Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, co tam Blizz poprawia, ale właśnie przed chwilą odpuściłem grę, bo się grać nie da. Niby mam małe opóźnienia, ale takich 1-2s przycięć nigdy nie miałem. Przedmiotu nie mogłem podnieść z ziemi. Jakim cudem są takie problemy z 2 letnią grą??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blackthrone wymiata. Jakiś bug jest teraz że molten/plagued robią więcej obrażeń, więc przydaje się tym bardziej.

Pet wd, jeżeli odpuści się zuni set i fetish army, gra tylko z pasywem jest w tym secie praktycznie nieśmiertelny na t6.

Fetish army teraz działa tak, że jest limit fetyszy do 15 (w sumie), i te fetysze z pasywa jak dochodzi do limitu, zastępują te z fetish army. Co sprawia że nie opłaca się używać obu. Te z pasywa są słabsze, łatwiej giną (nie mają force armora), i nie działa na nie bonus z geara do fetyszy. Ale i tak 15 > 8 w praktyce.

 

Zmieniłem z ciekawości mój ulubiony build Pestilence + Quetzalcoatl + Hwoj Wrap na fetysze + Horrify i granie z tymi gnojkami jest aż nieuczciwe, na początku trzeba trochę czasu żeby się rozbujały, ale potem idzie jak walec po maśle :D Porobiłem kilka riftów T4 i potrzeba mi lepszych gratów, szkoda ryzykować na HC. Na T3 spokojnie daje radę, gdyby nie poniższe problemy można by w miarę komfortowo latać tym sposobem.

 

Nie wiem, co tam Blizz poprawia, ale właśnie przed chwilą odpuściłem grę, bo się grać nie da. Niby mam małe opóźnienia, ale takich 1-2s przycięć nigdy nie miałem. Przedmiotu nie mogłem podnieść z ziemi. Jakim cudem są takie problemy z 2 letnią grą??

 

Od kilku dni mam z przerwami podobnie, najgorsze jest wejście do pierwszej gry - czasami wyrzuca mi klienta, potem lepiej ale nadal niezbyt różowo. I to bez względu na kompa czy łącze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rafa

Spróbuj wycisnąć jak najwięcej redukcji cooldownu do spamu epiphany...

Hmm, w sumie nawet tego jeszcze nie ruszyłem. Nie rozumiem tylko tego drugiego "do spamu epiphany"?..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli bonus do dmg towarzyszy z hełmu nie działa na fetyszy i psy z pasywów? Ja ułożyłem builda WD pod zimno - mało jest umiejętności pod ten dmg ale się dało i gra się nieźle. Tylko kurde myślałem że mi się przyda ten hełm i się z niego mocno ucieszyłem a tu zonk...

 

Ja u Monka mam po 1200 resów i na T2 z elitami element jest spory problem, przy mantrze uzdrawiania i runie +20% res jest lepiej, ale dps cierpi...

 

@vinoo - daj linka do profilu swojego Monka

Edytowane przez cezar1125

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link do profilu mam w sigu, [gluteus maximus] nie urywa ale grać sie da. Poleciał mi soj w końcu, tylko że na błyski, więc będzie trzeba chyba pomyśleć nad zmianą elementala (teraz błyski maja dobry spiryt generator, błyskawiczne dłonie). Wczoraj spróbowałem solo t5  z exploding palm i Az'Turrasq (bez aughilda), nawet jakoś szło. Co niektóre elity znikały w chwile, ale czasami trafiała się elita, przy której wykorzystywałem wszystkie szanse na respa ;D

 

@rafa

Chodzi mi o jak najczęstsze używanie epiphany - zwiększa przeżywalność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL, właśnie wyczytałem, że legendarne potiony są nieskończonego użytku. A ja trzymam swoją w pudle  :D

 

Nie wiem w jakim poganskim jezyku grasz, ale po angielsku to bylo oczywiste ;) zawsze mozna bylo na google szybko sprawdzic, a nie trzymac w zapasie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. ja dobrze wiem co oznacza i po angielsku, i po polsku. Tyle, że jak się nie przeczytało nazwy, to choćbym znał cały angielski tego świata, to nic mi to nie da;)

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, ja tam mimo iz wiedzialem co dokladnie jest napisane i tak poszukalem na googlach, czy aby przypadkiem nie jest inaczej ;) bo bym sie srogo zalamal jak nie raz przy tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki, jak wypuszczenie platnej bety jako podstawki ;) bylem po prostu przezorny, zeby nie zachowywac sie jak ojejku czasem na chacie, ze wydal xxxx i zadnej legendy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze sie pogodzic z powrotem z Kadala :) w koncu wczoraj byla hojna, ale czesto mozna wpasc w frustracje, gdzie wydaje sie 10k shardow i nic (czesto nawet 2k shardow z rzedu bez jednej legendy....), a pozniej za 200shardow 3 setowe itemy sie dostanie, no ale to cale RNG. Do tego jeszcze z samej gry nie wypada zadny setowy item poza blackthornem lub pod inna klase...

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej pani nie lubie przez 5000 shardow nie chce mnie uraczyc zadnymi zielonymi naramienikami... Zlote to wali co jakies 200-300 czasem i wlasnie 2-3 na <400.

Jest jakas tabela na drop chance itemow bo chcialbym wiedziec jaka roznica miedzy dropem poszegolnych czesci setow np zniwiaza bo buty spodnie i rekawice to mam po 2-3 sztuki a reszty na oczy nie widzialem:/

 

By Lumia 925

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakas tabela na drop chance itemow bo chcialbym wiedziec jaka roznica miedzy dropem poszegolnych czesci setow np zniwiaza bo buty spodnie i rekawice to mam po 2-3 sztuki a reszty na oczy nie widzialem:/

 

Chyba Crosis kilka stron wcześniej wrzucał linka:

 

http://diablo.incgamers.com/blog/comments/diablo-3-legendary-drop-rates-revealed

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/10189299133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście info o tym, że buff legendarnego dropa zostaje już na STAŁE?! :D Jak dla mnie świetny zabieg ze strony Blizzada, żeby utrzymać graczy

 

 

BWT. tak czytam te wasze posty o Kadali - czy minął mnie jakiś update i można teraz mieć więcej nić 500 shardów? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście info o tym, że buff legendarnego dropa zostaje już na STAŁE?! :D Jak dla mnie świetny zabieg ze strony Blizzada, żeby utrzymać graczy

 

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/10700329973?page=22#439

 

 

 

Please note however that the increased legendary drop rate chances won't affect Kadala or Act-specific Legendary items from Horadric Caches.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście info o tym, że buff legendarnego dropa zostaje już na STAŁE?! :D Jak dla mnie świetny zabieg ze strony Blizzada, żeby utrzymać graczy

Dla mnie jest to zabieg aby szybciej gra umarla... Jak bedzie tyle tego padla leciec to szybciej sie gear uzbiera i gra sie znudzi. Jeszcze na HC mozna stracic wszystko ale na SC imo wypalenie nastapi dosyc szybko...

 

By Lumia 925

Edytowane przez oliwer21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie ile osób tyle opinii.
Jak kto ma farta już dawno endgame nosi.

Jak ktoś ma pecha to i 400% buff do MF nic nie da;)

Poza tym to nie:

http://dladzieci.pl/ubieranki.html?ticaid=612c52

D3 nie polega tylko na ubieraniu...:) to jest H&S bez endgamu:)..prędzej czy później się to znudzi, nawet jak ktoś nie zdobędzie top gearu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ok. Grac dziesiątki godzin, gdy nic nie leci, też fajne nie jest. Szczególnie, że jeszcze musi fajne staty wylosować. Polowałem na hełm dla WD na pety i w końcu mi wypadł, ale miał takie statystyki, że mi ręce opadły...

Edytowane przez makak_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...