Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dokladnie taka sama wizje. Tymbardziej ze granie od zera daje mi teraz w 2.0.1 duzo duzo wiecej funu niz wbijanie paragonow (moze dlatego ze moj gear przed patchem to byla komletna porazka a teraz to juz jest dno i mul).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem i gram od początku(nie mam bety ROS'a), patch pomimo sporej ilości wpadek zaliczam na +. Blizz... zrobił spory postęp, aczkolwiek nie jest to co się spodziewałem, ale każda droga zaczyna się od małego kroczku. Jak dla mnie(powtarzam się) ogólnie na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również chwile pograłem. NIe grałem w bety RoS a i też nie zaczytywałem sie opisamiwięc jak narazie jestem pozytywnie nastawiony. Gra sie oki, graty lecą całkiem niezłe.  Zacząłem grać od początku barbem i normal to za mało, na wysokim poziomie też nie jest wiele trudniej, ekspert jest na mój gear wsam raz.

 

Wreszcie towarzysz nie jest statystą, raz nawet miał większy dps ode mnie, kupiłem też coś u kupca ;) a kowal również poprawił mi całkiem nieźle osiągi. Brzmi dziwnie boto powinno być oczywiste.

Doświadczenie leci rzeczywiście szybko,przeszedłem cztery akty i skończyłem na 44 poziomie idąc tylko wątek.

 

 

Pograłem chwile też moim topowym szamanem i wyleciał minapierśnik który był tylko minimalnie gorszy od mojej zaminusy za wielkie miliony. Co ciekawe ludzie na AH biorą wszystko. Jakaś panika, bo schodzi m iwszystko w całkiem przyzwoitych cenach.

 

I jeszcze jedno. Przeglądam czat i pada tam tyle dziwnych pytań jakby ludzie kupili grę dopiero po wyjściu patcha.

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno. Przeglądam czat i pada tam tyle dziwnych pytań jakby ludzie kupili grę dopiero po wyjściu patcha.

 

To są w dużej większości ludzie co przestali grać krotko po premierze gry, dlatego prawie nic nie pamiętają. I to też tłumaczy wstępne zachwyty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na streamie, na level 412, gość na t6, 4 graczy, za 1 cursed chest, w katedrze, cały run włącznie z dołączaniem do gry itp, gdzieś 2min, dostaje 1/10 exp bara..

W takim tempie ktoś może wbić p800 przed wyjściem rosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, to skoro mowicie, ze taka fajna gra, to jutro robie modernizacje kompa i pobiegam, ocenie, mam nadzieje, ze sie nie zawiode przez Was ;)

A tak btw. gdzies mozna dorwac tipsy w jakim kierunku modnie jest budowac postacie po patchu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dziś skusiłem dzięki waszym pochwałom zagrać znowu. Doznałem szoku jak wiele zmieniono i jak sporo lepiej się teraz gra.

Przede wszystkim gra ma długofalowy cel rozwoju postaci. Wcześniejsze samo wbijanie paragonów mnie nie jarało, teraz stopnie mistrzowskie mają skutek o wiele ciekawszy.

Może sie znowu wciągne i może kupie dodatek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w miare ok. radze sobie na Tier IV to jest spoko, czy mam sie martwic? Gear bez zmian, lekka zmiana skilli. 300k DPS, ale jakos marnie mi to wyglada :/ Exp fajnie leci :D chce sie grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się trochę głębiej przeanalizuje te bonusy za paragon.. tam wcale nie ma tak wiele opcji. Jest jedyna słuszna opcja, albo ewentualnie dwie. Połowa (czyli powyżej p400) statystyk jest bardzo słaba. Co więcej paragon nie daje już MF.

Cel dla gracza jest dalej ten sam, niekończący się grind expa i itemów, przy czym jeżeli ma się "ok" gear znalezienie upgradea jest niemal niemożliwe, nie mówiąc o sytuacji jak ktoś w ogóle ma bardzo dobry gear z ah.

Farma jako taka jest nudniejsza, bo jest mniej opłacalnych miejsc, co jest rezultatem poważnej redukcji ilości potworów na mapach.

Jak ktoś nie grał, to będzie miał jakiś tam fun, z dużą ilością zmian na skillach. Wiele np. barbów w ogóle odkryje że można próbować inne buildy niż ww/tornado.. bo wcześniej nawet nie próbowali.

Ale jak trochę się tak pogra, gra nie oferuje nic nowego, moim zdaniem w kwestii endgame oferuje nawet mniej, bo nie ma handlu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po paru dobrych godzinach jestem bardzo zadowolony z patcha. Chce sie grać, chce się klikać i patrzeć na wyrzucone przedmioty, bo rzeczywiście mogą być godne uwagi. Chyba nie ma ani jednej rzeczy, z której byłbym niezadowolony. Także zmiany na duży +.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po paru dobrych godzinach jestem bardzo zadowolony z patcha. Chce sie grać, chce się klikać i patrzeć na wyrzucone przedmioty, bo rzeczywiście mogą być godne uwagi. Chyba nie ma ani jednej rzeczy, z której byłbym niezadowolony. Także zmiany na duży +.

 

Grasz self-found?

Ja na moim dh za kilkanaście mln golda, przez ~20h nic nie znalazłem. Legendary coś 13~15,  same śmieci. Jedyny upgrade to craft bracerów i naramienników, bo mają gwarantowane 300+ stata, więc to akurat łatwo trafić (wcześniej te same crafty z demonic essence to wymagały tysięcy prób).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, miałem z ponad rok przerwy, wtedy miałem wszystko z AH (ale też nie wydawałem jakichś kosmicznych ilości złota, budżet powiedzmy z 20 mln na całość). Teraz jak zacząłem grać, to pierwsze parę godzin i wymieniłem połowę sprzętu na to co mi spadło. Ze 2-3 przedmioty jeszcze kupiłem na AH, ale nie są jakoś dużo lepsze od tego co miałem na sobie (miałem tylko jakiś 2 mln budżetu). W ciągu tych ok 12 godzin, które teraz grałem wypadło mi jakieś 8 legendarnych z czego 6 noszę na sobie (2 pozostałe nie pasują do postaci). Czyli można by powiedzieć, że gram self-found. 

 

Moja postać: http://eu.battle.net/d3/pl/profile/thuGG-2156/hero/35683288

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się że na pewnym poziomie trudno o upgrade (sam mam sprzet za dzisiątki mln) i nic nie znalazłem do ugrade jak chodziłem moim Monkiem ale mimo to gra dała mi fun. 

I warto grać przynajmniej we dwóch bo exp rośnie szybciutko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki kto miał gear. Jak grałem monkiem na becie to do 70lvl zostało mi nadal kilka przedmiotów z 60.

W nowym patchu trifecty żadnej nie widziałem

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, zapraszam serdecznie do Nas - PPC coś mało ludzi - jak coś to pisać Xervaen#1277, większość z nas gra od początku w Diablo ale to nie ważne, liczy się pomoc i dobra atmosfera.

Edytowane przez xavier78
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...