Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.blizzard.com/diablo3/

 

 

Lista battletagów ludzi z forum:

 

Adlomis#2802

Alstadi#2181

Bartosh#2662

Bielski#1276

Borys#2525

c45per#2158

cavarr#1164

cezar1125#1716

corbenic#2720

costi#1100

dybeczek#252

dzb#2443

energetyk#2562

Free1ancer#2173

g00dMan#2276

got3n#2802

GregoR#2582

HaNz#2424

Jaff#2301

kelt#2201

kicha#2253

mat00ino#2864

MelampusT3#2777

nrl#2485

Qazellot#2274

shaker2003#2502

skus#2192

slavOK#2941

stanko#2516

thuGG#2156

tymmej#2290

Vient0#2167

 

ς Blizzard Teasers

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

ς Video

Diablo III Cinematic Trailer HD - 48MB

Diablo III Gameplay HD - 569MB

Diablo III MegaPack Artwork Hi-Res - 65MB

 

ς Galeria

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

 

ς Klasy Postaci:

BarbarianWitch DoctorMonkWizardDemon HunterPierwszy post będzie aktualizowany, bla, bla, bla Dołączona grafika

 

Poprzedni temat o Diablo III zawierający głównie spekulacje (link)

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Wybacz kochanie, wszystkiemu winien diabeł, następnym razem na pewno dam mu radę... Nucąc utwór Deriglasoff wrzuciłem płytę z Diablo III do czytnika swojego wysłużonego peceta, napawając uszy upiornym szumem rozkręcającego do granic możliwości poliwęglanowego krążka, niecierpliwie spoglądając na postęp instalacji najnowszej produkcji Blizzarda. Prawie dwanaście lat oczekiwania właśnie dobiegło końca, bowiem światu objawił się nareszcie następca najpopularniejszego i chyba najlepszego hack'n'slash w historii tegoż gatunku. Panie i panowie - oficjalna premiera Diablo III stała się faktem! Blizzard z niezłym skutkiem wskrzesił już StarCrafta, kurczowo trzymając dawnej mechaniki, jednak w przypadku Diabełka sprawy wyglądają nieco inaczej. Twórcy postanowili wprowadzić sporo istotnych zmian do rozgrywki, które niekoniecznie muszą przypaść do gustu wyjadaczom silnie związanym z poprzednikami, jakich sam poniekąd reprezentuję. Czy Diablo III okaże się satysfakcjonującą oraz godną kontynuacją legendy?

Mega recenzja Diablo III - Diabeł mówi dzień dobry po 12 latach!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, czy wśród itemów będą te znane z pierwszej lub drugiej części. I jak już to jak będzie wyglądał taki dziadek ;D

 

 

A co do screena, to zawsze będzie można sobie monitor przyciemnić ;)

Edytowane przez c45per

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o szybkosc przemieszczania, a o sam sposob w jaki to robi. Juz chyba Cain (niezle mu barb dowalil :lol2: ) żwawiej chodzi. To by bylo dobre przy platformowce dla dzieci.

 

Widzieliscie fioletowe przedmioty :rolleyes:

A widziałeś złote :razz: :rolleyes:

 

Cavarr, ty to chyba lubisz mieć 1-sze posty w tematach.

Pozbieraj screeny z poprzedniego tematu.

Spokojna twoja rozczochrana ;)

 

lubię :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie mroczniej na tych poprawionych skrinach wygląda :P. Problem bedzie dodać jakiś filtr ? ;p Imo nie. Chociaż na tych drugich skrinach grafa zdeka ziarnista sie robi ;]. Jakoś sie to przyciemni i tyle.

 

Kolosie z Blizza przynajmniej dobrze postąpili ze zostali z rzutem izo, a co ja teraz mam powiedzieć skoro Fallout 3 bedzie w full 3D :|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem, dla mnie ten po lewej wyglada jakby mial low texture...

A powaznie faktycznie troszke grafika traci wowem:|

Ale wowa tez lubie:D wiec akurat dla mnie to nie problem:)

Duzy plus za dzwieki/speeche (Cain mowi tym samym glosem:D) ktore w wiekszosci z d2 sa zaczerpniete:)

Szykuje sie naprawde porzadna jatka, czekam tylko na jakies info odnosnie postaci:D

Co do predkosci mnie martwi jedno, jak bedzie z predkoscia ataku? Taki zelot, czy drut z likantropia potrafil napierniczac niemilosiernie szybko, o ile w d2 mozna bylo to ladnie oddac (sprity i efekt jak w kreskowkach kilka rączek:D) o tyle czuje ze tutaj moze byc dziwnie:| ten barb faktycznie dynamiczny ale nie az tak jak w d2, pewnie bedzie to krok w tyl pod tym wzgledem ale cos za cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

costi, wyjaśniłbyś bo dam sobie uciąć rękę, że nie każdy wie o co kaman w tych screenach ;]

Co prawda nawet na Camcungu 710N ;) , przed ktorym siedze w pracy, widac roznice na pierwszy rzut oka (szczegolnie na pierwszej parze screenow), ale ok: jak ktos nie wie, o co w tym chodzi, to polecam zwrocic uwage na kolorystyke i wyglad podloza i tla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zaczne, i od razu nawiaze do ostatniego watku, jaki przewijal sie w poprzednim temaice i podlinkuje jeszcze raz screena, ktory IMHO doskonale podsumowuje co jest nie tak z grafika w D3:

Racja, dopiero teraz wyraźnie to widzę. Zwłaszcza na dolnym screenie, który jest nieodpowiednio kolorowy. Tęcza w Diablo - nadzwyczajne. Piekielnie mroczna była część pierwsza - wyraźnie to pamiętam. Pozbycie się "kolorków" wychodzi tym screenom na dobre. Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz wkleic po kolei grafiki, ktorymi autorzy pobudzali wyobraznie milionow na calym swiecie przed oficjalna prezentacja ;)

się zrobi

 

Diablo III Gameplay HD - 569MB

ftp://data2.hardwired.hu/pub/windows/game...ailer_EU_EN.avi

 

Diablo III CINEMATIC TRAILER

ftp://data2.hardwired.hu/pub/windows/game...ailer_EU_EN.avi

 

Diablo III MEGAPAK ARTWORK

http://hardwired.hu/dl2.php?id=5857&dl=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiasz mrocznej czerni jest - można przyjąć - bajkowy turkusowy. To chyba każdy zauważył, mechl!k ;]

Hehes... looknij na ostatnie posty w poprzednim temacie to stwierdzisz, że jednak niet ;]

P.S. Tak, sam wiedziałemo co chodzi <jupi> ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam drobne spostrzeżenie oczywiście nie musicie się z nim zgodzić ale Diablo 3 pod względem grafiki nie zachwyca Blizzard Entertainment jest na tyle doświadczonym producentem i z olbrzymim zapleczem finansowym że stać go na więcej wybaczcie mi to ale już Titan Quest: Immortal Throne ma lepszą oprawę graficzną oczywiście w „Diabełka” gra się dla świetnej fabuły i tu na pewno się nie zawiedziemy ale po tylu latach czekania mogli by się trochę bardziej postarać w kwestii wizualnej oprawy no ale cóż i tak dobrze że się doczekaliśmy kontynuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam drobne spostrzeżenie oczywiście nie musicie się z nim zgodzić ale Diablo 3 pod względem grafiki nie zachwyca Blizzard Entertainment jest na tyle doświadczonym producentem i z olbrzymim zapleczem finansowym że stać go na więcej wybaczcie mi to ale już Titan Quest: Immortal Throne ma lepszą oprawę graficzną oczywiście w „Diabełka” gra się dla świetnej fabuły i tu na pewno się nie zawiedziemy ale po tylu latach czekania mogli by się trochę bardziej postarać w kwestii wizualnej oprawy no ale cóż i tak dobrze że się doczekaliśmy kontynuacji.

Diablo II też było słabe graficznie w porównaniu do NOX'a, który wyszedł parę miesięcy wcześniej, a dzisiaj nie pamiętam o czym była ta gra :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zaczne, i od razu nawiaze do ostatniego watku, jaki przewijal sie w poprzednim temaice i podlinkuje jeszcze raz screena, ktory IMHO doskonale podsumowuje co jest nie tak z grafika w D3:

przyciemnisz monitor i uzyskasz taki mroczny efekt :)

Niema sie co podniecać zabardzo, gierka jeszcze nie wyszła. Myśle że będzie sie fajnie ciupało. Ciekawe jak rozwiążą multi.p ?

Czekam z niecierpliwością, oby nie za długo...

A pamięta ktos może ile mineło od zapowiedzi d2 do ukazania sie gry na półkach? 2 lata (tak cos mi świta)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam drobne spostrzeżenie oczywiście nie musicie się z nim zgodzić ale Diablo 3 pod względem grafiki nie zachwyca Blizzard Entertainment jest na tyle doświadczonym producentem i z olbrzymim zapleczem finansowym że stać go na więcej wybaczcie mi to ale już Titan Quest: Immortal Throne ma lepszą oprawę graficzną oczywiście w „Diabełka” gra się dla świetnej fabuły i tu na pewno się nie zawiedziemy ale po tylu latach czekania mogli by się trochę bardziej postarać w kwestii wizualnej oprawy no ale cóż i tak dobrze że się doczekaliśmy kontynuacji.

Ta lepsza grafika to po to, zeby blur i hdr zaslanial ci przeciwników, czy po prostu lubisz miec 15 fps jak wyskoczy trzydziesci demonów z antyaliasingiem, potrójnym buforowaniem i miliardem poligonow kazdy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo II też było słabe graficznie w porównaniu do NOX'a, który wyszedł parę miesięcy wcześniej, a dzisiaj nie pamiętam o czym była ta gra :lol2:

Bo to była bardziej skomplikowana fabuła niż main quest w postaci zabicie diablo. :lol2:

 

Btw starcrafta 2 zapowiedzieli ponad rok temu, niby ma wyjść w grudniu tego roku, wiec diablo 3 zgodnie z szybkością wydawania gier przez blizza imo nie wcześniej jak pod koniec przyszłego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam drobne spostrzeżenie oczywiście nie musicie się z nim zgodzić ale Diablo 3 pod względem grafiki nie zachwyca Blizzard Entertainment jest na tyle doświadczonym producentem i z olbrzymim zapleczem finansowym że stać go na więcej wybaczcie mi to ale już Titan Quest: Immortal Throne ma lepszą oprawę graficzną oczywiście w „Diabełka” gra się dla świetnej fabuły i tu na pewno się nie zawiedziemy ale po tylu latach czekania mogli by się trochę bardziej postarać w kwestii wizualnej oprawy no ale cóż i tak dobrze że się doczekaliśmy kontynuacji.

Kolejny ma problemy ze wzrokiem... Po 1, do premiery jeszcze wuj wie ile czasu, po 2 - juz teraz grafika oraz animacja zjada tą z TQ bez popity, w ogóle nie widzę porównania nawet... (dodam, ze aktualnie od czasu do czasu pykam w TQ), po 3, być może wymagania sprzętowe nie będą przesadzone, dzięki czemu sukces d3 będzie jeszcze bardziej murowany. Po 4 - tak, jestem fanboy'em serii diablo i mam ku temu podstawy :D

 

No i po 5, jesli w diablo 2 grales dla świetnej fabuły, to masz niskie ambicje ;)

Edytowane przez darkx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mogło być ciut ciemniej miejscami i mnie kolorowo ale z technicznego punktu widzenia grafa w D3 świetnie sie spisuje imo. To nie miałobyć klasyczne 3d zza pleców ala ghotic albo fpp jak obek. I bardzo dobrze ze nie jest. U Blizz grywalność jest najważniejsza i to mnie najbardziej cieszy. Gameplay movie rządzi ;o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do narzekaczy na grafike

Primo : nie wiemy na jakim etapie jest gra! Moze to byc alpha wczesna, a moze juz beta i na gwiazdke zagramy;D

secundo; d2 do momentu wydania lod wygladal jak Q***a g***a a i tak wymiatał

Dziękuje;] za uwage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad jednym, skoro już tak rozmawiacie trochę o jakości grafiki w diabełku, wg mnie chłopaki z Blizzarda nie pokazali jeszcze na co stać ich engine w full detalach i pewnie jeszcze trochę czasu minie zanim to nastąpi, zresztą mówili Work in Progress, pzatym fakt tekstury wyglądają ba low, widać to http://www.blizzard.com/diablo3/media/screenshots.xml zdjęcie nr 9 chodzi mi o schody i o posągi, ela to tylko moja ocena.

Jedno jest pewnie napewno kupie DiabloIII a grafa w tej grze to nie wszystko

Edytowane przez djcasey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z oficjalnej strony:

When will Diablo III be released?

 

It's too early to estimate Diablo III's release date. As with all Blizzard Entertainment games, our goal is to create a game that is as fun, balanced, and polished as possible. We intend to take as much time developing Diablo III as is necessary to ensure the game meets our own high expectations and those of our players.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

costi

ja nie widze na tych screenach uzasadnienia zadnego co jest nie tak z grafika w Diablo 3. Mysle ze jesli chcialbys inne kolory, jasnosc i kontrast - poprostu zmienisz sobie w ustawieniach obrazu gry i po klopocie ;)

 

Dziwie sie wielu ludziom ze to co czesto oceniaja jako grafike w grze to tak naprawde kwestia kolorow, jakosci tekstur czy zastosowanych filtrow. Czemu nikt nie zwrocil uwage na to ze wkoncu Diablo moze sie pochwalic po przejsciu w 3D bogatymi w szczegoly miejscami. To juz nie jest tworzony labirynt z elementow 2D i posklejany jak mapa do starcrafta. Na filmie podczas biegania barbarzynca bardzo mi sie podobaly dalsze plany, mgla, swiatla w oddali, majaczace cienie ... bardzo fajnie wypada tez fizyka, co prawda skryptowana miejscami, ale zawsze ;)

Design juz pisalem wczesniej bedzie przypominal WoW niektorym, bo nie chce mi sie wierzyc ze blizzard do tworzenia modeli 3D woli wziac dodatkowych ludzi niz wykorzystujac tych co np maja doswiadczenie przy pracy nad WoW.

 

Ogolnie zwiastuny zapowiadaja tylko zarys samej gry, nie ma sie co podpalac. To co bylo w nich pokazane jest raczej na szybko przygotowana prezentacja ktora moze nie miec za wiele wspolnego z finalowym produktem.

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta krew na podlodze tez sobie dorysuje? Przeciez tam sa zupelnie inne tekstury.

w taki sposob mozna sie przyczepic do wszystkiego, ze tam na scianie powinien wisiec szkielet, ze gdzie indziej powinna lezec czaszka wypelniona krwia dziewic ;)

 

Nie widzielismy prezentacji pelnej wersji gry tylko krotka demonstracje gameplay'u. Wszystko moze wygladac jeszcze inaczej :) Oczywiscie kazdy moze zglaszac co do wygladu gry wlasnie propozycje, jednak mysle ze wiekszy posluch mozna zyskac zglaszajac takie rzeczy na oficjalnym forum Diablo3. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy zapowiedzi SC2 też było narzekanie na grafike, że wszystko plastik fantastik, a na teraźniejszym etapie produkcji grafika wygląda o niebo lepiej, i to samo czeka Diablo3, więc cierpliwości.

 

Co do zaawansowania prac, to wiadomo jedynie że pokazali(mają narazie porządnie zrobionych?) dwóch bohaterów, a w całej grze będzie ich w sumie pięciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...