Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, dobra. Tez tak sobie wmawialem, za kazdym razem, jak postac ginela od dc. ;)

 

Teraz jak paragony sa przypisane do konta, a nie postaci, to jest latwiej i szybciej. Raz, ze postac szybciej biega, dwa - jest po prostu mocniejsza, bardziej wytrzymala.

 

Dobrze jest miec co najmniej kilka przedmiotow (przede wszystkim bron) z obnizonymi wymaganiami, a ponizej 40-45 poziomu z socketami. Do tego markizowe kamyki (diamenty, rubiny) i mozna szybko odbudowac postac. Tylko przedmiotow szkoda na 70 poziomie jak postac ginie.

 

Anyway, znam ten bol gdy postac ginie, a gracz nie ma zupelnie na to wplywu. RIP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Intel mi sprawil mila niespodzianke, nowy Pentiumek odblokowany za 300 peelenow ciagnie D3 na maxa w FHD. W mega zadymie widzialem dropa do 50FPS, nie mniej. Juz wiem co kupie za chwile :) Oczywiscie na dedykowanej grafie, a nie integrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Intel mi sprawil mila niespodzianke, nowy Pentiumek odblokowany za 300 peelenow ciagnie D3 na maxa w FHD. W mega zadymie widzialem dropa do 50FPS, nie mniej. Juz wiem co kupie za chwile :) Oczywiscie na dedykowanej grafie, a nie integrze.

 

Możesz rozwinąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taki nowy procesor od Intela z odblokowanym mnoznikiem za 300zl - G3258. Po o/c na 4.7GHz smiga ta gra az milo, tylko przy 2c/2t. Testowalem ostatnio kilka konfiguracji i chcialem sie podzielic informacja, ze nie trzeba i3/i5 do tej gry. Taki Pentium sobie radzi po o/c lepiej, niz inne procki w podobnej cenie. Jasne czy jasniej?

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kadala wreszcie dala Lut Socks. Jeszcze rękawice albo czapka z EQ setu i będę się bawić. Zastanawiam się tylko co lepsze w magefistach mam FireDmg ale znów czapkę mam aughilda i daje boosta do HP i dmg dla elit

Ktoś się orientuje na co jest większe prawdopodobieństwo u Kadali.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że do gier blizza nie trzeba 4 rdzeni czy więcej to nie jest żaden sekret :D Gra ma trudności z obciążeniem prawidłowo 1 rdzenia.

Drugim elementem takiego configa pod d3, to bym zastosował pasywnie chłodzone gtx750 ti.

Pewnie by szło na pico psu w to grać w fhd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że do gier blizza nie trzeba 4 rdzeni czy więcej to nie jest żaden sekret :D Gra ma trudności z obciążeniem prawidłowo 1 rdzenia.

Drugim elementem takiego configa pod d3, to bym zastosował pasywnie chłodzone gtx750 ti.

Pewnie by szło na pico psu w to grać w fhd.

 

Pasywny 7750 + pasywny G3220 + SSD + picoPSU 150 - bez problemu wszystko działa nawet w multi, pomijając zwyczajowe zacinki na moście A3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że do gier blizza nie trzeba 4 rdzeni czy więcej to nie jest żaden sekret :D Gra ma trudności z obciążeniem prawidłowo 1 rdzenia.

Drugim elementem takiego configa pod d3, to bym zastosował pasywnie chłodzone gtx750 ti.

Pewnie by szło na pico psu w to grać w fhd.

 

No patrz, na G620T nie trybi za fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ważne są dla Was punkty życia przy trafieniu? Mocno to jakoś wpływa na przetrwanie czy mało istotnie. Bo jakoś nie inwestowałem za wiele w tą umiejętność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia itemów ale patrząc po profilach to nie zauważyłem, żeby ktoś w to inwestował, ważne by mieć resy i armor, kuli życia leci sporo, potiony też niezłe. Monk ma jeszcze life za zużyty spirit - tu można coś pokombinować.

 

Osobiście nawet tego nie tknąłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile masz pancerza i resy?

 

post-2619-0-08335200-1402351179_thumb.jpg

 

Taktyka prosta: piranhado + rain of toads żeby przyzwać fetysze, locust swarm żeby spowolnić moby. Potem wykańczam wszystkich strzałkami ;) Na mocne elity przydaje się slam dance z voodoo.

 

Tak to mniej więcej wygląda:

 

post-2619-0-33079300-1402439076_thumb.jpg

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ważne są dla Was punkty życia przy trafieniu? Mocno to jakoś wpływa na przetrwanie czy mało istotnie. Bo jakoś nie inwestowałem za wiele w tą umiejętność.

 

To dobra statystyka żeby u mistyka przerobić na coś innego ;) Na HC nie używam na żadnej postaci, nie warto bo wykradanie życia daje zbyt mało w porównaniu z tym na co można je zamienić (socket, CC, CD, life %, itp.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie chodziło bardziej o te punkty w stopniach mistrzowskich niż w itemach. W każdym razie teraz widze że to bezcelowe w ogóle.

 

A w ogóle granie Mnichem jest przerąbane. Mam dużo wyższe rezy i pancerz niż Blantmen a na T4 sam grać nie moge nawet a conajwyżej w grupie. I to najlepiej kiedy jest drugi Mnich z mantrą uniku dla całej drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie chodziło bardziej o te punkty w stopniach mistrzowskich niż w itemach. W każdym razie teraz widze że to bezcelowe w ogóle.

 

A w ogóle granie Mnichem jest przerąbane. Mam dużo wyższe rezy i pancerz niż Blantmen a na T4 sam grać nie moge nawet a conajwyżej w grupie. I to najlepiej kiedy jest drugi Mnich z mantrą uniku dla całej drużyny.

 

Mój brat skarży się na to samo. Wystarczy że wyłączy mantrę uniku i pada jak mucha :/

Poniżej masz jak wyglądają u mnie paragony:

 

post-2619-0-59063900-1402439502_thumb.jpg

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim z którymi wczoraj biegalem. :-)

 

Wczoraj rng było łaskawe. Fire Soj ładny poleciał, przeciętne witching hour i rękawice IK (mam w końcu 3 itemy). Jakbym dostał 3cia cześć do EQ setu to by było dopiero elegancko :-)

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim z którymi wczoraj biegalem. :-)

 

Wczoraj rng było łaskawe. Fire Soj ładny poleciał, przeciętne witching hour i rękawice IK (mam w końcu 3 itemy). Jakbym dostał 3cia cześć do EQ setu to by było dopiero elegancko :-)

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

 

Spoko...

Dystansowy barbie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe.. Dps większy to i trza rzucać. HoTA nie mam nawet połowy takiego Dps

 

300th spear daje jakby nie było przekonywujacego boosta do skilli.

Normalnie weapon trow ricochet mi crituje kolo 4-6kk na mobach i pod 10kk na elitach. Ancient spear na mobach kolo 18-24kk a na elitach ze 35kk (w grupie jak dojdą buffy to i 45kk czasem widac)

 

Hammer mi do 15k nie dochodził.

Bonus z wloczni plus pasyw do rzucania z 20 jardów daje naprawdę kopa. I wszystko się pięknie skaluje po odpaleniu berserka albo jak Harrington zadziała.

No i skoro nie stoję w środku zadymy to nie potrzebuje tyle toughness

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam. Mamy znowu nowy crafting. 

Jak dla mnie porażka. żeby zrobić trzecie gniazdo w napierśniku każda zmiana to 50  kryształów. Przy himerycznym zachowaniu mistyczki 700 kryształów nie mam a i gniazda nie widać. uzbierałęm następne 300 i sie udało. 1000 kryształów czyli 1000 żółtych zebranych gratów. :zonk: poszło w minute...

O ile wcześniej nie zbierał wogóle niebieskich to teraz też jest ich potrzeba sporo. 

Już widze grę w multi... sell.... sell... selllllll

Inne zmiany wymagają np 16tu kryształów czyli jeszcze ok.

Nie wiem jak wam ale mnie sie podobało szukanie składników. Wiele wypadało w trakcie bounty. Pozatym biegałem specjalnie tylko za tymi których potrzebowałem. Głównie Aughil. Mahda już na mnie nie mogłą patrzeć :) 

Zamiast zrobic coś z opóźnieniami w dropie to sie zajeli craftem bo pewnie ktoś pojęczał że mu nie leci. 

Pewnie też sie przyzwaczaimy i do tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie ogolnie patch po ch^#^

Lipny sie znaczy

 

Jak ktos chcial cos wykraftowac to to wycraftowal, potrzeba bylo troche poswiecenia i pokombinowania.. a teraz napierdalanka -> siara -> napierdalanka -> siara - > crafting

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@artuditu

Ale wczesniej trzeba bylo 50 na klate u mistyczki, jest to prawie tak samo fajne jak craftowanie karwaszy gdzie na jedne trzeba 120 niebieskich... Ilosci skladnikow nie zmienili. Szkoda natomiast ze polecialy skladniki specjalne bo to nawet ciekawe jak wszyscy pisali, "plus czy minus" i jeszcze raz;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w klacie czasem trafić 3sockety to masakra. Kupę czasu miałem w moim cindercoat'cie 2sockety i za chu nie chciała dać 3. No ale w końcu pyklo. To jest gra. Jakby wszystko odrazu wychodziło to za szybko byśmy mieli najlepsze graty. Jeden ma więcej szczęścia drugi mniej.

 

Przed RoS barb wymiatal a teraz radzi sobie bidnie. Teraz króluje WD.

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta.

Monk na samym dnie. A barb zaraz kolo niego.

Jednak wszyscy którzy się przyzwyczaili do mocy Barba teraz się dziwią.

Mam 50cc i 500cd. 99% fire skills i 41% elite dmg. Do tego 40% boosta do rzucania zarówno weapon trow jak i ancient spear (640% dmg) . A mogę co najwyżej t4 robić (oczywiście najlepiej w drużynie)

:/

Toughness wystarcza spokojnie i na t6 (wszystkie resy i armor powyżej 80% reduction + melee, ranged i elite po 15%). Ale Dps kuleje.

 

Jedynie EQ set jest w stanie mnie podbić do góry. Ale wciąż brakuje 1 przedmiotu.

Nie żebym narzekał strasznie ale trochę sytuacja śmieszna jest.

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...