Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz dostanie setów to jakiś żart. Znajomy u kadali dostał cały set dla monka w 5h gry (t6 rifty w teamie na innej postaci).

Blizzard "nie zawodzi", trzymają się swojej polityki konsekwentnie, tzn z każdym patchem jest łatwiej zdobyć gear, i wcześniejszy wysiłek traci na znaczeniu. To prawo pasuje do każdego patcha od wyjścia podstawki :)

 

Ja mam ostatnimi czasy spore trudności z graniem w to, z 10min max, i śpię.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aerial : taki urok diablo. Jak juz wszystko masz to nuda

 

Edit:

Dobilem crusem do 70. Założyłem mu sprzęt po barbie którego już nie używam plus co tam się walalo po stashu.... i boom.

1.1k sheet Dps i 15k toughness

Hehe.

Po t3 chwile się przebieglem i jakoś tam dawał rade. Zna ktoś jakiś ciekawy build nie zależny mocno od itemow

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę od jakiegoś czasu spróbować takie coś dla Crusa:

 

 

Ale jakoś mi ta klasa nie pasuje i ciężko się zmotywować :), wolę Barba i WD.

 

A swoim barbem rifty t4 (frenzy + seismic slam na moby i elity + hota na bosów) w przyzwoitym teamie robię może z 10-15 min, próbowałem też t6 solo - bounty a1 zajęło mi jakieś 45 min i padłem ze dwa razy, także pozytywnie oceniam ten build (choć przydałby się sankis - jordana fire, CC i elite +30% mam, ale w praktyce na ogół i tak jest gorszy niż ten nagel :) Za BIS item uważam Strongarm Bracers -> + 28 % dmg za free dla całej drużyny ? Dla mnie bomba :)

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Leonzio666-2153/hero/39935586

 

Btw: nie żebym się napraszał, ale jakby co to mnie też można wpisać na listę forumowiczów w D3 :)


Btw 2:

 

To zabawne, bo mi też brakuje jednego elementu do uzbierania EQ seta dla barba - poluje na naramienniki akurat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba w następny dzień po tym jak to napisałem dostałem od kadali rękawice i smigam teraz jak żaba

:-)

Wczoraj jeszcze mi czapka z eq wypadła także mam cały. Do tego cały IK i cały Reakor się znalazł po drodze

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znowu coś spieprzą. Skoro dexterity/zręczność da ten sam efekt co siła to równie dobrze mogą zrezygnować z tego i zmienić na siłe. Czym sie będzie róznić od barba czy Krzyżowca?

Akurat unik bardzo pasuje do tej postaci więc mogli skupić się nad czymś innym albo inaczej podnieść armor, który i tak powinien być wyższy skoro Monk musi przetrwać w bezpośrednim kontakcie.

 

Jak zwykle Monka kopią w doope...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość czeka na te nowe Seasons/ladders. Dla mnie jednak oznacza to praktycznie koniec przygody z Diablo pewnie. Gram mało (pół godzinki dziennie czasem jakieś dłuższe posiedzenie na weekend) i nie mam raczej czasu na levelowanie od nowa. Większość z was/znajomych zacznie grać by dostać nowe legendary a samemu biegać to nie będzie radocha. Te nowe riffy może chwile pobawią a potem lipa.

No cóż. Trzeba będzie chyba poczekać i zobaczyć.

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to będzie, ja też mam czas na pogranie właśnie do 1 godziny, więc nie mam zamiaru w ogóle ladderować. Może więcej nas się zbierze, nie chce mi się wbijać nowej postaci od początku i nie mam zamiaru tego robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie można usunąć postaci i stworzyć nowej od zera? Chyba ten sam efekt.

 

Jest coś co mi się podoba, to pomysł tych legendarnych klejnotów. Może wyjdzie z tego coś dobrego.

 

BTW

Granie godzinę dziennie uważam za całkiem sporo grania ;)

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość z was/znajomych zacznie grać by dostać nowe legendary a samemu biegać to nie będzie radocha. Te nowe riffy może chwile pobawią a potem lipa.

 

No worries. Zgodnie z tym co napisali, po zakończeniu sezonu nowe legendy będą również lecieć dla wszystkich graczy którzy nie brali w nim udziału. Zresztą, zaliczam się do grupy która nie będzie biegać po drabince :) Za mało czasu i chęci.

Not in the mood to start from scratch? You’ll still benefit from Seasons (which, by the way, are completely optional). New Seasonal Legendaries will roll over to non-Seasonal loot pool after a Season concludes. In addition, Greater Rift leaderboards will also become available to non-Seasonal characters, so you can compare the progress of your friends and clanmates with that of your most veteran heroes!

 

Jest coś co mi się podoba, to pomysł tych legendarnych klejnotów. Może wyjdzie z tego coś dobrego.

 

Szkoda tylko że można je włożyć tylko do amu/ring :(

The gist is that these gems are infinitely upgradeable, and provide special Legendary powers when socketed into the appropriate gear slot. They can only be socketed into Rings and Amulets, and can be upgraded by completing additional Greater Rifts.

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej grasz ladder, jak się znudzi przestajesz grać, i wracasz do gry jak będzie nowy sezon.

Teraz można tak szybko zdobyć gear, że nie ma większego sensu wracać do starych postaci, bardzo szybko osiągniesz podobny poziom na ladderze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej grasz ladder, jak się znudzi przestajesz grać, i wracasz do gry jak będzie nowy sezon.

Teraz można tak szybko zdobyć gear, że nie ma większego sensu wracać do starych postaci, bardzo szybko osiągniesz podobny poziom na ladderze.

 

To zależy na jakim gearze chcesz się zatrzymać. Ale jak szukasz czegoś konkretnego i rzadkiego to idzie się pochlastać (Witchinh Hour, Mirrorball, Ice Climbers, Frostburn, Azurewrath). Ostatnie 3 tygonie latam praktycznie bez upgradu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś konkretny legendary, np. broń to ok, ale pełne sety teraz naprawdę dość łatwo zdobyć. W 30min dziennie ofc nie, ale w porównaniu z tym co było.. 

Co kto lubi, grind, żeby mieć perfect gear, dla mnie trochę nie ma sensu, brakuje celu. Jak częstotliwość ulepszeń spada do pewnego poziomu gra staję się zbyt nudna. Ladder częściowo ratuje sytuację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje ze przesadzacie. Tak jakby po jakimś czasie grania nagle leciały sety czy coś. Ja gram często po pół godziny i jakoś nam wszystkie sety dla Barba. Mirrorball dla wizza od kadali tez. To zależy od farta i RNGods

:-)

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja akurat czekam na laddery, myślę, że sezon potrwa chociaż te 2 miesiące. Dla mnie to sporo czasu. W Ros zacząłem praktycznie od zera (byłem tak poirytowany podstawką, że jednego dnia usunąłem wszystkie postaci i nie grałem aż do dodatku). Teraz mam każda klasę na 70 i zadowalający sprzęt dla dwóch postaci. Po wyeliminowaniu craft materials i zwiększeniu dropa exp i farma to bułka z masłem. No i po cichu liczę, że exp kampanii w drużynie znowu zyska na popularności. Szkoda, że wciąż nie ma wyzwań, które można by robić na zasadzie side questów i lepszego systemów achieve'ów.


Btw WD=OP, właśnie w 20 min skończyłem solo rift t6 WD (oczywiście posiłkując się unity i nieśmiertelną enchantress ;) CDR+Wrathful protector+Strong Arm Bracers=OP (crity ma po 60-80 mln o.O), fetysze właściwie służą tylko do tankowania jak czekam na gargamela :) Na tym poziomie CDR nawet tak bardzo nie czekam na SMK, bo nie wiem czy warto wymieniać azzurewrath, które jednak daje mi trochę czasu dzięki mrożeniu. Co z tego, że mam raptem 280k life skoro jak są duże grupy mobów to praktycznie nie wychodzę ze spirit walk. Czemu inne klasy nie mają takiej szybkiej progresji. WD to moja jedynie 3 postać pod względem poświęconego czasu a pobiła całą resztę dosłownie w tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrzmiało tajemniczo ^^ A jaką postacią ? WD z fetyszami da radę czyścić w takim tempie ? Wczoraj oglądałem Jade WD, ale mu to zajęło 10 min...


Chyba, że takim fajnym DH ^^

 

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/HeatheN-2971/hero/3094785


No jeżeli taki run tak wygląda jak poniżej, to tylko pogratulować. 12 riftów t6 na godzinę, muszą być niezłe wpływy :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy jaki się trafi rift. Napchany to można szybko.

Jade moim zdaniem najszybszy, chyba generalnie najmocniejszy build w grze obecnie. Szczególnie po patchu, który podbił obrażenia z haunt o 45% (wcześniej ten bonus z naramów, chesta i mojo nie działał).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...