Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Po otworzeniu g.rifta failujemy 1 fale czasowo i dostajemy klucz na 1 poziomie.

Pozniej czyscimy do bossa, sprawdzamy jaki czas do konca mozna sie tp'nac do miasta i robic bounty, 2 minuty przed koncem zabijamy bossa, upgrejdujemy klucz i tak w kolko...

W godzine - poltorej mozna zgarnac wszystkie gemy do tego kupe legend / setów z bossa.

Edytowane przez kelcior
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No

Jak dobrze potyrasz w sezonie to będziesz miał paragonów bez liku. Tylko na co Ci to jak zacznie się nowy sezon. Jestem ciekaw jakie będzie zainteresowanie sezonami

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewaliscie. Cudu? To nadal ta sama gra. Ja chcę zobaczyć jeszcze tylko ten skarbiec z goblinami i sprawdzić dokąd dojdę w griftach (na razie 28) I olewam temat.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewaliscie. Cudu? ...

Dobrych pomysłów od Blizzarda?..

 

W każdym razie pograłem wczoraj dwie godziny, przyjrzałem się dokładniej zmianom i do nich zaadoptowałem mojego mnicha. Musze przyznać że to uratowało trochę sytuację. Do tego zauważyłem dużo większą dynamikę walk, więcej nabiegających wrogów i cały czas coś sie dzieje.

Teraz tylko pracować nad przeżywalnością bo ten aspekt wydaje się wbrew obietnicom nie do końca rozwiązany.

Grało mi się lepiej niż za pierwszym razem i może to odrobinę przedłuży moje zainteresowanie. Też czekam na te krainy goblinów.

 

No i miałem nadzieje na możliwość upgrade wszystkich klejnotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dałem [gluteus maximus] w takim razie. Miałem wylosowane 6cc i socket w ringu który nosi mój templar i stwierdziłem ze dam mu gema to będzie zamiatal

:-P

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od wybranej runy. Te z pasyfki są fizyczne. Niestety kiepsko z wytrzymałością petów t5+ padają jak muchy

Dobra, wszystko jasne, dzięki. Jest fajny klejnocik który poodnosi DMG i obniża obrażenia dla petów, więc zamierzam go wypróbować po wymaksowaniu. Może pomoże. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buff dropów z bounty.

Na t2 jest 50% szans na legendary, i rośnie wraz z poziomem, na t6 jest 100%.

Każdy cache daje legendary na t6.

Znaczy co. Parę Bounty na t6 i jest rorg teraz?

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...