Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mają wpływ. Dlatego sentry mają 3x 15% do sentry, i 2x 15% do jakiegoś skilla (cluster arrow albo elemental arrow).

W efekcie 1 sentry bije mocniej niż gdybyś sam używał danego skilla.. już nie mówiąc że sentry nigdy nie kończy się mana i masz ich 5 jednocześnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie. ;-) Choć na razie nie trafiłem jakichś świetnych itemów ale przynajmniej nie mam już wątpliwości. W sumie mam teraz problem na co wydawać odłamki... Czy szukać lepszych losowań w marudzie czy polowaćna rzadkie rzeczy typu TnT, etrayu czy witching hour. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi cos panowie grajacy DH

dopiero zaczynam grac DH z M6 i mam sprzet jeszcze z pupy..
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Chaos-2480/hero/2492797

wzielem sobie TnT od barba bo nie mam na razie z dexem a reszta sprzetu to tylko stuff ktory dostalem albo wylosowalem od kadali... takze wiem ze nie jest optymalny... ale ja nie o tym

 

mam 1.42 ias + taskery na 43% czyli sentry maja 2.03 

czyli skoro nie mam 2.16 to i tak lapie sie na 4 BP (czyli tak jakbym mial 1.742)

od 1.742 do az 2.16 nie bedzie zadnej roznicy w tym jak Sentry atakują?

czyli majac takiej taskery jakie mam przy ias 1.23 (1.24x1.43=1.7589) beda one atakowac tak samo? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Chaos

 

Tak jak mówisz. Jeśli sam nie atakujesz tylko w 100% polegasz na sentry to różnicy nie będzie. W takim wypadku warto zrezygnować z IAS na czymś na rzecz np CHC albo CHD albo czegokolwiek innego.

Ja własnie tak zrobiłem na amu, zamiast 7% speeda zrobiłem socket bo maks co bez T&T mogłem wyciągnąć to 2.81 tracąc przy tym na CHD itd więc zrobiłem tak, że mam 2.17 czy 2.18 i do czasu znalezienia T&T raczej tak zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a mi w końcu udało się zdobyć T&T tylko raz, że ze średnim rollem a dwa, że nie mam pod do kompletnie żadnej dobrej broni. Łuk mam do kitu bo brak socketu, kusze 2h mam w miarę ale AS wychodzi coś koło 2,7 więc też do [gluteus maximus], z 1h i takim rollem to nawet nie ma co śnić żeby wbić cap a inaczej to się nie opłaca bo zostaje z 3.7 AS.

Trzeba nafarmić żółtych itemów i wymęczyć coś u kowala.

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj nawet przyfarcilem

post-6306-1412057373,7906_thumb.jpg

 

Co mnie rozwala to fakt że Tym swoim cienkim dh bez problemu robię w trialach klucze 29-31 stojąc tylko i odnawiając sentry. Przy końcu już trzeba pouciekac trochę.

Dla jaj zrobiłem sobie parę riftow (29) i z 3 udało się jednego ukończyć. 1 był tragiczny (puste przestrzenie) a w drugim brakło mi może z 30sek.

 

Crusem muszę się mocno skupić żeby zrobić 29. Tyle że nie ginie tyle.

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grając barbem wydropilem pół seta jade dla WD. Tyle że w ogóle WD nie gram... :-)

 

Sent from my C5303 using Tapatalk

 

To zacznij, gra się przednio :) Ja tak właśnie odkurzyłem monka, bo mi kilka rzeczy dla niego wypadło na WD.

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ją raz dropłem ale bardziej chu**** statów to w życiu nie widziałem więc poszła na przemiał.

 

Generalnie crusader powoli mi się nudzi a na powrót do łask wraca monk :) Spokojnie w grupie nim robie T6 chociaż nie mam za bardzo fajnych itemów. Crusem na T6 wlazłem też niedawno i po milionie kombinacji alpejskich z buildami, zestawami itd.

 

Coś mi jednak ostatnio ten drop dla monka nie wychodzi, bo mam po 1 przedmiocie chyba z 4 różnych zestawów :P i potrzebuje ten cholerny Flying Dragon :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@twisted

Wiesz. Jak się meczysz z t6 to zupełnie inna sprawa. Zabawa się zaczyna dopiero wyżej. Jak próbujesz robić rifta od 30 w górę. T6 w dzisiejszych czasach raczej robi się już na czas. Mi rift na t6 zajmuje z 6-8 min. Ale przy gr29 już słabo mam z czasem.. Wraz ze wzrostem HP u potworów pewne rzeczy przestają się sprawdzać.

 

Ten build z phalanx stampede nawet i teraz daje rade u mnie ale jakbym miał 2x więcej koni to bym pewnie dał radę zrobić troszkę wyższe Gr.

Tym bardziej że ma przyzwoity cały pozostały sprzęt do tego (phys Soj, strong army i heart of slaughter)

Sent from my C5303 using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) takie pytanko czy jest jakiś Team Speak Klanowy ? czy nie bo na chacie można umrzeć.

a teraz do rzeczy :

Jaki jest najważniejszy atrybut w WD PET ? szybkość ataku, krytyki ?? 

 

 

Crit Hit Chance (afaik CHD nie działa), INT, +Fetish Army Damage / +obrażenia fizyczne. Do tego Mask of Jeram, set Zuni (jeżeli nie masz SMK), Tasker and Theo, Aughild's Power + Search.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crit Hit Chance (afaik CHD nie działa), INT, +Fetish Army Damage / +obrażenia fizyczne. Do tego Mask of Jeram, set Zuni (jeżeli nie masz SMK), Tasker and Theo, Aughild's Power + Search.

 

Maska wiem że must have, kukuri też i T&T. Inteligencja wiadomo, 

Czyli szansa na krytyki + dmg fizyczny 

a ten Search ?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crit Hit Chance (afaik CHD nie działa), INT, +Fetish Army Damage / +obrażenia fizyczne. Do tego Mask of Jeram, set Zuni (jeżeli nie masz SMK), Tasker and Theo, Aughild's Power + Search.

Fetish Army Damage tylko jak uzywasz umiejetnosci aktywnej bo na pasywke to nie dzalalo chyba ze zmienili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fetish Army Damage tylko jak uzywasz umiejetnosci aktywnej bo na pasywke to nie dzalalo chyba ze zmienili?

 

Fetish Army to dokładnie nazwa skilla i *tylko* na niego działają bonusy opisane jako "Increases Fetish Army Damage by XX%".

 

Fetysze pasywne to inny temat (bo i nazwa inna), podobnie jak fetysze przyzywane przez Gidbinn.

 

@rodzik1981 > google albo bnet, masz od groma informacji.

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos ja tez uzywalem stampede, tarcze w sumie znalazłem dwie ale cos mi się wydaje, ze jednak condemn jest troche lepszy przynajmniej na t6, na rifty brak dystansu moze byc problemem. Ja u siebie musze jeszcze na naramiennikach zrobić % damage od condemn i wsadzić klejnot miranea w pierścionek. Wczoraj pogralem chwile to packi szybko ida, najgorzej jest przeciwko strażnikowi bo wtedy condemn castuje sie tylko dwa razy ale tutaj smite z temu powinno ładnie podciągnąć dps :-)

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko problemem z tym jest często rodzaj mapy. Jak trafisz na wąskie drogi albo te labirynty ze schodami to mocno tracisz na dpsie bo konie się rozbijają. Wallery w elitach też są mega wkurzające. No ale zawsze coś kosztem czegoś. Ja teraz trochę polatam ze skazaniem bo hodowla zoo mi się już znudziła. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak to jest, Ci co są na pierwszych miejscach w rankingu to przeważnie osoby, które trafiają na dobrze "zaludniony" g.rift, o tym buffie z kapliczki wyładowań już nie wspominając. Oglądałem niedawno stream kolesia grającego Wizardem w Firebird secie, który robił g.rift 40, a 41 i wyższe byłby w stanie zrobić tylko jeżeli trafiłby na rift z zombiakami żeby mu dot-y odpowiednio wchodziły na większą grupę mobków.

 

Podrasowałem wczoraj swojego mnicha i dobiłem mu ponad 13kk Toughness wszystkie resisty <1,2k a i tak niektóre moby na T6 mnie zjadają w sekunde. Ktoś mi może poradzić w co najlepiej inwestować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...