Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

,,Nowe'' sety mają zupełnie inne bonusy, marzy mi się full iny (- 1 bo mam pierścionek z a1), brakuje mi klaty i coś czuje że sporo czasu minie nim mi wpadnie. Mam nowe spodnie i kask, wypadły mi zaraz po wprowadzeniu patcha (wiec są ilvl60), od premiery ros nie wypadło mi nic z tego setu :-\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka szybkiego sposobu na blood shardy, polecam community o nazwie "Rift it forward".

Działa to tak, że ktoś kto robi rifta, gdy już ma bossa, albo zaraz będzie mieć bossa na mapie, wysyła na chacie tej społeczności informację, że ma bossa i żeby wysyłać mu zapytania o zaproszenie do gry. Na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. Do tego jest zaznaczone, kto z dołączających będzie musiał otworzyć nowego rifta, po zabiciu bossa. Np. kto dołączy ostatni, albo kto ma najwyższy paragon, albo najniższy itd. Jest często niemożliwe do oszacowania, więc w praktyce jeżeli jesteśmy jednym z 3 dołączających mamy 2/3 szans że dostaniemy loot z rift bossa, ~50 shardów, gold i expa za ukończenie rifta, całkowicie za darmo. Do tego w kilkadziesiąt sekund. 

Ten kto oferuje "usługę" ma darmowe klucze do riftów, a ci którzy dołączają mają darmowe nagrody, i 66% szans że będzie to za darmo.

Jak jest ruch, w np. 10min można spokojnie 500 shardów nazbierać tak, nie mówiąc o pozostałych rzeczach, dropach, czy forgotten soulach. Pewnie da się jeszcze szybciej.

Jak ktoś chce coś trafić u kadali, dobra metoda.

  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u kadali nie da sie jej wylosowac?

tej czesci ekwipunku u niej jeszcze nie bralem, wiec sam nie wiem.

 

edit

najwyrazniej leci u niej

 

 

I've spent over 8k shards bying helms, trying to get a Mask of Jeram and all I get is Broken Crown, Leoric Crown and Andariel Visage...
Edytowane przez yngwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam szukam dalej oblicza Andariel z ogniem...

Sa jakies miejsca gdzie jest wieksze prawdopodobienstwo na drop tego przedmiotu?

 

Mi właśnie Kadala dała taki, w ogóle dała mi 4 legendarne hełmy podczas jednej partii losowań.

 

Nie chciałby ktoś pofarmić Ring of Royal Grandour, A1 bounty, normal, split farming?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem w końcu tasker and theo wczoraj, ale z bólem, z 5000 kosztowało shardów.

Bywało że 0 na 500 legendarnych, bywało że 6. 

W sumie miałem 14 magefistów, 4 frostburny, the gladiator z 10, wszystkich rodzajów rękawic po kilka, a tasker and theo - 1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie jest nowe opowiadanie o 'The orphan and the jeweler', zazwyczaj opowiadania były związane z klasami postaci - może teraz pora na Assasina :P ...

Jest łowca demonów:wink2: 

 

A gdzie druid zamieniajacy sie w wilka/niedzwiedzia?

Jak będzie kolejna postać to obstawiam właśnie albo druida albo nekrusia:ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda blizzard po tych wszystkich pustych obietnicach nie jest już wiarygodna firmą, ale już przy wypuszczeniu podstawki mówili, że planują 2 dodatki do diablo. Martwią mnie tylko liczby w tej grze. Skoro w tym dodatku ludzie biegają z 2mln dps, to w drugim będą mieć po 20mln :P Białe stwory będą mieć setki mln hp a bossy parę(naścię) miliardów.

 

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...