Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Apropo filmiku... tia D2 nie było wcale wtórne - non stop boss runy do Mefisto lub Baala...

Tu przynajmniej runy sa wszędzie a to przygody, a to rifty, a to klucznicy...

To jest H'N'S do k**** nędzy, rzeź i przedmioty, tylko to się liczy...

Tak samo jak marudzą Ci co idą na Transformersów, Spider-mana itd. i oczekują nie wiadomo czego...

Edytowane przez ernik
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka, klimat, 8-osobowe party, runy (tele pal = cud, miód i orzeszki), switch dla broni, zbroje i hełmy dla najemników, duele, super szybkie tempo rozgrywki (2-3x szybciej niż diaaaaabloooo trzyyyyyy), normalny handel między graczami (bez durnego AH i bez durnego found only), brak durnych pasków postępu przy tele do miasta i przy krafceniu... Brak zbierania białego, niebieskiego i żółtego śmiecia tylko po to, żeby przemielić - nie pasowało to się nie podnosiło i już Mam dalej wymieniać ? :)

Edytowane przez Leonzio666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to mogli by od torment 1 albo 2 zrobić ze nie lecą juz białe żółte i niebieskie tylko crafting materials. Najlepiej jeszcze żeby się same podnosily.

Z drugiej strony nie udało mi się wciąż znaleźć leg amu który zastąpiłby mój rare. Ciezko z rolami

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak kasujesz :>

To mi przypomina deklaracje wypowiadane w niedziele poranki po ostrej imprezie, gdy pada zwrot "więcej nie piję"... po czym przychodzi kolejny weekend :>

 

Poza tym wystarczy spojrzeć w statystyki godzinowe, ile setek/tysięcy poniektórzy tutaj mają wyrobione, więc chyba kiedyś musi nadejść chwila, że ochota na ciapanie trochę osłabnie.

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no chciałbym wiedzieć co było takiego wyjątkowego w D2...

Nie mówiłem odnośnie d2, tylko Twojej "wizji" gry h'n's.

 

@oliwer, ja nie skasuje, bo po co, nie potrzebuje takiego manifestu pod publikę. Kongor na tym zarabia, to taki manifest zwiększył mu oglądalność. Po prostu przestane grać, już prawie nic nie gram ;) ale na partyjke z Tobą czy Złym na T6 HC oczywiście wpadne ;]]

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiłem odnośnie d2, tylko Twojej "wizji" gry h'n's.

 

@oliwer, ja nie skasuje, bo po co, nie potrzebuje takiego manifestu pod publikę. Kongor na tym zarabia, to taki manifest zwiększył mu oglądalność. Po prostu przestane grać, już prawie nic nie gram ;) ale na partyjke z Tobą czy Złym na T6 HC oczywiście wpadne ;]]

T6 może kiedyś :> odezwe się jak sam jeszcze będe grał, w klanie też jest coraz mniej aktywnych graczy.

 

Czy mu zwiększył?

On chyba żył z tego ze streemował D3, teraz sprawdziłem jego kanał to ma 400 oglądających w porównaniu z tym jak patrzyłem czasem w pracy na to ile miał jak wychodził ros to poleciało mu 10-ciokrotnie... zresztą jak i innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyste d2 to nic specjalnego. Kiedyś wiadomo, nie było konkurencji, ta gra była przełomowa to się grało. Ale teraz w to grać, jest strasznie biedne. Nawet streamerzy którzy z taką nostalgią zachwalają d2, grają jak jest reset laddera, grają max 2 dni :)

 

Natomiast mody do d2, to już inna zabawa. Tysiące godzin można włożyć, nieskończona ilość opcji. Mają głębię, gdzie non stop są jakieś duże patche, zmiana balansu, trzeba kombinować nad nowymi buildami. Tego nie ma w d3 akurat, gra się zmienia bardzo powoli, i nie ma głębi, tzn. są 1-2 dobre buildy na postać, bez większych zmian, sama synergia z przedmiotami, wreszcie banalna prostota przedmiotów i statystyk na nich, nie sprzyja za bardzo zabawie w theorycrafting, siedzenie na excelem i kombinowaniem. Ale kto co lubi. Jak ktoś chce poklepać potworki i popatrzeć jak wybuchają, śmiejąc się z kolegami, to ta formuła działa super. Tylko za długo się tak nie da bo to się zwyczajnie szybko nudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Często jest tak ze jakąś stara grę wspomina się dobrze bo kiedyś dawała radość ale teraz już niekoniecznie tak jest.

 

Diablo jest skazane na porażkę po pewnym czasie. Wszystko się nudzi na dłuższą metę.

 

Wracając do Ptr. Poprawili wreszcie bonusy do skilli dla broni. Maximus crituje mi po 13-18mln hyhy.

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyste d2 to nic specjalnego. Kiedyś wiadomo, nie było konkurencji, ta gra była przełomowa to się grało. Ale teraz w to grać, jest strasznie biedne. Nawet streamerzy którzy z taką nostalgią zachwalają d2, grają jak jest reset laddera, grają max 2 dni :)

 

Natomiast mody do d2, to już inna zabawa. Tysiące godzin można włożyć, nieskończona ilość opcji. Mają głębię, gdzie non stop są jakieś duże patche, zmiana balansu, trzeba kombinować nad nowymi buildami. Tego nie ma w d3 akurat, gra się zmienia bardzo powoli, i nie ma głębi, tzn. są 1-2 dobre buildy na postać, bez większych zmian, sama synergia z przedmiotami, wreszcie banalna prostota przedmiotów i statystyk na nich, nie sprzyja za bardzo zabawie w theorycrafting, siedzenie na excelem i kombinowaniem. Ale kto co lubi. Jak ktoś chce poklepać potworki i popatrzeć jak wybuchają, śmiejąc się z kolegami, to ta formuła działa super. Tylko za długo się tak nie da bo to się zwyczajnie szybko nudzi.

 

Czy ja dobrze pamiętam szumne zapowiedzi Blizzarda, że system skilli jest taki jaki jest, bo zależało im na elastyczności, nie robieniu jedynie słusznego buildu o konieczności dostosowywania się do sytuacji? Rajt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze pamiętam szumne zapowiedzi Blizzarda, że system skilli jest taki jaki jest, bo zależało im na elastyczności, nie robieniu jedynie słusznego buildu o konieczności dostosowywania się do sytuacji? Rajt...

 

Bez przesady, przecież tak właśnie to działa... W końcu nie musisz grać "jedynym słusznym, najbardziej efektywnym buildem". przykładowo: co z tego, że fetyszami gra się X% szybciej / wydajniej niż Locust Swarm + Hwoj Wrap, skoro *mnie* lepiej biega się z tym drugim zestawem, a fetysze zupełnie mi nie podchodzą. A jak wpadnie jakiś ciekawy przedmiot czy pozmieniają skille (zapowiadany Sacrifice dla WD) mogę zmienić sobie w każdej chwili build i przetestować czy będzie ok czy jednak szukam czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak buildów jest od groma:)

szkoda tylko że w przypadku T6 buildów jest już 2/3 na klasę

Lubię grać po swojemu DH...ciekawe kombinacje dawały radę na T2 max...w przypadku t6 już zabyt dużego wyboru nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak buildów jest od groma:)

szkoda tylko że w przypadku T6 buildów jest już 2/3 na klasę

Lubię grać po swojemu DH...ciekawe kombinacje dawały radę na T2 max...w przypadku t6 już zabyt dużego wyboru nie ma.

 

Zgadza się, do T3 jest właściwie wszystko jedno, potem zaczynają się schody. Z tego co pamiętam jakoś mocno inaczej to nie wyglądało w przypadku D2, ale np. w Mediana nie grałem wystarczająco dużo więc się nie wypowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe gemy, trochę przegięte.

Conduit pylon efekt, można to chyba ulepszyć do 3000% obrażeń na trafienie (zaczyna od 500).

Albo gem co daje 100% crita na petach. Idealne wręcz żeby zastąpić crit na pierścieniach i amulecie socketami, bo i tak mamy max.

 

0jIb5UH.jpg

 

Pełna lista gemów i o ile ulepszają się na poziom:

 

http://www.diablofans.com/forums/diablo-iii-general-forums/diablo-iii-general-discussion/90337-community-effort-legendary-gem-upgrading-effects

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknąłem na tego linka od xaviera...wytrwałem 3 min...potem inny z nudów kliknąłem, i kanał z YT na twicha...

http://www.twitch.tv/bigdaddyden76/c/4292357

I stwierdzam że tego się nie da oglądać....

Nie ma lepszych streamerów?

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HeatheN

Już chyba nie ma...

 

   Wróciłem z wakacji i coraz mniej "streamu" ciekawego - czekamy do patcha 2.1. Sam też doszedłem do momentu "przesyt = znużenie"  - ale zobaczę po przerwie.
Mam nadzieję iż nie dam się łatwo złamać - zawsze to Diablo... No chyba że Civilization VI będzie :)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lepsze:

 

 

Gem zwiększa obrażenia z odległością od celu.

Dajesz na bossa dot i..

..teleportujesz się do miasta.

Jaka jest odległość z innego wymiaru (rift) do miasta? :D Musi być kawałek, bo zabija bossa natychmiast.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem przedwczoraj trochę u kolegi na xboxie w diablo i tak jak nigdy w żadną poprzednią część nie grałem tak w tą nabrałem ochoty popykać.

Patrze na allegro i nasuwa mi się kilka pytań. Przede wszystkim czy trzeba patrzeć na to jaka jest wersja gry? Ten "reaper of souls" to jest jakiś dlc z czyms ekstra czy tylko nazwa jakiegos patcha?

Czy ma znaczenie "skąd" jest gra? Na jednej aukcji jest np USA, na innej Francja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ruskie klucze są na innych zasadach (nie można zmienić języka), pozostałe możesz robić i grać gdzie chcesz.

Reaper of souls to dodatek, żeby grać w najnowszą wersję, piąty akt i nową postać musisz to mieć. Więc musisz kupić zarówno diablo 3 jak i dodatek, są pewnie w jakichś promocjach.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...