Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w empiku też dopiero jutro będzie w sprzedaży? Bo na keye.pl cena właśnie poszybowała 20 zł do góry :(

 

Jako preorder będzie zaliczać jak wpisze się klucz do 4 lub 5 dni od premiery

Edytowane przez kapi89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, popyt musi być duży skoro te keye tak idą w górę. Ja zamówiłem w Euro, ale długo sprawdzali dostępność i dopiero koło południa przysłali nr konta do wpłaty, tak więc raczej anuluję, a także w MM z odbiorem w markecie za 99 zł. Co będzie to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jezeli zakupie sobie dzisiaj podarunek na swoje konto. to zaliczy mi to jeszcze jako przedpremiere?

A to jest jakaś różnica czy to przedpremierowy zakup?

 

 

EDIT

łeee :) doczytałem, mało atrakcyjne 

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś w stanie wysłać mi gifta za 39.99$? Niestety paypal nie ma w szybkim doładowaniu środków Alior Sync a konta w PKO już nie mam  :sad: Kasę przelewam od razu natychmiastowym na konto bankowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W centrum Katowic mozna bylo dostac (po uprzedniej wplacie na konto) plyte z RoS. Jednoczenie w Media Markt na trzech stawach, w Saturnie w SCC oraz w Auchan przy DTS nikt (z dzialu gier i multimediow) nic nie wie na temat takiej gry jak Diablo III RoS i na pytanie czy maja swiadomosc ze jutro jest premiera jedynie w Auchan mily pan stwierdzil ze jesli jutro premiera - to jutro gra bedzie.

 

PS. Do "kolegi" (celowo nie podaje nicku - moze sie zreflektujesz), ktory namietnie minusuje mi wszystkie moje posty na tym forum. Przymykalem oko, gdy robiles to w temacie o World of Tanks ale musisz to tez robic tutaj? Tak bardzo przeszkadza Ci moje istnienie? To jakas forma dowartosciowania sie? Myslalem ze jestes wystarczajaco dlugo na tym forum by traktowac innych powaznie. Ale zeby specjalnie przegladac posty sprzed roku zeby tylko "sprzedac" mi strzalke w dol..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz o 3 rano miałem dodatek skończony. Pierwszy raz w życiu stałem pod sklepem o 22 i czekalem na premierę gry. Wstyd mi :(

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S.

 

lamerskie pytanie - czy serial do gry jest w jakiś sposób nadrukowany wewnątrz opakowania, czy też żeby go uzyskać konieczne jest włożenie płyty? Bo nie mam napędu jakby co ;)

 

D3 kupiłem sam serial, to nie wiem ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...