol:

 

Pograłem ze dwie godziny DH na tormencie, wbiłem dwa poziomy i generalnie jest nieźle (nie mam bety RoS) - fajne są nowe enchanty na mobach (orbiter i poison) i żółte kule dodające damage. Loot 2.0 też mi bardzo pasuje, podobnie jak w D1 leci mniej śmieci, a częściej rzeczy warte uwagi. Tylko skoro rzadkie wypadają już zidentyfikowane, to po co zostawili Book of Cain? Znalazłem dwie legendy, d#py nie urwały, ale przynajmniej nie były do wyrzucenia. Gość w grupie znalazł fajny Puzzle Ring.

 

Nie wiem jak dalej będzie wyglądał brak wykradania życia, ale obecny system preferuje IAS, co akurat mi pasuje, bo lubiłem tak grać monkiem i DH. Tylko na HC może być ciężko :cool:

 

Na minus brak etykiet do golda na ziemi, a jak dostanę jakiś złom za questa to nie można podejrzeć jakie ma statystyki, potem ginie w plecaku i nie chce mi się szukać co to było.

 

Aha, tylko mi się wydaje czy np. miotacze ognia w A3 zadają duuuużo więcej obrażeń? Słaba niespodzianka w HC...

 

Mój profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Busso-2223/hero/31772343

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałem sobie dobre stare czasy, gdy biegałem zimną czarodziejką zamrażającą wszystko wokoło. Po patchu da się grać "lodowatą" postacią. Przez parę godzin nic wartego uwagi nie wypadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Program startujący prawie za każdym razem wiesz mi się przy uruchamianiu - "sprawdzanie aktualiacji" i trwa ...... do 3ch restartów programu

 

Z ciekawostek, kolejna rzecz wypadła mi dla "czarownika" z informacja, że nie mam wymaganego poziomu:

post-10657-0-23800400-1393582490_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia... Co to za fun robić masę postaci na 60lv w 15min? Chyba czasy kiedy gry miały sprawiać fun powoli odchodzą w zapomnienie, bo teraz najważniejsze to wbić lvl cap i być za wszelką cenę lepszym od kogoś :-)

Albo po prostu ją się starzeje.

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zaoralem prawie wszystkie swoje postaci i gram sobie od zera. Puscilem caly gear na AH i gram tylko tym co wyleci. Wczesniej nie mialem szczescia do itemow i z kazdym levelem frustracja rosla (pierwszy konkretny item wypadl mi po okolo 200h grania). Teraz (w porownaniu do przed-patchem) jest milion razy lepiej bo praktycznie co drugi/trzeci item jest warty zamiany. Tak wiem zmiany nie sa duze bo +- 1-3% ale sa i jest ciagle poczucie progresu. Nie gralem jeszcze na 60 i mozliwe ze jak tam dobije to bedzie taki sam syf jak przed patchem. Na ta chwile mam fun. Calkiem sporo funu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze były wczoraj i przedwczoraj streamy, "topowi streamerzy" d3, tytuły że d3 2.01 jest takie niesamowite, a przez np. 20h klepali cursed chest w halls 3 żeby bić exp, albo crypt of the ancients. Pod względem różnorodności rzeczy które można robić to ten patch jest sporo do tyłu względem 1.08, ze względu na te zmiany w rozmieszczeniu potworów na mapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie w AH oferować kwoty rzędu dziesiątek milionów? Np. chcę za coś zaoferować 11 000 000 i nie mogę, bo jest limit siedmiu znaków w okienku, czyli maksymalnie mogę wpisać 1 100 000 - następne zero już wejść nie chce. Też tak macie? Bug?

I też mam zabawę grając DH na niespełna 50 poziomie bo mogę ciągle zmieniać gear bo jednak wypadają lepsze niż noszę. Sporo legend też wypada, w jednej grze miałem 4 z czego trzy założyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień język na angielski (trzeba ściągnąć ok 5GB) wtedy nie ma limitu. Ma ktoś czas boostnąć mi WD 1-60? Chyba dalej są miejsca w których można to zrobić w 15min :P Mogę sypnąć trochę golda :D

Edytowane przez HaNz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie. Za niecale trzy tygodnie zamykaja Auction House. Znajac zycie, to Blizzard nic juz z AH robic nie bedzie, bo i po co?

 

Legendy wypadaja czesciej (ze Skeleton Kinga zawsze, o ile zresetuje sie questy - bug, aczkolwiek pewnie do premiery RoS Blizzard tego nie ruszy, bo i po co ;) ), sprzet podczas zdobywania poziomow zmienia sie czesciej, a przedmioty sa lepsze niz poprzednio, to jest przed patchem 2.0.1.

 

Ogolnie zmiany na plus. Pytanie tylko, czy widzac co mamy teraz i wiedzac, co bedzie w dodatku, czy nadal warto kupic dodatek? 3 tygodnie na decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień język na angielski (trzeba ściągnąć ok 5GB) wtedy nie ma limitu. Ma ktoś czas boostnąć mi WD 1-60? Chyba dalej są miejsca w których można to zrobić w 15min :P Mogę sypnąć trochę golda :D

 

Zagadaj wieczorem koło 21 :) tag w pierwszym poście tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie zmiany na plus. Pytanie tylko, czy widzac co mamy teraz i wiedzac, co bedzie w dodatku, czy nadal warto kupic dodatek? 3 tygodnie na decyzje.

 

IMO warto, zwłaszcza jak ktoś do tej pory nie tłukł do upadłego i gra nie zdążyła się znudzić. Granie nową postacią zapowiada się podobnie do D2 = brak AH, podobny loot, więc ja spróbuję dobić do 70 crusaderem a potem pofarmię pozostałymi postaciami, zależnie od nastroju ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...