Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wyczytałem że są spore opóźnienia w dropie. Po kilka a nawet pokilkanaście sekund. 

To pewnie dlatego nic sensownego mi nie leci :biggrin: za szybko ide do przodu...  :wink2:

 

U mnie jest to zauważalne ale trwa około 1s. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyczytałem że są spore opóźnienia w dropie. Po kilka a nawet pokilkanaście sekund. 

To pewnie dlatego nic sensownego mi nie leci :biggrin: za szybko ide do przodu...  :wink2:

 

U mnie jest to zauważalne ale trwa około 1s. 

 

Z przerwami mam tak od dłuższego czasu, do tego pojawiający się czasami lag przy otwieraniu okien albo dymków nad skillami. Ponoć to naprawiają  :|

 

Może komuś się przyda, diagram z pickup radius na różnych monitorach:

 

http://diablo.incgamers.com/gallery/data/632/medium/D3_Distance_Map.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie maksymalny lag to 3 sek. Wczoraj chyba podkręcili drop legendarnych składników do craftu, bo w ciągu 15 min wypadły mi w katedrze 4 a w ciągu kolejnych 30 min następne 3 - w tym 3 zapiski Griswolda, 2 książki poszukiwacza przygod, chrząstka ludzka i drzazga białego dębu czy jakoś tak. Szkoda tylko, że schematy nie padają.

 

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Sidi666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tych lagów, kilkanaście postów powyżej był link do tematu na forum blizza. Problem jest i w dalszym ciągu szukają przyczyny ;)

 

Było i rzeczywiście freezy były największe np przy wchodzeniu znajomych do gry. Z dropem u mnie jest tak że nie mam freezów, jak ktoś pisał widać że coś wylatuje ale tego nie ma z tym że to nie ma wpływu na grę. 

Czytałem o dropie po 10s! 

 

Nie wiem jak u was ale u mnie po osoatniej przerwie technicznej z tymi lagami nie ma już takich problemów. Powiedzmy od tygodnia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to najbardziej dobijaja przycinki jak ktos sie loguje

Wspolczuje hardcorowcom...

 

Przecież to tylko dodaje grze dodatkowych emocji: dołączam do gry, teleportuję się do gracza np. w rifcie, czekam, czekam, czeeeeeekam, widzę swoją postać, moby i innych graczy naokoło, nie mogę nic zrobić, czekam, czeeeeeekam, nagle wszystko działa, pozostali graczę są już daleko a na ziemi loot i trupy. Mniej więcej tak straciłem postać tydzień temu  :mur:

 

Przeważnie wszystko jest ok, a czasami po najechaniu na pasek jest freez na kilka sekund aż wczyta się opis skilla  :lol:

 

Ja ostatnio mialem lagi w dropie ponad 5 sek. Wiekszego znaczenia to niema bo i tak prawie zawsze przed wyjsciem z lokacji sprawdzam czy niema gwiazdki gdzies na mapie;)

 

By Lumia 925

 

Już z przyzwyczajenia odpalam mapę, wczoraj po dołączeniu do gry zastałem dwie gwiadki: plan i pierścionek.

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na HC ja takiego strachu juz niemam, prawda szkoda postaci ale ma sie tyle gratow ze mozna zrobic druga a build juz sie toche nudzi;) wiec tez juz inne graty.

Ale fakt ostatno przed portem ostatnio coraz czesciej zdarza mi sie pytac "safe?"

By Lumia 925

Edytowane przez oliwer21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio mialem lagi w dropie ponad 5 sek. Wiekszego znaczenia to niema bo i tak prawie zawsze przed wyjsciem z lokacji sprawdzam czy niema gwiazdki gdzies na mapie;)

 

By Lumia 925

To tez nie jest pewne. Niby gwiazdki czasami widać z bardzo dużej odległości, ale po odbiegnięciu od legendy, która wypadła blisko nas gwiazdka potrafi zniknąć i z mapy. Żeby się znowu pojawiła trzeba się kawałek cofnąć.

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci państwo :) Ogólnie to ostatnio drop jakiś mizerny, nie leci absolutnie nic ciekawego nawet na T3. 

Tragicznie mizerny. 

 

Najbardziej rozczarowała mnie wyczekiwana długo żarowa tunika, jest tak nędzna że rolowanie nie pomoże :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie oddam za pare dobrych szmaragdów królewskich :D

 

BTW z klejnotami też są jakieś jaja, tych od siły i inteligencji (gram wyłącznie monkiem) mam uzbierane koło setki. Mógłbym "klejnotować" nimi pokój...potrzebnych mi najbardziej szmaragdów jest niewiele.

Lecące mojo, kusze i łuki - ja pytam gdzie są kamienie duchowe czy dedykowane bronie naręczne? Smart droop - ja pytam - jaki smart droop???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej rozczarowała mnie wyczekiwana długo żarowa tunika, jest tak nędzna że rolowanie nie pomoże :(

Akurat tego ptaszka ustrzeliłem u Kadali z +20% fire i 3 miejscami na klejnoty, ale za cholerę nie mogę wyrollować w Obliczu Andariel obrażeń od ognia.

 

Za Pierścień Królewskiej Wspaniałości dałbym się pokroić :D

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Lecące mojo, kusze i łuki - ja pytam gdzie są kamienie duchowe czy dedykowane bronie naręczne? Smart droop - ja pytam - jaki smart droop???

 

ojej... przestance utozsamiac smart drop  z gwarancja upgradu czy przedmiotu klasowego. Jedna na dwadziescia legend wypadnie z sila zamiast dexa albo 2h zamiast kuszy i od razu rage jaki to smart drop. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...