Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie odpaliłem gierki dzisiaj ale wchodze na forum diablo a tam oczywiście płacz i lament jak zwykle. Zawsze jak coś zmienią to komuś nie pasuje. Teraz płaczą, że zniszczyli takie dobre źródło materiałow do craftowania.

Ja tam nie wiem ale kadala średnio 1 na 10 przedmiotów dawała niebieskich a tych najwięcej brakuje więc w czym problem. Na sezonie nie gram jakoś okrutnie dużo, sporo już pozmieniałem a z żółtych itemów to mam z 1,5k materiałów.

 

No ale na ichnim forum tak jest ze wszystkim, co by nie zmienili to ktoś będzie marudził. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednym ułatwia innym nie. wszystkim nie dogodzisz.

patch na plus. jedynie powinni zwiększyć ilosc odlamkow możliwych do zebrania. 500 sztuk w momencie gdzie teraz ceny sa po 25 a nawet i po 75 to trochę lipa. no i role ringow i amu ulatwili znacznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kadala dobrym zrodlem materialow do craftowania? Jak sie w normalnej grze nie zbiera nic innego, jak tylko legendy, to wtedy Kadale rzeczywiscie mozna uznac za zrodlo materialow do craftu. ;)

 

Nic nie wspominaja o szansy na zdobycie klucza z keywardenow. Do tej pory szansa ta, nawet na torment, 6 raczej wysoka nie byla. Zmniejszaja ogolne RNG w procesie tworzenia hellfire amulet, ale nadal jest to jedna wielka loteria i trafienie dobrego amulet sprowadza sie wylacznie do szczescia.

 

Blizzard powinien zwiekszyc maksymalny cap na blood shardy, bo 500 przy tych nowych cenach to bedzie irytujace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szansa na klucz w T6 to 50%, bardzo często spada. Po patchu zbieranie kluczy ma sens i po 15-20 min będzie już można walczyć z uberami, zakładając że szukamy kluczy w 4.

No jasne, że trafienie na dobry amulet to kwestia szczęścia, tak jak z każdym innym przedmiotem.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie.... Odwiedziłem The Vault.

 

Kolega zaprosił mnie do gry żeby Shardy pozbierać. Omyłkowo włożył key of trials wiec pomyślałem ze nie będę marnować czasu i zapoluje na goba. Core of arreat- był gob ale [gluteus maximus].. Northern Highlands tez był ale też [gluteus maximus]. On w tym czasie wyszedł już z triala. Wszedł w zdaje się halls of agony zabił pierwszego goba i portal.

 

Heh. Ja to mam farcik czasem. Na t6 zgarnelem za sam skarbiec 70kk

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie.... Odwiedziłem The Vault.

 

Kolega zaprosił mnie do gry żeby Shardy pozbierać. Omyłkowo włożył key of trials wiec pomyślałem ze nie będę marnować czasu i zapoluje na goba. Core of arreat- był gob ale [gluteus maximus].. Northern Highlands tez był ale też [gluteus maximus]. On w tym czasie wyszedł już z triala. Wszedł w zdaje się halls of agony zabił pierwszego goba i portal.

 

 

Dziś w rifcie zobaczyłem na mapie białą kropkę, podbiegłem i okazało się, że obok *otwartego* portalu siedzi goblin. Jak go zaatakowałem, zamknął portal i wypluł z siebie co miał w plecaku.

 

O co chodzi z kropką już wiem, taki bajer wprowadzili w 2.1.1, ale czemu miał otwarty portal? EDIT: ok, to też nowość, żeby wytłumaczyć czemu czasami po śmierci zostawia portal do goblinowej dziury.

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem już jak je zapowiadali. Za mało mam czasu żeby od nowa lecieć i paragony bić szukając nowych itemow. Mam paragon 370 w non sezon także jasno chyba widać ile gram. I ile grałem (jak wszedł paragon 2.0 miałem chyba 96ty ze wszystkich moich postaci.

Kobieta, córka (plus druga w drodze) oraz praca skutecznie wypełniają mi czas.

 

Do tego jak kobieta widzi mnie przed diablo to grozi ze spakuje się i wróci do Polski

:-)

 

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no to wtedy miałbyś sporo czasu na bicie paragonów. Kto jest za, kto jest przeciw? :smoke:

No niekoniecznie. Jak będe musiał sam obiady robić, prac i sprzątać to zobacz ile zajdzie. Kobieta przydatne stworzenie

;-)

Spadki bym miał na siłce jakby dobrze nie zjadł

:-P

 

 

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gość tu też miał farta.. Nie tyle zombie rift, ale boss akurat ten ze spowolnieniem pocisków.. Ball lighning praktycznie stoi w miejscu. W pewnych momentach to schodzi po 1/5 życia w 2s jak wszystkie trafiają.

Każdego innego bossa by nie dał rady w tym czasie zabić. Może poza tym który się dzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest najwyższy grift na HC, wie ktoś?

 

40 wizard

 

strasznie naciagane te rekordy, wszystko na farcie i po 50 ripow, nic to nie warte.

 

MannerCookie porusza ten temat

 

https://www.youtube.com/watch?v=2SOuLoVg9qQ

 

tldr: wspolzawodnictwo w riftach i nie tylko na SC nie ma sensu bo nie ma kary za popelnianie bledow co skutkuje tym, ze ludzie ida 100% glass cannon i "wala glowa w sciane" probujac na farcie zaliczyc nastepnego rifta, zupelnie jak na filmiku zalaczonym przez Aeriala. HC z drugiej strony oferuje lepsze warunki do rywalizacji ale jest duzo sytuacji gdzie gracze gina przez crashe i dc, szczegolnie po ostatnim patchu, ktory powoduje freezy. 

 

Mowinni wyrzucic wszystkie pylony, conduit pierwszy i wprowadzic limit ripow np ograniczyc do pasywow/skilli postaci. 

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego oczekujecie, jak poziomy są generowane losowo, potwory też, to jasne jest, że i max GR będzie przyfarcony, bo raz się trafi na lepszy układ raz na gorszy. To co powinno zniknąć to pylony.

 

Wczoraj w końcu Kadala była łaskawa bo dała Strongarmy, ale bonsusowya affix najgorszy z możliwych - 20%, ale i tak się cieszę. No i dała też nienajgorszy Cameo amulet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. czy zauwazacie różnicę w dropie na normalu i sezonie?

jest moze gdzieś info o szansie na drop w sezonach?

pytam bo mnie zalamuje fakt ze od jakiegoś czasu nie mam zadnego progresu. biegam za kukri od 200 paragonów i nic. juz mialem powiedzieć pass ale spodnie yana dropnely więc testuje na wizzie ale zadu nie urywa. może w sezonie padnie kukri. tak się trochę łudzę.... ;-)

gobliny tez nie sa łaskawe i portalu brak. do kucykowa kilka miałem a tego nie.

 

z innej beczki.

po testowałem fetysze po patchu. ogólnie lepiej ale przez zwiększenie zasięgu petow teraz czasem biegają wszędzie tylko nie tam gdzie trzeba. juz nie giną tak szybko na griftach i poprawiłem wynik ale trudniej je ogarnąć.

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...