Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

taa, M6 RIP xD 

 

[...]

 

Nie no, wiadomo że na PTR wszystko jest mocno przegięte, ale z tym "nerfem" to lekka przesada. Czekam na upgrate fetyszy dla WD, żeby robiły za mnie rifty i żebym nie musiał się fatygować z miasta...

Edytowane przez Bartolomius
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, wiadomo że na PTR wszystko jest mocno przegięte, ale z tym "nerfem" to lekka przesada. Czekam na upgrate fetyszy dla WD, żeby robiły za mnie rifty i żebym nie musiał się fatygować z miasta...

A tam. Będziesz stawiał Voodoo i cała mapa kładzie się na glebę. One shot AOE :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie zrozumieliśmy...

 

Jeśli by tak "znerfili" monka to tylko się cieszyć.

 

Grał ktoś innymi klasami? Są jakieś znaczące zmiany?

 

EDIT

 

ZMiany na PST:

http://eu.battle.net/d3/pl/blog/16802653/informacje-o-aktualizacji-212-dla-pst-20-11-2014

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam az udostepnia nowe sety, jestem zainteresowany powaznie barbem i wizzem;]

 

 

 

No new skullgrasp / barb set on ptr notes? –Jonnzz
The new set items are not included in Patch 2.1.2. Not all the previews at BlizzCon were for this patch, but future ones. –Nevalistis

 

Jesli to znaczy 3 sezon, to w 2 jedyna opcja to grac DH.

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed chwila skonczylem ;] zrobilem 4 runy po t6 chcialem wydropic kolczan pod chakram i wypadl ;]

ale rng dzis laskawe bylo ;]

 

fire soj jak znalazl ;] int sie przeroluje na cc albo cd

post-6306-0-63019800-1416521925_thumb.jpg
 

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia. Miałem wcześniej parę. W pewnym momencie jak potrzebowałem bo wypadła mi ta kusza która mam to nie miałem żadnej. Kolega mi odstapil (dzięki ryba).

 

A potem się trochę nazbierało parę. Wczoraj jedna między innymi padła.

Taki los rng. To mój drugi tak dobry Soj. Mój crus ma 20%physical i 30 Elite tyle że socket nie pyknal. A tu proszę. Drop oczywiście był na dh z tym intem :-)

 

Edit:

Kolejne zmiany

 

2 Piece Bonus

Companion calls all companions to your side.

4 Piece Bonus

Sentries cast your Hatred spender when you do.

6 Piece Bonus

Your generators, Elemental Arrow, Chakram, Impale, Multishot, and Cluster Arrow deal 100% increased damage for every active Sentry.

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam na imię Michał i chętnie bym z wami pograł bo widzę, że społeczność aktywna :) Pozdrawiam

 

LinKuei#2527

 

PS orientujecie sie jak sie maja patche do sezonow ? Czy jest synchronizacja czy po wyjsciu np sezonu 2 moze wyjsc patch dodajacy Ruiny Sescheronu itp ? Czy nastepny patch dopiero z nowym sezonem ?

Edytowane przez Cepheus119
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam na imię Michał i chętnie bym z wami pograł bo widzę, że społeczność aktywna :) Pozdrawiam

 

LinKuei#2527

 

PS orientujecie sie jak sie maja patche do sezonow ? Czy jest synchronizacja czy po wyjsciu np sezonu 2 moze wyjsc patch dodajacy Ruiny Sescheronu itp ? Czy nastepny patch dopiero z nowym sezonem ?

 

Cześć, patche wychodzą niezależnie od sezonów, nie ma też póki co informacji kiedy pojawi się następny patch (i sezon).

 

Zakładaj postać HC w sezonie, podciągniemy do 70 i będzie z kim biegać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie próbuje wyczaić tendencje w klanie jaki tryb króluje, żeby było z kim grać. Najwyżej się jedną postać sezonowa soft i jedną hard zrobi i będzie consensus ;) .. ale to od nowego sezonu na pewno ... może jakoś na święta dadzą ...

Edytowane przez Cepheus119

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być wcześniej. Sami powiedzieli ze sezon 2 nie rozpocznie się odrazu z 2.1.2

 

 

panowie.. Powiedzcie mi. Tez macie takie straszne lagi ostatnio? Skacze mi ping koszmarnie. Nie wiem czy to mój internet czy to diablo.

P.s: dzis zuzylem 48 siary żeby na kolczanie wreszcie trafić 15% sentry. Lol

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walczylem dzis z gr...

36 zaliczony w niecale 11min

 

37 ciagle jakies pechowe uklady

najlepszy konczylem tak

niestety RG sie trafil niezbyt fajny

post-6306-0-38580400-1417375047_thumb.jpg

 

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata po premierze i nie można się zalogować do gry... no tak, jak rozumiem dwa serwery logowania do D3 przenieśli z okazji premiery na potrzeby WoW: WoD, w pozostałych dwóch postanowili w końcu wymienić durony na athlony xp, a ostatni nie radzi sobie z przyjęciem logowań  :mur: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. A temat taki martwy ze zdawałoby się ze ludzie nie grają

Odpowiedź prosta

Lord of the Fallen

Far cry 4

A już niebawen nowy Dragon Age..

Naprawde musiałbym na głowę upaść by ciupać w D3, gdy na tapecie takie dobre tytuły:)

Do D3 znowu ludzie powrócą. Jednak jest to okresowe.

Patch+ hype+ nowy sezon+hype i gitara...ale starczy to na ile? miesiąc? Dwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...