Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Barb wcześniej wiódł prym. Teraz WD. Ciekawe jaka klasa następna. Napewno nie monk

 

:-)

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

Nigdy nie wiadomo, może w najbliższym patchu tak "zbalansują" monka, że będzie totalny op :>

 

P.S.  PTR ma ruszyć do końca miesiąca right? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dooppy takie "balansowanie". Może oni na siłe chcą ludzi żeby grali różnymi postaciami. Ale ja gram tym co lubi ei nie ma siły żebym grał czymś innym. Jedynie Krzyżowiec zbliżył się charakterem do Monka więc nim zamiennie gram.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wciąż nie ma wyzwań, które można by robić na zasadzie side questów i lepszego systemów achieve'ów.

 

 

Trochę głupio napisałem, bo wiadomo, że w akcie V jest już całkiem nieźle pod tym względem. Właśnie czegoś takiego brakuje mi w całej reszcie gry plus możliwość questów na pkt achievements do wyboru z poziomu ich opisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wam się patch podoba.

Czytam niektóre zmiany i musze przyznać ze dziwnie kombinują

 

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jest ten item który daje max socketow w wybranym przez dmiocie, nie trzeba będzie treacic czasu i kasy u mistyczki, no i amulet z uberow (ma affix który dodaje pasywke od danej klasy)

Muszę wieczorkiem obadac jak po tych zmianach wygląda mnich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 


The cost to open a Nephalem Rift has been reduced from 5 Rift Fragments (total) to 1 Rift Fragment (per player)
Each player must pay the 1 Rift Fragment cost in order to enter a Nephalem Rift

 

Yeah!! Ja to kurde biedny w te kamyki byłem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jest ten item który daje max socketow w wybranym przez dmiocie, nie trzeba będzie treacic czasu i kasy u mistyczki, no i amulet z uberow (ma affix który dodaje pasywke od danej klasy)

Muszę wieczorkiem obadac jak po tych zmianach wygląda mnich.

Mnich wygląda 'za***' po tych zmianach, mam na 2.0.6 13kk wytrzymałości, na 2.1.0 - 8,5kk - dziekujemy Blizzardzie za dalsze nerfienie mnicha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW, chyba specjalnie założę konto na PTR ^^


  • Sacrifice
    • Has been redesigned
      • Now sacrifices a single dog at a time
      • The dog will now be thrown to you cursor location and detonates on impact
    • Weapon damage increased from 185% to 1090%
      • If you're wearing The Tall Man's Finger, the damage is tripled to 3270% weapon damage for sacrificing your dog
        • You do not gain additional damage if your giant dog represents more than 3 normal dogs
    • Skill Rune - Black Blood
      • Has been redesigned
        • Now stuns enemies in the impact area for 3 seconds
    • Skill Rune - Pride
      • Mana gained increased from 60 to 280 per dog
    • Skill Rune - For the Master
      • Has been redesigned
        • All your dogs will now be sacrificed in a single cast for 1090% weapon damage each
    • Skill Rune - Provoke the Pack
      • Has been redesigned
        • Now gain 20% increased damage for 5 seconds when you sacrifice a dog
          • This buff gains a stack with each cast and has a maximum of 10 stacks

 

 

 

Słowem, Pieseła: WOW Jakie pieski. Jaki dmg. LOL Jakie bonusy. WOW jaki szał ^^

 

Build na sacrifice powraca w wielkim stylu ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz WD, jeszcze dostał buffa?

Mieli niby jakoś zbalansować postacie pod te wszystkie laddery, ale chyba słabo im to wyszło.

 

Akurat tą konkretną zmianę ciężko nazwać buffem, bo w RoS Sacrifice stał się całkowicie bezużyteczny. Teraz go przebudowali tak, że da się używać. Ciekawe jak będzie się tym grało, trzeba będzie wygrzebać ze skrzyni zakurzonego Homunculusa :)

 

Horrify + Sacrifice: Black Blood - może być zabawnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wd będzie taki dobry pod te nowe rifty.

W tym nie liczy się do końca kto może szybko zrobić teraz t6, trochę inne zasady tam panują.

Musisz przebić się przez znacznie trudniejszy content, więcej obrażeń itd. Jest trudniej generalnie, taki jade wd dużo nie zdziała np. na levelu 35, gdzie trzeba szybko ubić bossa który ma tryliard hp, a ty nie możesz switchować geara. Albo gdy dotknięcie firechainsa zabije cie w 0.1s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka odpowiedź na bossa z pierdyliardem HP -> barb + furnace + wszystko z buffem +%dmg elite w miarę wolnych slotów + cindercoat + rend/ravage albo +%light +wyrdward + rend/lacerate + oczywiście ruthless w passywie.

 

Co Wy na to ?

 

Furnace:

 

http://us.battle.net/d3/en/item/the-furnace

 

Nowy Rend:

 

  • Rend
    • Weapon damage increased from 1000% to 1100% over 5 seconds
    • Skill Rune - Lacerate
      • Damage type changed from Physical to Lightning
    • Skill Rune - Mutilate
      • Damage type changed from Physical to Cold
    • Skill Rune - Ravage
      • Damage type changed from Physical to Fire

OMFG, coś trafiłem z tym rendem, patrzcie na to (o.O):

 

Mod do pasa dla barbary:

Barbarian

  • Lamentation
    • Legendary Power added
      • Allows Rend to be applied twice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze będzie niby coraz więcej zmieniających grę itemow. Dzięki temu nie będziemy może wszyscy latać w tym samym sprzęcie. I'm więcej ciekawych buildow tym lepiej przecież

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Krótka odpowiedź na bossa z pierdyliardem HP -> barb + furnace + wszystko z buffem +%dmg elite w miarę wolnych slotów + cindercoat + rend/ravage albo +%light +wyrdward + rend/lacerate + oczywiście ruthless w passywie.

 

Co Wy na to ?

 

Nie można zmieniać geara w tych riftach.

A granie nie klasycznym leapquake to za daleko nie zajdziesz.

 

edit:

 

SGfTKHe.jpg

Edytowane przez aerial
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skilli zdaje się też nie można zmieniać

 

"klasyczny leapquake" chyba nie istnieje. Sporo odmian tego się narobiło a teraz będzie można jeszcze kombinować z różnymi elementami bo ponieśli dmg dla wszystkich do 4200%

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak używają tej runy co robi największy dps.. :) Nie przeceniaj zmian jakie wprowadza blizz w skillach, większość nic w praktyce nie zmienia.

 

 

Ciekawostka, ludzie exploita znaleźli, otwierają greater rift postacią level 1, i robią go level 70, wtedy jest łatwy, można dojść do tier 100 (max), dalej się nie da. Potem  wypada klucz do tier 100 ciągle, i robi się w kółko tier 100.

Na tier 100 (level 1 otwierający) elity mają i tak po 300mil hp.

 

Co się stanie jak level 70 otworzy rifta z tier 100?

 

:)

 

5F7Vm6f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem to klany funkcjonują i na PTR. <PPC> też jest obecne ?

 

Wczoraj ściągnąłem sobie wersję PTR. Jakby byli jacyś chętni na wspólne śmiganie to będę pewnie dzisiaj wieczorem i w nocy (o ile lagi pozwolą na jakąkolwiek grę). Mam szczególną chrapkę na ten goblin realm  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja już gram na PTR. Na razie jeden goblin i nie było portalu  :) Przy logowaniu i kopiowaniu bohaterów trzeba się uzbroić w cierpliwość. Może to na początku podobno trwać nawet 5-10 min (u mnie było mniej). Widzę, że energetyk założył klan na PTR, ale w tej chwili nie gra i nie ma komu dodawać ludzi :/ Ciężko kogoś znaleźć bez klanu... Jakby ktoś chciał się kontaktować to wpiszcie mnie do znajomych: Leonzio666#2153.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wreszcie udalo sie zalogowac i skopiowac postacie..

zrobilem rifta.. dostalem kluczyk to Greater Rift

 

Level 1 w 6min costam i dostalem klucz na 10lvl

Level 10 w 8min costam i dostalem klucz na 16lvl

Level 16 w 8:14 i dostalem klucz na 20lvl

 

jak na mojego biednego eq barba to nie jest najgorzej .. ;]

widzialem ze ladder solo na razie jest na 33lvl cos kolo 13min

 

ktos gra?

jak cos moze bede pozniej chaos#2480

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja już gram na PTR. Na razie jeden goblin i nie było portalu  :) Przy logowaniu i kopiowaniu bohaterów trzeba się uzbroić w cierpliwość. Może to na początku podobno trwać nawet 5-10 min (u mnie było mniej). Widzę, że energetyk założył klan na PTR, ale w tej chwili nie gra i nie ma komu dodawać ludzi :/ Ciężko kogoś znaleźć bez klanu... Jakby ktoś chciał się kontaktować to wpiszcie mnie do znajomych: Leonzio666#2153.

 

Nie założyłem - sam się musiał skopiować ;) Na PTR raczej mnie nie będzie tak że któryś z Oficerów musi klepnąć dodanie do klanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...